Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Dnia 17.08.2022 o 23:47, togaa napisał:

Malgoska, bardzo dziękuję.

Wczoraj pochowałam moją 18 letnią koteczkę. Nerki. Przez ostatnie dni , mimo długiego weekendu, woziłam   koteczkę i Lolusia do Lecznicy. Lolo na zastrzyki z Nivalinu, koteczkę na kroplówki. Nie walczyła, każdego dnia było tylko gorzej. 18 lat !

A Lolo jakby się pozbierał w tym swoim nieszczęściu.  Odczytuję już Jego sygnały; czy chce zmienić pozycję na fotelu, czy chce pić, zejść.?

Miła Pani z Wrocławia przekazała Lolusiowi wózeczek. Wózeczek był dla Jej 14 kg.pieska , a Lolo waży 10 . Jest wprawdzie możliwość regulacji, ale nie udało się  go dopasować do Lolusia. Jest pod B-B gabinet  psiej rehabilitantki. Umówimy się z  Panią, może Ona coś wymyśli. Lolo wszystkie manipulacje przy montowaniu wózeczka znosił niezmiernie cierpliwie. Cały czas w pogotowiu, że ruszy do przodu. Straszne, co Go spotkało...

 

20220815_133349.jpg

Bardzo mi przykro togusiu z powodu koteczki.

A Loluś kochany walczy jak może i myślę, że mu się uda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2022 o 06:39, Moli@ napisał:

Wózeczek jest na pewno za wysoki dla Lolusia..., rama z koło ustawia się pod kątem

Zdjęcie zrobione w trakcie przymiarki ale faktycznie,za wysoki.

Żeby się już dobić, umówiłam na dzisiaj moją sunię Igę na zabieg usunięcia dziwnych tworów skórnych. Poszło wszystko dobrze, po 4 godz. po zabiegu, odebrałam ją całą w podskokach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2022 o 23:42, togaa napisał:

Zdjęcie zrobione w trakcie przymiarki ale faktycznie,za wysoki.

Żeby się już dobić, umówiłam na dzisiaj moją sunię Igę na zabieg usunięcia dziwnych tworów skórnych. Poszło wszystko dobrze, po 4 godz. po zabiegu, odebrałam ją całą w podskokach.

Togusiu,ściskam. Biedny Xięciuno. Dopiero wczoraj doczytałam, że choraczek jest.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2022 o 08:01, mar.gajko napisał:

Togusiu,ściskam. Biedny Xięciuno. Dopiero wczoraj doczytałam, że choraczek jest.

Mariolko, miło mi Cię widzieć u Lolusia. Jestem pod wrażeniem Twojej licytacji na bazarku Malgoska.

Dziękuję.

Jak Twoja wredna pchełka, nie pamiętam imienia ale wiem że miałaś wyjątkową zgagę?

Link to comment
Share on other sites

Reksio. Dalej zgaga. Też mi podchodziły moje kocie. Staruszki były. W ciągu trzech lat odeszły wszystkie trzy. Franio mi umarł w tym roku, w lutym. Teraz, w sierpniu umarła mi koteczka, wzięta 4  lata temu, niespodziewanie. Nie mogliśmy jej zdiagnozować. Miała tylko 11-12 lat. Smutki takie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2022 o 22:34, mar.gajko napisał:

Reksio. Dalej zgaga. Też mi podchodziły moje kocie. Staruszki były. W ciągu trzech lat odeszły wszystkie trzy. Franio mi umarł w tym roku, w lutym. Teraz, w sierpniu umarła mi koteczka, wzięta 4  lata temu, niespodziewanie. Nie mogliśmy jej zdiagnozować. Miała tylko 11-12 lat. Smutki takie. 

Bardzo mi przykro. Straszny jest ten rok. Tyle zwierzaków odeszło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od dzisiaj trzecia seria magnetoter. z laserem plus Nivalin.  Loluś nie znosi  wizyt w Lecznicy.

Niecierpliwi się, wyrywa , a te jego śpiewy.!!!

Koszmarny Lolo w całej okazałości. Wychodzę spocona i umordowana po pachy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2022 o 23:12, togaa napisał:

Od dzisiaj trzecia seria magnetoter. z laserem plus Nivalin.  Loluś nie znosi  wizyt w Lecznicy.

Niecierpliwi się, wyrywa , a te jego śpiewy.!!!

Koszmarny Lolo w całej okazałości. Wychodzę spocona i umordowana po pachy.

zaglądałam za wątek Staruszkowej Skarpety, wciąż czekam na odpowiedź w sprawie pomocy finansowej dla Lolusia, na razie chyba dziewczyny na urlopach, wrócą wypoczęte, to pomogą ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2022 o 08:59, ona03 napisał:

Loluś dostał od Isiak 90 zł, pięknie dziękujemy 🙂

Pieniążki za zrobienie dla mnie cudnego boxa ślubnego, Isiak przeznaczyła na Lolusia 😍🥰😘

Dziękuję Oneczko za hojną wpłatę ❤️A fotki kradnij sobie, się nie gniewam 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Bardzo Wam kochane dziękuję za dobre słowa i wsparcie.

Jesteście niesamowite.!!!

  Pokerku pytasz czy ciut lepiej?

Nie wiem.? Naprawdę, nie wiem.

Byleby nie było gorzej.

Ten bielski piesek sam nie siura. Trzeba go odsikiwać. Infekcje pęcherza na okrągło. Choruje. Oby to Lolusia ominęło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2022 o 23:12, togaa napisał:

Od dzisiaj trzecia seria magnetoter. z laserem plus Nivalin.  Loluś nie znosi  wizyt w Lecznicy.

Niecierpliwi się, wyrywa , a te jego śpiewy.!!!

Koszmarny Lolo w całej okazałości. Wychodzę spocona i umordowana po pachy.

Biedni jesteście. Będzie dobrze. Musi być.

Dnia 24.08.2022 o 08:59, ona03 napisał:

Loluś dostał od Isiak 90 zł, pięknie dziękujemy 🙂

Pieniążki za zrobienie dla mnie cudnego boxa ślubnego, Isiak przeznaczyła na Lolusia 😍🥰😘

 

IMG_6701.JPG

 

 

IMG_6699.JPG

 

 

IMG_6697.JPG

Isiaczku, ukradłam fotki....

przepiękne

Dnia 24.08.2022 o 23:19, togaa napisał:

 

Bardzo Wam kochane dziękuję za dobre słowa i wsparcie.

Jesteście niesamowite.!!!

  Pokerku pytasz czy ciut lepiej?

Nie wiem.? Naprawdę, nie wiem.

Byleby nie było gorzej.

Ten bielski piesek sam nie siura. Trzeba go odsikiwać. Infekcje pęcherza na okrągło. Choruje. Oby to Lolusia ominęło.

Musimy Wszyscy myśleć pozytywnie. Lolus wyjdzie z tego!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.08.2022 o 20:29, Monika z Katowic napisał:

Na wniosek mari23 Skarpeta im. Talcott przyznała pieskowi Lolusiowi kwotę 300 złotych jako bezzwrotną pomoc.

Mari25,  ogromnie Ci dziękujemy za dostrzeżenie potrzeb Lolusia i zgłoszenie Skarpecie im.Talkot.   Przyznane Mu  300,00 to ogromna pomoc, zwłaszcza że choroba spadła na Lolusia niespodziewanie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

To bardzo piękny, wzruszający gest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...