Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='gigi-44']Tak z ciekawości jakich pieluch używacie? Wiem że kosztują kilka złotych mam córkę w wieku pieluchowym mogę kilka szt podesłać tylko czy używacie zwykłych takich dla ludzi?[/quote]

Oj, bardzo będę wdzieczna gigi....
Loluś obecnie jest na Babmi plus junior 12-24 kg. I chciałam wypróbowac coś innego.
Kupiłam w Lidlu Softino-maxi, ale do kitu.Szorstkie i małe...
Czytałam że JoSi dla Frotki używa Huggies.Ogladałam je w markecie ale same duże opakowania a ja potrzebuję 1-2 sztuki na próbę..
Loluś ma podrażnione miejsce w pachwince...Zakładam pieluchy odwrotnie, lużniej itp. żeby tylko ten stan sie nie zaostrzył.Smaruje sudokremem...

Może inne pieluchy nie bedą tego miejsca podrażniać?

To lużne zakładanie pieluch skończyło sie tej nocy przesiurana na wylot poduszeczką i samym Lolkiem...

Gorzej....pokarało mnie za chęć mycia okien w Niedzielę Palmową i rano obudziłam sie bez kropli wody w kranie...Padł hydrofor.....:angryy:

Miotałam sie pół dnia za jakimś fachowcem.Od godziny mam wodę.Prowizorka wprawdzie ale działa..
Loluś wykapany. Dołożył sobie jeszcze na trawie, bo zdjęłam mu pieluchę i posiurał całe łapeczki. Psy co chwilę szczekały, on też sie dołączał ze swoim basem i ...co szczek to sik po łapeczkach...

bubu, doszły zdjęcia?Mąż miał je wczoraj wysłać?

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/760/oczko.jpg[/IMG]

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3905/super.jpg[/IMG]

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/547/natlet.jpg[/IMG]

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7799/poznajmysie.jpg[/IMG]

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4883/98970160.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Smarujcie Lolusia oliwą z oliwek. Frotka miała zaczerwienienia po pampersach przez pierwsze miesiące, teraz jej cialko się przyzwyczaiło, nic nie podcinam w pieluszkach. Frotka waży 6 kg, używam Huggies 4, bardziej pojemne, chociaż 3 też dobre, najtańsze w Macro, obecnie mają z tyłu gumki i lepiej się trzymają. Po każdej kąpieli intymne miejsca też oliwa z oliwek. U Frotki już zbędna. Frotkę mogę "przewijać" tylko leżącą na udach. Nie wyrywa się, ale podkład wtedy jest konieczny i trzeba poczekać trochę po odklejeniu pampersa (z nim między łapkami) bo siusia, często w trakcie robi koo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika100']Piękne zdjęcia !
Lolusiu trzymam kciuki, zgadzam się że jesteś ponadrzeciętnej urody !
Bubu masz wspaniały zwierzyniec... Piękności ![/quote]

Nieskromnie nadmieniam że zwierzyniec to mój własny i zdjęcia też moje...:oops::oops::oops:

Nie potrafie zdjęć wklejac, proszę więc o to bubu...

JoSi...właśnie w tej sprawie "pieluszkowej "chciałam wieczorem do Ciebie napisać...
U Lolo -Olo / tak go nazywa mąż/ też jest siuranie a często i koo w trakcie zmiany pieluchy.Nie znosi dżwięku odklejanych plastrów w pieluszcze, muszę je w pachwince przecinać nożyczkami...Robię to ostrożnie, nie martwcie się...
Kupie dzisiaj oliwkę...Tylko czy na to zaczerwienione miejsce można ją nałożyć? Ranki tam nie ma ani otarcia.......Loluś uwielbia słoneczne kąpiele i wtedy w pachwince jest wilgotno..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Nieskromnie nadmieniam że zwierzyniec to mój własny i zdjęcia też moje...:oops::oops::oops:

Nie potrafie zdjęć wklejac, proszę więc o to bubu...

[/quote]

O kurczaczki !
Przepraszam :oops: ja tu nowa i nie do końca się odnajduję :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a może by tak Lolusiowi skonstruować nowy banerek z jakimś nowszym, weselszym i ładniejszym wizerunkiem :cool3:
może wtedy ta słodka mordka przyciągnęła by jeszcze więcej wielbicieli,
a w tym tą jedna jedyną osobę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie spokojnie oliwą możesz smarować zaczerwienione miejsca. Oliwa jest najlepszym ochraniaczem przed gryzącym działaniem moczu i otarciami.
Frotka też nie lubi dźwięku rozpinanej pieluchy, ale po drapaniu po gardle i uspokajaniu daje sobie rozpinać.
Niestety ma silne, niekontrolowane wyprosty łapek przy dotykaniu poduszek co wykorzystuję przy gimnastyce stawiając opór dłonią.
Frotce sterydy zaszkodziły, miała wysoki ASPAT i ALAT, teraz już wraca do normy po odstawieniu sterydu i po lekach.
Jelita też ma leniwe, wyklucza to suchy pokarm a do gotowanego muszę dodawać wodę bo miała mocz zastoinowy.

Link to comment
Share on other sites

a ja przypominam, że Lolusia można wesprzeć np. kupując koszulke na tym bazarku :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koszulki-pokochaj-psa-kota-ze-schroniska-kup-teraz-do-30-04-na-zywiec-130855/[/URL]

niestety nadal jesteśmy na minusie a rehabilitacji nie możemy przerwać, szczególnie że efekty zaczynają być widoczne.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Kochane...idzie ku lepszemu...!!!!

Dzisiaj przy śniadaniu Lolo stał przez chwilę przy misce na czterech / 4 !!!/ łapeczkach. To było parę sekund, ale wyrażnie sie wspierał na tylniej lewej łapce.Ta druga tylnia tak leciutko tylko dotyka la ziemi, [B]ale stał!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Cioteczki Kochane...idzie ku lepszemu...!!!!

Dzisiaj przy śniadaniu Lolo stał przez chwilę przy misce na czterech / 4 !!!/ łapeczkach. To było parę sekund, ale wyrażnie sie wspierał na tylniej lewej łapce.Ta druga tylnia tak leciutko tylko dotyka la ziemi, [B]ale stał!![/B][/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:
Togaa super wiadomości od rana, ja cały czas mam nadzieję, że będzie na tych swoich czterech łapinkach chodził:loveu:dzięki Wam, waszemu wysiłkowi włożonemu w rehabilitację i opiekę:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...