Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

na rehabilitacji Loluś jak zwykle był grzeczny, tylko podczas masażu wstępuje w niego diabełek :diabloti:
drogę do Katowic całą przespał, natomiast jak wracaliśmy z powrotem to mieliśmy "przyjemność" słuchać skuczenia Lolusia :evil_lol:
był niezadowolony, że on musiał siedzieć na tylnej kanapie sam, a my wszystkie trzy (razem z Lilu) byłyśmy z przodu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Huggies nr 5 ?
Chwilunia zaraz sprawdzę może takie mam !

EDIT:

Mam teraz 4 +. Kupuję je na zmianę z 5.
Mogę przesłać kilka sztuk do sprawdzenia.
Tyle że ja nie wiem ale one chyba nie Standard a jakieś Flexi-coś tam.
Wyrzuciłam opakowanie i nie wiem sama co mam !

Link to comment
Share on other sites

Nika, bardzo Ci będę wdzieczna za 1-2 sztuki.....Szkoda że nie pamietasz jakie dokładnie to były...Ale sobie poradzimy...

Podam Ci wieczorkiem adres na pw.

Małego wzięła dzisiaj o 17=stej peate, pojechał na kolejny nivalin i potem pojadą z bubu do Katowic...Już tam pewnie są...

bubu wysłała mi sms że wózeczek doszedł....Bardzo jestem ciekawa jak sobie Lolo z nim poradzi...A my z Lolusiem...;)

Peate...spiewy Lolusiowe to ja znam dobrze....Niech no tylko wyjde z jego pokoju, zaraz protestuje....Wcale mu sie nie dziwię...to bardzo towarzyski piesiu...
W ogrodzie to samo, tylko zniknę mu z oczu...zaraz kuśtyka w moim kierunku i płacz....
Najgorzej że nie ma świadomości swego kalectwa i ograniczonych możliwości.. że np. schody,są dla niego zagrożeniem ,
To samo otwierajac drzwi samochodu, Lolo już gotowy by wyskoczyć na zewnątrz..

Ciekawe o której wróca dzisiaj z Katowic...? Mogą i o północy i tak z kuchni wcześniej nie wyjdę....
Za to jutro pól dnia mnie nie będzie..Lolo sie zapłacze i zasiura na amen...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Nika, bardzo Ci będę wdzieczna za 1-2 sztuki.....Szkoda że nie pamietasz jakie dokładnie to były...Ale sobie poradzimy...

[/quote]
Sprawdziłam na necie...
To są super flex, bo opakowanie było zielono-niebieskie.
Huggies classic ma opakowanie niebieskie. Rozmiar 4+ jest od 10 do 16 kg.
Niestety nie wiem jaka jest różnica między classic a super-flex, bo nigdy nie używałam dla małej classic :oops:
Także mogę wysłać jeśli chcecie wypróbowac dla Lolusia, nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

no niestety ja dzisiaj mogłam posłużyć tylko jako taxi do lecznicy na zastrzyk :roll:
dalej, do Katowic Loluś podróżował już z Budryskiem, Rodzynkiem i Lilu
nie mam pojęcia jak ona sama sobie poradziła z trójką małych rozrabiaków,
a jak zaczną wszyscy na raz skuczeć :-o
to będzie miała lepiej niż stereo :evil_lol:
ale Budrysek jest dzielna, na pewno nie da się tym trzem małym bestyjkom :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']no niestety ja dzisiaj mogłam posłużyć tylko jako taxi do lecznicy na zastrzyk :roll:
dalej, do Katowic Loluś podróżował już z Budryskiem, Rodzynkiem i Lilu
nie mam pojęcia jak ona sama sobie poradziła z trójką małych rozrabiaków,
a jak zaczną wszyscy na raz skuczeć :-o
to będzie miała lepiej niż stereo :evil_lol:
ale Budrysek jest dzielna, na pewno nie da się tym trzem małym bestyjkom :cool3:[/quote]


dałam radę-śpiewałam Im całą drogę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Sama jestem ciekawa, bo bubu i peate wrocily przed 23,oo..Nie było czasu rozmawiać, odebrałam Lolu a ten tylko zjadl i padł...taki zmeczony...

Jeśli na ten wątek zagladają Cioteczki majace kontakt z pieluchami,bardzo będe wdzieczna o podesłanie 1-2 pieluch z np.Huggies nr. 5...Te najzwyklejsze, standard chyba...
Gdzie sie na nie natknę, to same opakowania 44 szt...
Albo jakiś inny rodzaj pieluch w przystepnej cenie..

Już wiem czemu Lolu ma ta prawą pachwinkę zaczerwienioną...
On leży, czy siada tylko na prawym półdupeczku...Wtedy pielucha sie napręża i wcina mu sie w pachwinę...

Sąsiedzi mnie dzisiaj dopadli z pytaniem czy to prawda że mam 5-tego psa...?
Tak mnie zaskoczyli że coś tam bąkałam pod nosem aż wkońcu mnie oświeciło i wyznałam że owszem, ale "to pies fundacji i mam za jego pobyt kasę...."
Nooo....".jak kasę," to przyjęli to ze zrozumieniem...:razz::razz:[/quote]


Togaa, jak Ty dajesz rade przy tak licznym wlasnym zwierzyncu jeszcze tyle godzin o najrozniejszych porach dnia Lolusiowi poswiecac :???:
Przeciez masz jeszcze rodzine i caly dom na glowie ! Jestes naprawde
:angel: :angel: :lilangel: !

Link to comment
Share on other sites

Loluś przy pierwszej przymiarce wózeczka był w lekkim szoku. Nie bardzo wiedział co ma robić :evil_lol: Ale mysle że szybko sie przyzwyczai.
Jakby ktoś z Bielska miał czas wpadać do togi pilnować Lolusia w ogródku to by więcej czasu mógł spędzać w wózeczku i ćwiczyć łapeczki. A im więcej tym lepiej. Niestety sam bez opieki nie może śmigać po ogródku.
Sabina02 - baardzo dziękujemy za wózeczek w imieniu Lolusia :loveu::loveu::loveu: jest śliczny i widać że solidny. mam nadzieje że Loluś szybko wyzdrowieje i będzie śmigać na 4 łapkach. Wtedy wózeczek będzie można wykorzystać dla kolejnej bidy bo jest regulowany.
Wózeczek ładnie mobilizuje Lolusia do przbierania łapkami , na pewno bardzo pomoże w rehabilitacji. jedna łapeczka bardziej sie podwija ale ją też w wózeczku stara się przekładać więc wszystko na dobrej drodze :loveu:
A tu zdziwiony Loluś podczas pierwszej przymiarki :loveu:

[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9470/dsc0908r.jpg[/IMG]

[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8080/dsc09105.jpg[/IMG]


[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2860/dsc0901.jpg[/IMG]

[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5229/dsc09111.jpg[/IMG]

[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7398/dsc0907.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Takich wspaniałych zdjęć to ja się tutaj nie spodziewałam! :loveu: Najpierw niespodzianka od Lilu, a teraz Loluś :loveu: Widać, że maluch jest zdziwiony nową sytuacją, ale trzymam kciuki, żeby szybko przyzwyczaił się do wózeczka skoro to bardzo ważny element rehabilitacji.

Lolusiu no to teraz życzę Ci wielu wspaniałych spacerków po ogródku :)

Link to comment
Share on other sites

Wesołych Świąt kochanemu Lolusiowi, jego wspaniałym opiekunkom i wszystkim, którzy tu zaglądają życzy jeszcze jedna zakochana fanka;)
Mam niewielki zapasik ciasteczek oczywiście psich- jak Loluniu chrupie to wysylam.
A jak szamponik, który mu wysłałam podpasował na jego delikatną dupcię.
Właśnie zobaczyłam zdjęcia z wózeczkiem- drepcz Loluniu po zdrówko:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Żeby było choć troszkę bliżej już bym była w tym ogródeczku:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...