Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='_bubu_']Loluś przy pierwszej przymiarce wózeczka był w lekkim szoku. Nie bardzo wiedział co ma robić :evil_lol: Ale mysle że szybko sie przyzwyczai.
Jakby ktoś z Bielska miał czas wpadać do togi pilnować Lolusia w ogródku to by więcej czasu mógł spędzać w wózeczku i ćwiczyć łapeczki. A im więcej tym lepiej. Niestety sam bez opieki nie może śmigać po ogródku.
Sabina02 - baardzo dziękujemy za wózeczek w imieniu Lolusia :loveu::loveu::loveu: jest śliczny i widać że solidny. mam nadzieje że Loluś szybko wyzdrowieje i będzie śmigać na 4 łapkach. Wtedy wózeczek będzie można wykorzystać dla kolejnej bidy bo jest regulowany.
Wózeczek ładnie mobilizuje Lolusia do przbierania łapkami , na pewno bardzo pomoże w rehabilitacji. jedna łapeczka bardziej sie podwija ale ją też w wózeczku stara się przekładać więc wszystko na dobrej drodze :loveu:
A tu zdziwiony Loluś podczas pierwszej przymiarki :loveu:[/quote]

Super, ze Lolus juz smiga w wozeczku! :multi:

Razem z wozeczkim powinien byc ten pasek pod brzuszek i takie cos co bedzie podtrzymywac Lolusia przy chodzeniu bez wozka. Czy byly te rzeczy?

Czy wozeczek jest obnizony do maximum? Wydaje mi sie ze tyl powinien byc ciut nizej, tak jak u tego psiaka:

[URL="http://walkinwheels.com/walkin-wheels-photos/1-Small%20Dogs%20in%20Walkin%20Wheels%20Wheelchair/detail/1-choco0.html?tmpl=component#"][IMG]http://walkinwheels.com/images/phocagallery/thumbs/phoca_thumb_l_Choco0.JPG[/IMG][/URL]

Lolus ma ten tyl troche wyzej. Moze dlatego tak protestuje, bo jest mu niewygodnie?

[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8080/dsc09105.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sabina - pas przyszedł w komplecie :)
A wózeczek da się jeszcze zniżyć ale zastanawiam sie czy Lolusiowi nie trzeba jeszcze podwyższyć bo tylne łapki sa jeszcze chyba za bardzo przygięte . A wygląda to tak nierówno bo Loluś ma przednie łapki w stawach powyginane - może przez to obciążanie przodu? No i w efekcie przednie łapki są po prostu krótsze niż tylne..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Sabina - pas przyszedł w komplecie :)
A wózeczek da się jeszcze zniżyć ale zastanawiam sie czy Lolusiowi nie trzeba jeszcze podwyższyć bo tylne łapki sa jeszcze chyba za bardzo przygięte . A wygląda to tak nierówno bo Loluś ma przednie łapki w stawach powyginane - może przez to obciążanie przodu? No i w efekcie przednie łapki są po prostu krótsze niż tylne..[/quote]

Aha! No, Wy napewno wiecie lepiej, bo jestescie na miejscu... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam problem z dostepem do netu, dlatego taka cisza...

Wózeczek jest rewelacyjny.Fantastycznie wykonany, prosty w obsłudze.
Lolo srednio zadowolony.
Może przez te wertepy w ogrodzie...góry,doliny..
Zdecydowanie lepiej mu sie jeżdzi po chodniczku, ale takowego prawie nie mam..
Jeszcze sie nie nauczył przebierać łapkami...

I tak po prawdzie to Lolo świetni sobie radzi na 3 łapach.Zmienił technike poruszania się i wykonuje kangurze skoki,odbijając sie tylnią łapeczką...
Wskakuje nawet ku mojemu przerażeniu na schodki tarasowe...
I co baaardzo mnie cieszy...Lolo staje na 4 łapach.!!!!
Gdy pije, je, gdy jest czymś zaciekawiony....pieknie stoi na 4...!!!:lol::multi:

Uwielbia być w ogrodzie.Sciągam mu wtedy pieluchę m. innymi by poobserwować jak to jest z siuraniem i kooo. No i najlepiej nie jest...
Jest zdecydowana poprawa, to fakt. Bo na poczatku to z Lola lało sie
bez przerwy a teraz są długie chwile że pielucha czysta.
Ale wystarczy szczekniecie, gwałtowny ruch i siurki lecą....Albo kooo ugrzężnie i wtedy trzeba Lolowi pomóc.../dostaje siemie,dostaje../
Tak więc po ogrodzie prosto pod prysznic,bo chłopak zasiurany równo...

A wieczorem napisze jaki jest dożarty ten nasz słodziak...:razz:

dsc0908r.jpg

dsc0907.jpg

dsc0901[1].jpg

dsc0917.jpg

Link to comment
Share on other sites

A może trzeba mu wyciskać siuśki. Bo jak się z niego ulewa, to może się tworzyć mocz zastoinowy, jak u Itiego. Siurki jak lecą to długo, długo, aż do dna czy tylko chwilę, a za moment znów się ulewa? Ważne jest by nie zostawało w pęcherzu. Jaki mają zapach i kolor?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...