Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Lolusiowi sie nie nudziło dzisiaj..
Do południa z Michałem, wieczorem do lecznicy na zastrzyk gdzie panikuje jak zawsze...
Jutro Lolus ma robić za gwiazdę tvn... Nie wiem do jakiego programu...?
Hund to pilotuje i bedzie udzielac info o Lolusiu...

Oby byl jakis odzew, poruszył czyjeś serce...

Opieka nad Lolusiem nie jest specjalnie uciążliwa.Wymaga tylko stałej obecności w domu.
Rano i wieczorem kąpanie, zwlaszcza podwozia.Najdłużej trwa suszenie suszarką.Kregosłup mi wtedy chce peknąc...Kilka razy dziennie jest zmiana pieluch 5-8, zależy....Czasem trzeba Lolkowi pomoc przy kupce...
Niezmieniona pielucha to niebezpieczeństwo zakażenia dróg moczowych no i zapach...
Dwa razy dziennie gotowane jedzonko, z wywarem z chrząstek cielecych plus zaparzone do tego siemie lniane....Leki.
No i towarzystwo...Lolus bardzo wymaga obecności człowieka. Nawet nie trzeba go głaskac, co uwielbia oczywiscie...wystarczy byc..

Oprocz tego wszystkiego trzeba znależc czas na masaz, gimnastyke lapek,zabawe stymulująca ruch...
Tu to juz ja mam problem...bo doba ma tylko 24 godziny.

A przy tym jest tak cudownym,radosnym i pelnym temperamentu psem że rekompensuje te wszystkie niedogodności...I ma charakter!

Ktos, kto by sie Lolkiem zaopiekował doznałby wiele dobrego.A jeszcze jakby rehabilitacja przynosiła efekty!!Pełnia szczescia!

Link to comment
Share on other sites

Togaa ile Wy pracy wkłacacie w rehabilitację tego słodkiego malucha. Chyba tak na prawdę niewiele osób zdaje sobie sprawę ile potrzeba wysilku by zapewnić mu fachową opiekę. Jestem pełna podziwu dla Was:loveu::loveu::loveu:
Mam nadzieję, że Loluś trafi do domu, który da mu wiele miłości:loveu:
Ten cudny psiaczek na pewno ją odwzajemni i da komuś wiele radości:lol:

Kiedy Loluś będzie w tv?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Michal__']
Tylko Klaudia siedziała ciasno między rozłożonymi urwiskami :evil_lol:[/quote]

ha, ha wiem coś o tym ;) :evil_lol:

poza tym Budrysek jest skromna i się Wam nie pochwaliła, że ostatnio na rehabilitacji jak pani Hania zajmowała się Lolusiem to ona sama w tym czasie robiła zabiegi ultradźwiękami na kręgosłup Tuptusiowi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Loluś w TVN ? :-o A to nasza mała gwiazda :loveu: Także czekam na szcegóły.

Przyłączam się także do podziękować w kierunku wszystkich opiekunów Lolusia za trud i czas jaki poświęcają dla niego. Jesteście wspaniałymi ludźmi! Naprawdę przywracacie mi wiarę w ludzki, która na tym forum niestety zdecydowanie łatwie jej tracić, a Wy udowadniacie, że są jeszcze niesamowici ludzi o ogromnych sercach na tym świecie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No wiec byli mili , mlodzi ludzie z tvn. Najlepiej jakby o tym napisała Hund, bo Ona z Lolusiem" gwiazdowała"...
TvN- Turbo. Audycja skierowana do kierowców....niestety.:mad:
Raczej tematem nie był tu los i przyszłość Lolusia a pokazanie psa potrąconego przez samochód....
Ma sie ten materiał ukazać czw. lub pt. lub pn. 17 - 18 godz.

Nie mam pojecia co to za program.
Hund próbowała jeszcze przemycic prośbe o wsparcie w leczeniu,utrzymaniu i znalezieniu domu Lolu, ale zepchniete to zostało na margines...

Bedę wysyłać po kawałku, bo net mi wciąż siada...

Link to comment
Share on other sites

Lolus po raz pierwszy od wypadku dotknął trawy...Mało powiedziane dotknąl....Szalał...Tym bardziej że moja duża kudłata sunia jest tuż,tuz przed cieczką...Zreszta to widać po zachowaniu moich psich panów że to sie święci .
Loluś kuśtykał na swoich przednich łapinkach w takim pędzie że kamera nie nadążała...Potykał sie, wywracał bo w ogrodzie góry,doliny,badyle,patyki itp..Nie wiadomo czy płakać na ten widok czy śmiać sie...Jęzor wywalił i wciągał zapachy sików mojej kudłatej....

I coś co mnie ucieszyło najbardziej...

Loluś w pewnym momencie przystanął i wypiął pupę w pozycji jakiej psiule robią kupę.Widać że sie natężał i że w pieluszce się działo...:multi:
Wraca czucie zwieraczy....Lolus czuje parcie!!! Cudowna, najpiekniejsza Lolusiowa kupa!!!:multi:

To był priorytet dla Pani Haliny...Zeby opanować to mimowolne siku i kupale...I jak widać idzie ku dobremu!!

poznajmysie.jpg

super.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Loluś z bubu , Budryskiem i Tuptusiem na 20-sta pojechali do Katowic!

Lolus wrócił nie w sosie...Nie pozwolił sobie zmienić pieluchy,podgryzał mnie. Musiałam mu założyc kaganiec..
Dzisiaj rano tez nie w humorze...Tez pieluchy i kapanko w kagancu...

Jestem w szoku, bo od dawna cala pielęgnacja Lolusia była bezproblemowa....
Dzsiaj Lolus ma dzień przerwy w zabiegach...Tyle że na zastrzyk musimy podjechać do lecznicy...Może mu wroci dobry nastrój..?

Link to comment
Share on other sites

No pieknie....
to widocznie Rodzyneczek obsiurał wyjazdowa torbę Lolusia...

Nieświadoma tego polożyłam ją w przedpokoju na szafce, a za chwile kałuża pod nią..... Moje dwa męskie gady zwietrzyły tą "zapachową" torbe i dokładnie zasikały....szafkę....

Torba juz wyprana....
Lolus dalej podenerwowany.. Moja kudłata jest tuz przed cieczka..W domu robi sie nerwowo...Udziela sie chłopakowi...

Rowno rok temu cieczka kudłatej postawiła połamanego Pepi na nogi....
Zobaczymy co teraz..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']No pieknie....
to widocznie Rodzyneczek obsiurał wyjazdowa torbę Lolusia...

Nieświadoma tego polożyłam ją w przedpokoju na szafce, a za chwile kałuża pod nią..... Moje dwa męskie gady zwietrzyły tą "zapachową" torbe i dokładnie zasikały....szafkę....

Torba juz wyprana....
Lolus dalej podenerwowany.. Moja kudłata jest tuz przed cieczka..W domu robi sie nerwowo...Udziela sie chłopakowi...

Rowno rok temu cieczka kudłatej postawiła połamanego Pepi na nogi....
Zobaczymy co teraz..[/quote]


to nie Rodzynek
to moja kawa i cola-razem wymieszana
przepraszam,nie wiedziałam,że zamokła

Link to comment
Share on other sites

Cola i kawa!!!!!


Aga! Ty sie wykonczysz..! !!!
Nie możesz tak! Caly dzien w biegu i pewnie nic nie jadlaś...
Stresy z Lilu i jeszcze nocna jazda z Lolusiem do Katowic..

Zwolnij ...,odpuść trochę bo przyplacisz to zdrowiem.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Cola i kawa!!!!!


Aga! Ty sie wykonczysz..! !!!
Nie możesz tak! Caly dzien w biegu i pewnie nic nie jadlaś...
Stresy z Lilu i jeszcze nocna jazda z Lolusiem do Katowic..

Zwolnij ...,odpuść trochę bo przyplacisz to zdrowiem.....[/quote]


spoko :)
jak przezylysmy z bubu dzisiejszy wyjazd o 5 rano do czech
i 4 godziny czekania w lecznicy to juz wszystko wytrzymamy :]
nocne wyjazdy do katowic to przeciez pikus :]
jutro kolejny kurs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...