Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

skrzynka wyczyszczona . Dzisiaj dokładnie pomierzymy Lolusia pod wózeczek :) Co do numeru konta - podaję tylko na PW bo to moje prywtne i wole byc ostrozna. Do tygodnia-dwóch bedziemy miec załozone konto naszego stowarzyszenia to wszystko bedzie prostsze.
Co do tymczasu we Wrocławiu itp. - zdecydowałyśmy z togą że nie przeżyłybyśmy jakby Loluś był tak daleko od nas i jakoś wspólnie będziemy się dzielić opieką nad nim. Do tej pory dałyśmy rade to myśle że dalej tez jakos pociagniemy. Jemu tez to zaoszczedzi dodatkowych stresow. A Lolusia wydamy już tylko do domku stałego.

Link to comment
Share on other sites

Bubu czy Loluś jest u Ciebie czy w schronisku?



Loluś zeszły tydzień był u bubu.Od piątku jest u mnie....
Tak jak pisze bubu... jakoś podzielimy sie opieka nad Lolusiem...
/Ciekawe kto mną sie zaopiekuje jak dostane eksmisje z chałupy...??.;)/
Dzisiaj jesteśmy po piatej wizycie w Katowicach. Też półtoragodzinnej...
Pani Halina poświeca mu baaardzo dużo czasu, pracy.Nie zraża sie humorami Lolusia.Lolus nie lubi pracy z łapkami.Natomiast można mu wymasować cały kregosłup i...nic.Zadnych reakcji bólowych......Nie przepada też za laserem i takim drugim urządzeniem z plaską głowicą.A sa to tylko punktowe,delikatne dotkniecia...wiec chlopak mocno przeszadza...
Pewnie,że to dla psa dyskomfort bo musi troche poleżec nieruchomo....
No i nudno...

W samochodzie pod koniec jazdy tez już mu sie zaczyna nudzic...

A poza tym to przekochany, cudny psiak.Madry i bystry niebywale.
A jak potrafi cudownie okazac uczucia...Jest absolutnie wyjatkowy...!

A..... przed wyjazdem bylismy jeszcze w lecznicy gdzie co drugi dzien dostaje Nivalin na regeneracje nerwow/chyba nie przekręciłam nazwy../

No i jeszcze nagotowac trzeba bo zapasy mu sie kończą, kąpanko 2 x dziennie,pieluchy, dotrzymac mu towarzystwa tez trzeba...
Nie...eksmisję mam jak w banku..!Ja i reszta moich ogoniastych...

dsc0619n.jpg

dsc0638w.jpg

dsc0647.jpg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Bubu czy Loluś jest u Ciebie czy w schronisku?[/quote]

Loluś zeszły tydzień był u bubu.Od piątku jest u mnie....
Tak jak pisze bubu... jakoś podzielimy sie opieka nad Lolusiem...
/Ciekawe kto mną sie zaopiekuje jak dostane eksmisje z chałupy...??.;)/
Dzisiaj jesteśmy po piatej wizycie w Katowicach. Też półtoragodzinnej...
Pani Halina poświeca mu baaardzo dużo czasu, pracy.Nie zraża sie humorami Lolusia.Lolus nie lubi pracy z łapkami.Natomiast można mu wymasować cały kregosłup i...nic.Zadnych reakcji bólowych......Nie przepada też za laserem i takim drugim urządzeniem z plaską głowicą.A sa to tylko punktowe,delikatne dotkniecia...wiec chlopak mocno przeszadza...
Pewnie,że to dla psa dyskomfort bo musi troche poleżec nieruchomo....
No i nudno...

W samochodzie pod koniec jazdy tez już mu sie zaczyna nudzic...

A poza tym to przekochany, cudny psiak.Madry i bystry niebywale.
A jak potrafi cudownie okazac uczucia...Jest absolutnie wyjatkowy...!

Link to comment
Share on other sites

Rano Lolus pojechał do Katowic z bubu...Martwie sie o nich bo śnieg i strasznie ślisko na drodze....
Własnie są w polowie Lolusiowych "tortur"....Ale Loluś tak kocha bubu że w jej obecności dzielnie zniesie wszystko...
Wzieli tez centymetr w calach żeby pomierzyc Lolka.Pani Halina tez uważa że wózeczek do rehabilitacji na cito potrzebny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Rano Lolus pojechał do Katowic z bubu...Martwie sie o nich bo śnieg i strasznie ślisko na drodze....
Własnie są w polowie Lolusiowych "tortur"....Ale Loluś tak kocha bubu że w jej obecności dzielnie zniesie wszystko...
Wzieli tez centymetr w calach żeby pomierzyc Lolka.Pani Halina tez uważa że wózeczek do rehabilitacji na cito potrzebny...[/quote]

A skad wy macie centymetr w calach? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']U nas są nirki z jednej strony centymetrowe , z z dugiej calowe . W brew pozorom wiele rzeczy mierzymy w calach :cool3: Przekrój kineskopu , średnice rurek , złączek .[/quote]

Bianka a skąd Ty dziewczyno takie fachowe rzeczy znasz??? :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']U nas są miarki z jednej strony centymetrowe , z z drugiej calowe . Wbrew pozorom wiele rzeczy mierzymy w calach :cool3: Przekrój kineskopu , średnice rurek , złączek .[/quote]

deski calówki.....jak ktoś,cos budował to wie....
A mój mąż miał kiedys Mini Morrisa, gdzie każda śrubka i nakrętka była w calach.Jak sie zgubiła to był dramat, bo takowych u nas nie było...

Lulus pomierzony dwukrotnie ,u Pani Haliny i u mnie....W calach, w centymetrach, wzdłuż,wszerz....

Link to comment
Share on other sites

aresiku! tamten Lolus z wrocławskiego fizjo-wetu to już historia.....
Lolus jest wesoły,energiczny, zawadiacki....Baaardzo przylepny i najbardziej szczęśliwy gdy nie jest sam w pokoju. Bardzo potrzebuje obecnosci człowieka i to mu wystarcza...!
Jesli tylko jakąs "robotę" mogę zrobic w obecności Lolusia,to tam sie na ten czas przenosze ale i tak
z cieżkim sercem zamykam drzwi jego pokoju i Lolus zostaje sam a życie domu toczy sie o kondygnacje wyżej....

bubu bardzo dba o wszystkie jego potrzeby...Nawet o kosteczki i gryzaki zabawowe,kremy, pieluchy,podklady,szampony, leki,masci dla pani Haliny na wcierki...
Jutro Loluś pojedzie do Katowic z Budryskiem.Ciekawe czy Lolus pamieta jak Budrysek przez 3 godziny wyciągal go obolałego i cierpiacego ze schroniskowej klatki...? Jesli tak, to może byc ciekawie..;)

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.kong.com.pl/katalog.html]KONG[/url]

Może wielkanocny " zajączek "przyniesie Lolusiowi jakis piękny prezent na nudę...???;)
Najlepszy byłby własny człowiek, a nie kong....Ale cóż..
Trzeba czekac...

/Lolus jest wielkosci foksterierka, może mniejszy bo chudziutki/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...