Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

[quote name='bumel']Grzechu pamietaj, że Ty też zaliczasz się do Kongusiów:loveu: Dzięki wielkie!

p.s. eh, rewelacyjnych ludzi można poznać dzięki dogo:p[/quote]

Kongo ... Jak tu takiego psa nie lubieć :loveu:


[quote name='bumel']Madcat, nasza kochana Główna Księgowo nic sie nie stresuj, na razie same wpływy, zero wydatków:cool3:. Transport: 0 zł, a za hotelik będziemy sie z Anią rozliczać pod koniec miesiąca.[/quote]

Dokładnie. Grunt to kasa na 0 zł. Tak trzymać! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja jak ten świstak, co siedzi i zawija w papierki...

[FONT=Calibri][SIZE=3]ojej.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]petsy.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]gieldaogloszen.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]petworld.pl [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]rozglos.net[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]ojoj.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]animalia.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]anonseogloszenia.pl[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Kochani, niniejszym w imieniu prezydenta Denisa Sassou-Nguesso odznaczam każdego z Was[/CENTER]

[FONT="Arial"][SIZE="3"][B][CENTER]Orderem Zasługi Kongo[/CENTER][/B][/SIZE][/FONT]

[CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-219.gif[/IMG][/CENTER]

[SIZE="1"]... Kongijczycy mają jeszcze Order Oddania, ale wiecie, chyba zostawimy go dla tego, komu Konga oddamy...[/SIZE]:cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kongo może troszkę poczekać na swój wymarzony domek. Jest taki szczęśliwy u Ani!

A ja przed chwilą przywiozłam do domu bezdomną suczkę, którą znalazł przed swoim domem mój syn (ten to ma szczęście do bezdomnych bid!). Przenocuję ją, obfocę i pewnie będę musiała odwieźć do schronu. Nigdy przedtem tego nie robiłąm. Chyba serce mi pęknie.

Link to comment
Share on other sites

Własnie odwiedziłem nasze schronisko w Tychach i rozmawiałem z Panią Irenką. Pytała sie o Czesia, Kacperka i oczywiście o Konga czy juz w domu. Odpowiedziałem że Kongo lepiej trafić nie mógł i znajduje się właśnie prawie jak w domu i ma świetną opiekę. A domek docelowy napewno się znajdzie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grzecho']Własnie odwiedziłem nasze schronisko w Tychach i rozmawiałem z Panią Irenką. Pytała sie o Czesia, Kacperka i oczywiście o Konga czy juz w domu. Odpowiedziałem że Kongo lepiej trafić nie mógł i znajduje się właśnie prawie jak w domu i ma świetną opiekę. A domek docelowy napewno się znajdzie. :lol:[/quote]

Dobrze powiedziałeś, Grzecho. Tego będziemy się trzymać! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Może powtórzę swoje pytanie, bo poprzedni post jakoś przeszedł bez większego echa...

[B]Znacie kogoś na dogo, kto mógłby pomóc zrobić fajny plakat?[/B]

Powolutku można by się do tego przymierzyć i jak za kilka(naście) dni nikt z ogłoszeń nie zadzwoni, to dobrze by było choć troszkę oplakatować rodzinne miasta...

Aha, dodałam Konga na:
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=blue][U]czterylapy.pl[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=blue][U]krakvet.pl/forum[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=blue][U]zoonet.pl[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=blue][U]spacerek.net [/U][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja dzis miałam dzień pełen pracy...dopiero co siadałam do kompa.

Przyszedł dziś do mnie sms z zapytaniem o Konga od jakiegoś studenta , który chciałby psiaka do domu do Przemyśla. Szkoda ze nie zadzwonił, bo można by cos więcej ustalić... także czekamy dalej.

U nas dziś padało cały dzień, stawialismy nowy kojce- Kongo dzielnie pomagał.

Jajeczka trzeba bedzie wyciąc niedługo-oj to jest amorek;)-co on bedzie robił jak Bajka do adopcji pójdzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Ja zaraz poprosze znajomą z dogo. Może?[/quote]

Melduje się na wątku i proszę o informację co ma być zawarte w plakacie, dane kontaktowe, czy plakat ma być czarno-biały czy kolorowy itp... ;)

czy jeszcze gdzieś na wątku oprócz pierwszej strony znajdują się fotki psiaka? (nie mam czasu żeby przejrzeć 50 stron)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena']Melduje się na wątku i proszę o informację co ma być zawarte w plakacie, dane kontaktowe, czy plakat ma być czarno-biały czy kolorowy itp... ;)

czy jeszcze gdzieś na wątku oprócz pierwszej strony znajdują się fotki psiaka? (nie mam czasu żeby przejrzeć 50 stron)[/quote]

Już szukam. Chwila.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzis mocno z doskoku, ale Kochane, chyba nie wątpicie w bumela:cool3:, wszystko mam w pierwszym poście, także informację:

[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#2e8b57]Pozostałe zdjęcia Konga na stronach: 33-35, 39, 42[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[COLOR=black]EDIT: widze, że Agatka już znalazła, ale pewnie nawet nie widzicie mojego posta, bo jestem w tyle z zegarkiem za Wami[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...