Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kongulec to takie skrzyżowanie mikro labka z charcikiem, bo nóżki na wysokie i pewnie gnać potrafi na nich obłędnie szybko. Super, bo u Ani psiaki mają gdzie biegać ;-) Ted będzie miał koleżkę do szaleństw :-)

Bardzo się cieszę i gratuluje super sprawnej akcji transportowej. Wszystko odbyło się w kilka dni! Od kwietnia oczywiście wpłacam na Konga 15 zł.

Co do kastracji, to można poczekać aż się jakiś domek zarysuje na horyzoncie.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że kastrację wraz z usunięciem kamienia da się załatwić za jakies 100 zł- nawet jak nie u mnie to w Toruniu, bo już dostałam namiary od zaprzyjaźnionej ciotki:loveu:

Kongo był na spacerku z Ulvikiem, Bajką i Maxiem-to taka brązowa parówka moich rodziców. Nie reagował na żadnego-nawet się nie najeżył. Także w kontaktach z innymi psiakami jest ok.
Kongo reaguje na imię Bajka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Odwraca się i cieszy hi hi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver'] Kongo reaguje na imię Bajka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Odwraca się i cieszy hi hi[/quote]


To może go przechrzcimy, co Dziewczyny:evil_lol:? Jakoś imię Kongo do takiej Kruszynki średnio mi pasuje;)

A na serio to proszę Was o [B]podrzucenie jakiś pomysłów na chwytliwy tytuł ogłoszeń[/B], wena mi siadła zupełnie

Link to comment
Share on other sites

Kochasz słodycze?-oto czekoladowe cudo...

Jestem zakochana w Kongusiu:loveu: Jaki to słodziak jest-nic tylko całować. I jaki on jest malutki:loveu: Ja nie przyzwyczajona do takich kruszynek.
Teraz wieczorkiem latał sobie po podwórku i chciał się z Bajką bawić-ale ta mała nie wiedziała o co chodzi i zwiewała tylko:lol:
Koty go baardzo interesują:evil_lol: Gonić , gonić gonić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kochasz słodycze?-oto czekoladowe cudo...

Jestem zakochana w Kongusiu:loveu: Jaki to słodziak jest-nic tylko całować. I jaki on jest malutki:loveu: Ja nie przyzwyczajona do takich kruszynek.
Teraz wieczorkiem latał sobie po podwórku i chciał się z Bajką bawić-ale ta mała nie wiedziała o co chodzi i zwiewała tylko:lol:
Koty go baardzo interesują:evil_lol: Gonić , gonić gonić:evil_lol:[/quote]

Anie zakochała się w Kongusiu! No, to domek mamy z głowy! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kochasz słodycze?-oto czekoladowe cudo...[/quote]

Fajna propozycja, dzięki!

[quote name='Ania+Milva i Ulver']
Jestem zakochana w Kongusiu:loveu: Jaki to słodziak jest-nic tylko całować. I jaki on jest malutki:loveu: Ja nie przyzwyczajona do takich kruszynek.
Teraz wieczorkiem latał sobie po podwórku i chciał się z Bajką bawić-ale ta mała nie wiedziała o co chodzi i zwiewała tylko:lol:
Koty go baardzo interesują:evil_lol: Gonić , gonić gonić:evil_lol:[/quote]

Aniu, bardzo dziękuję za te podwórkowe ploteczki, prosimy o jeszcze:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wieści z rana: Konguś umie wspinać się po siatce-próbował górą wyleźć z kojca:mad: Doprowadził mnie do stanu przedzawałowego jak go zobaczyłam jak sobie kombinuje wyjście:angryy: Oczywiście już góra zabezpieczona na wypadek jakby dał radę się przecisnąć.
Kongo oczywiście nie wiedział o co mi chodzi , gdy go pytałam gdzie się wybiera- tylko radośnie kręcił dupką:lol:
On się strasznie pcha do domu:placz::placz: Serce mi pęka bo nie mogę go wpuszczać-Ares by go zjadł:placz:

Kongo ma dystans do mężczyzn-do TZ jeszcze podejdzie- bo on chudy :eviltong:, ale na mojego tatę warczał-dopiero jak przykucnął , to podszedł i dał się pogłaskac. Ale zdecydowanie kocha kobiety!!! Zresztą się nie dziwię:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Konguś byłby wspaniałym kompanem, widzę go oczyma wyobraźni na kolankach jakiejś miłej Pani, której oddałby całe swoje serduszko i byłby jej najwierniejszym przyjacielem:loveu: Może taka Pani właśnie nas czyta?

Czas zabrać się za ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Kongulku-spryciulku, błagam, nie wspinaj się po siatce! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_17_4.gif[/IMG]Co zrobisz, jak Ania zawału dostanie?! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_100.gif[/IMG]

Szkoda, że nie mogę być twoją Pańcią. Miła jestem, nie powiem, ale kolana są już zajęte! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_17v.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kongus bardzo interesuje się kobiecością Bajki:evil_lol: Ciągle ja tam obwąchuje i popiskuje-ta bidulka zwiewa , bo nie wie co on chce jak ona tam jeszcze nic nie ma:evil_lol:
Ale jak mówię do niego- nie wolno-, to grzecznie słucha i daje spokój-to mądry psiak!!
Mam pare fot- nci specjalnego, bo cięzko mi samej robić. Co przykucne to wszytkie psy mi na kolana wchodzą:mad: Wieczorkiem wstawię.

Kongus biegał sobie chwilę bez smyczy -ładnie trzyma się mnie, przychodzi na zawołanie, nie oddala się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...