Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

I po wizycie. Mała bardzo źle zniosła podróż, choć do ( i z) Warszawy jeździła bez problemu.

Może dlatego, że na czczo, że samochód bez klimatyzacji (choć z przewiewem), inny kierowca i samochód?

Wymiotowała śliną, wyglądała jakby miała zejść. Ale na szczęście po powrocie wszystko wróciło do normy.

Sprawa jest skomplikowana, bo operację należałoby zrobić jak najszybciej, ponieważ problem pogłębia się.

Z drugiej strony powinno sie poczekać, aż wiązadła/chrząstki osiągna odpowiedni wiek. Pies rośnie do 10 miesięcy.

Decyzja Doktora jest taka. Robimy operację we wtorek 5 lipca o godzinie 10-ej rano.

Być może będzie trzeba operację powtórzyć po zakończeniu okresu wzrostu. Okaże się to prawdopodobnie podczas pierwszei (i mam nadzieję ostatniej operacji).

Na kości piszczelowej jest guzowatość, która wysuwa rzepkę z panewki. Na dodatek panewka, w której powinna mieścić się rzepka jest za płytka i trzeba ją pogłębić. Mam nadzieję, że niczego nie przekręciłam.

Operacja będzie kosztować 500 zł :):). Wydałam jeszcze 30 zł za konsultację i 50 zł za benzynę (zawiózł mnie syn).

Cena operacji nowodworska, ale myślę, że Doktor dał jakiś upust. W Warszawie była mowa o sumie czterocyfrowej.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki  Mazowszanko za info :) . Złotemu Doktorowi  Nutusi wierzę,  więc  tak trzeba.  Żal malutkiej,  że  się  wycierpi  i Ciebie,  bo będziesz mieć  i stress i dodatkowy kłopot z opieką nad Łezką.  Ale przed malizną całe życie  i warto zawalczyć,  żeby nie spędziła go jako kaleka.

Też myślę,  że  cena jest preferencyjna.  Może  warto  zrobić bazarek cegiełkowy  na operację Łezki? Ja nie umiem,  ale chętnie kupię  kilka  cegiełek :))) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, wiosenka napisał:

Mazowszanko, a temperatury? Czy skoro sunia tak źle zniosła jazdę to czy nie lepiej troszkę poczekać do ochłodzenia?

Wiosenko, czym prędzej zrobi się operację tym lepiej, bo wada pogłębia się.

A ciepło może być jeszcze długo.

Zabawki Łezki.

adc1953f8b4e5b9fgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Niezła kolekcja ;)

Cieszę się, że Doktor zdecydował, że operację powinno się wykonać już teraz. Myślę, że lepiej taki niż czekać tyle czasu i tak naprawdę nie wiedzieć co będzie. Będę za Was trzymać kciuki we wtorek. Zbieg okoliczności sprawił, że dzień wcześniej moja osobista Borówka też będzie operowana przez Doktora więc mam nadzieję, że obie operacje pójdą zgodnie z planem a rekonwalescencje przebiegną bezproblemowo :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Marysia O. napisał:

Niezła kolekcja ;)

Cieszę się, że Doktor zdecydował, że operację powinno się wykonać już teraz. Myślę, że lepiej taki niż czekać tyle czasu i tak naprawdę nie wiedzieć co będzie. Będę za Was trzymać kciuki we wtorek. Zbieg okoliczności sprawił, że dzień wcześniej moja osobista Borówka też będzie operowana przez Doktora więc mam nadzieję, że obie operacje pójdą zgodnie z planem a rekonwalescencje przebiegną bezproblemowo :)

ojej Marysiu a co się stało Borówce ?:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Kejciu napisał:

ojej Marysiu a co się stało Borówce ?:(

Ma guz na klatce piersiowej, pod mięśniem piersiowym. Doktor powiedział, że na jego oko jest to na 99% niegroźny tłuszczak ale trzeba go usunąć bo rośnie. Dzisiaj miała robione kontrolne badanie krwi przed operacją, mam nadzieję, że wszystko będzie ok i zabieg w poniedziałek odbędzie się bez przeszkód.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Marysia O. napisał:

Ma guz na klatce piersiowej, pod mięśniem piersiowym. Doktor powiedział, że na jego oko jest to na 99% niegroźny tłuszczak ale trzeba go usunąć bo rośnie. Dzisiaj miała robione kontrolne badanie krwi przed operacją, mam nadzieję, że wszystko będzie ok i zabieg w poniedziałek odbędzie się bez przeszkód.

Moja Saba miałą 4 guzy na węzłach chłonnych - robiliśmy biopsję - ale tłuszczaki....co przeżyłam to moje bo było podejrzenie chłoniaka ale guzki małe dwa wyczuwalne ręką reszta w USG wyszła odpukać na razie nie rosną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...