Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

Tylko jest pytanie kto weźmie na siebie odpowiedzialność za psa i w razie sytuacji awaryjnej (czyli nie znalezienia żadnego dt/hoteliku) przejmie go ode mnie w piątek. Bo ja naprawdę muszę mieć gwarancję, że w sobotę będę mogła wyjechać a pies będzie zabezpieczony.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałm z Moniką, zadzwoni dziś do tej pani. Problem polega na tym, że to stworzenie jest bardzo przestraszone i Monice dał się pogłaskać dopiero po dwóch dniach oswajania.Przyszedł właściwie do dzieci.  Pani ze sklepu też go(jej) nie mogła dotknąć.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem. Pytanie tylko czy da się go przekonać do siebie w krótkim czasie na tyle, żebym była w stanie go złapać. Albo czy jest tam na miejscu ktoś komu pies ufa tak, żeby mógł go złapać i mi przekazać albo zamknąć gdzieś do czasu mojego przyjazdu.

Poczekajmy na informacje od Pani ze sklepu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Można wklejać zdjecia na dogo bezposrednio z pulpitu z pominięciem fotosika czy innych tam.

Ale dlaczego zdjecia przekręcaja sie to nie wiem. W fotosiku również.

Mam jeszcze kilka innych, jutro z nimi powalczę, bo dziś ledwie żyje.

Właśnie skończyłam robić dżem truskawkowy z kwiatem dzikiego bzu. Ciekawy smak.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia sunieczki prześliczne :) Puchatka jedna :) Wygląda spokojnie i dostojnie ;)

Pies lub piesa jest, Marysiu, będziesz mogła pojechać? W razie, jeśli to pies, to nie ma wyjścia - hotelik. Macie jakieś cynki, że wolne miejsce gdzieś pod Warszawą się znajdzie? Najlepiej by było na południu Warszawy, żeby Marysia mogła po trasie psiaka od razu podrzucić. Ja znam tylko Jamora k/Warki, ale dość drogi :( a tu kasy nie ma, dopiero trzeba by zebrać. 

Mam sajgon w robocie, dziś nie miałam nawet czasu w ciągu dnia zajrzeć tutaj.. 

Link to comment
Share on other sites

Trochę się dzisiaj najeździłam ale cel został osiągnięty - zwierz jest bezpieczny :) Udało mi się go bez problemu znaleźć i złapać. Niestety okazał się być jednak psem więc musiał trafić do hoteliku - agat21 załatwiła miejsce u Jamora, potem na spokojnie będzie można się zastanowić nad jakąś przeprowadzką. Niestety z tego wszystkiego zapomniała mu zrobić zdjęcie więc będzie trzeba poczekać na te od Jamora. No i psiakowi trzeba będzie założyć koniecznie własny wątek, żeby nie zaśmiecać już dłużej wątku mazowszankowych maluszków ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...