Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

1 godzinę temu, malagos napisał:

To się pochwalcie dziewczyny, jaki prezent przywiozłyście Mazowszance :)

Swoją drogą, nie mam słów uznania dla Was.......

Ja dziekuję za takie prezenty..... ale jakby ktoś chciał też taki prezent proszę o kontakt na PW :D

 

Malagos też prezent od nas dostała w piąteczek :D sobie też prezent z Ziutką zrobiłyśmy hehe :) 

A to prezent Mazowszankowy :D

suzi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Mazowszanka13 napisał:

Wpłynęło 83 zł za bazarku Aldrumki. Z całego serca dziękuję :)

 

A Kejciu dziekuję za foto :)

Małgosiu jak pierwsza noc ? pewnie założysz nowy wątek i opiszesz ale napisz dwa zdania bo ciekawa jestem bardzo czy wszystko dobsie :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście spała w kuchni, bo w kojcu strasznie płakała. Niczego nie zżarła ani nie pobrudziła. Bardzo garnie do ludzi.

Jutro idziemy do weta na kontrolę i w tym tygodniu sterylka.

Zadzwoniłam do Państwa od Fiony. Nie powiedzieli nie, ale musza ja obejrzeć i zapoznać z Fioną, bo zrobiła się jędza.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Mazowszanka13 napisał:

Oczywiście spała w kuchni, bo w kojcu strasznie płakała. Niczego nie zżarła ani nie pobrudziła. Bardzo garnie do ludzi.

Jutro idziemy do weta na kontrolę i w tym tygodniu sterylka.

Zadzwoniłam do Państwa od Fiony. Nie powiedzieli nie, ale musza ja obejrzeć i zapoznać z Fioną, bo zrobiła się jędza.

o rety super by było!

A " nasza " Suri strasznie grzeczna była i w nocy i wieczorem, wszystko zjadła nie wybrzydzała i na razie nie szczeka nie piszczy - chciałoby się powiedzieć jaka matka taka córka hehe ale może niekoniecznie w tym przypadku :) chociaż wiadomo to pierwsza noc dopiero także mogą się jeszcze dziewczyny rozkręcić :D

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, wiosenka napisał:

Cały czas śledzę wątek, również Czarusia, podrzuciłam znajomej jego fotke, a teraz czytam, że już nie jest w Wildze. Czy dałoby radę założyć mu wątek na fb łatwiej go udostępniać i może szybciej znalazłby Pana?.

Dzięki wielkie Wiosenko, psiak znajdzie się na fb, bo hotelik, w którym jest właśnie na fb pokazuje wszystkie swoje psiaki. Jak tylko się pojawi, dam znać. Psiak naprawdę miły, kochany i piękny.

A prezent mazowszankowy takoż piękny niebywale :D :D :D I młodziutki nad wyraz :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, konfirm31 napisał:

Widać nie wszystkie  muchy są smaczne,  lub zjadła ich zbyt  dużo ;).  

Próbowała tez zjeść zdechłego bąka, ale jej wyjęłam z pyszczydła. Próbuje też zjadać krowie placki, korzonki i wszelkie owady.

Na wsi dałaby sobie radę.

Link to comment
Share on other sites

Taka wszystkożerna jest Lerka,  a prawie  na pewno głodu nie cierpiała.  Na muchy, żuczki,  gąsiennice poluje i zjada.  Zjada też rzeczy niejadalne.  

Bliss,  która zaznała głodu ,  takich pomysłów  nie ma,  ale na osy,  bąki i pszczoły,  poluje i je zjada,  a i krowim plackiem   nie pogardzi(chociaż  odchoruje). 

Link to comment
Share on other sites

Moje psy oraz wszystkie tymczasy uwielbiają krowie placki. Przoduje Łezka, dlatego postanowiłam nie zabierać jej na łąki.

Zwłaszcza, że musiałam świeżego placka wyciągać jej gołymi rękoma z pyszczka.

A dzisiaj wskoczyła na moje łóżko i dziarsko z niego zeskoczyła zanim połapałam się gdzie jest.

Nieodrodna wnuczka Kulki, która ledwie chodząc pognała w kukurydzę za zającem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...