Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

Już po operacji:) Kosztowała w sumie 605 zł.

Trwała dwie godziny. Przy okazji został usunięty pojedyńczy wilczy pazur.

Łezka miała zamiast wklęsłej (tak, aby zmieściła się rzepka) wypukłą panewkę. Dodatkowo doktor coś zrobił z kością piszczelową.

Według niego niepotrzebna będzie kolejna operacja. I dobrze, że ta była tak wcześnie.

W czwartek mam zgłosić się na kontrolę i zmianę opatrunku. A zdjęcie szwów będzie po 10 dniach.

Dostałam też kołnierz. Na razie nie mam sumienia go zakładać, ale na noc chyba założę.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj trochę popiskiwała. Dzisiaj już nie. Chodzi na trzech, czasami na czterech łapkach.

Ta sztywna łapka trochę jej przeszkadza przy siadaniu i układaniu się do leżenia.

Kołnierz na razie nie zakładam, bo nie zrywa bandaża. Jest taki sztywny, jakby plastikowy.

Ale ma apetyt, ciągle żebrze. Na szczęście jutro nie musimy być na czczo.

Link to comment
Share on other sites

Ale śliczna zgrabna nóżka! :) Dobrze, że już naprawiona, i jak się wygoi to maleńka będzie jak modelka ;) 

Ale wierzę, że to musi psince przeszkadzać. I na prawym boczku nie bardzo się można ułożyć.. Długo będzie musiała mieć taką "zapakowaną" łapkę? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...