Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

24 minut temu, Anula napisał:

Rozliczyłam transport trzech psiaków.Jak coś nie tak to krzyczcie.

0,49gr x 1454km = 715,50zł

Nowa Sól - Kraków - Zamość = 727km x 0,49gr = 356,23zł

Zamość - Kraków = 319 x 0,49gr = 156,31zł

Kraków - Nowa Sól = 408 x 0,49gr = 199,92zł

Razem: 712,46zł (pozostało do rozliczenia 3,04zł-jest to kwota ,która wynika z dalszych cyfr po przecinku)

Nowa Sól - Zamość: 356,23zł : 3 = 118,74zł

Zamość - Kraków: 156,31zł : 3 = 52,10zł

Kraków - Nowa Sól : 199,92zł : 2 = 99,96zl

Daszka : 118,74zł + 52,10zł + 99,96zł = 270,80zł [+1,01zł(3,04zł : 3) = 271,81zł + 0,01gr = 271,82zł

Abi : 118,74 + 52,10zł + 99,96zł = 270,80zł [ + 1,01zł(3,04zł : 3) = 271,81zł + 0,01gr = 271,82zł

Nutelka : 118,74zł + 52,10zł = 170,84zł [ + 1,01zł(3,04zł : 3) = 171,85zł + 0,01gr = 171,86zł

Razem: 715,47zł (dodając po 0,01gr (do transportu jednego psiaka) = 715,50zł

Dopłata do transportu na jednego psiaka wynosi w przybliżeniu : 80,50zł : 3 = 26,83zł (26,83 x 3 = 80,49zł)

Proponuję wyrównać kwotę do 26,84zł

 

 

Anulko, jak Ty to skrupulatnie obliczyłaś, Ja nie miałem głowy do obliczeń.

Tak sobie myślałam, że nie jest to duża kwota i abyśmy podzieliły na 2, + Nutelcia gratis., albo za Abi i Daszkę po 30,-

Czy jakoś tak, żeby się tak co do grosza nie liczyć.

Proszę zadecydujcie.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Bogusik napisał:

Anulko,dziękuję że rozliczyłas koszty transportu :) Końcową brakującą kwotę 80,50zł podzieliłabym tylko na Abi i Daszkę.Nie wiem co na to inne ciocie?

Ja myślę,że też należy 80,50zł podzielić na Abi i Daszkę.Nutelcia jest w BDT i nie należy obciążać elik. To by wyszło po 40,25zł.

Ja tylko wstawiłam do wiadomości w miarę rzetelne rozliczenie transportu psiaków.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Anula napisał:

Ja myślę,że też należy 80,50zł podzielić na Abi i Daszkę.Nutelcia jest w BDT i nie należy obciążać elik. To by wyszło po 40,25zł.

Ja tylko wstawiłam do wiadomości w miarę rzetelne rozliczenie transportu psiaków.

Ok. świetnie, w takim razie poproszę elik o przelew 40,50 za Daszeńkę, Anulko przelej proszę  40,- nie będziemy się bawić w końcówkę 25 groszy

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Gabrysiu, jak trzeba będzie to ja się za ogłoszenia zabiorę (i wyróżnie olx na pierwszy miesiąc), chociaż moim skromnym zdaniem....dajmy jej jeszcze odsapnąć;)

Domek się znajdzie w mig, bo Daszka ma same plusy, ale jeszcze troszkę płochliwa jest...niech zaufa, poczuje się bezpiecznie z człowiekiem:)

A reszta jak myśli?

 

2 godziny temu, Tola napisał:

Ja tez jeszcze odrobinkę bym poczekała, będzie więcej informacji i zdjęć, no i sunia poczuje się pewniej.

 

Godzinę temu, b-b napisał:

Dajcie jej jeszcze tydzień i wtedy się zobaczy :)

Dziękuję Kochane za wasze sugestie, oczywiście nie ma się co spieszyć.

Izunia, dzięki serdeczne już teraz!!!

Ja jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o DS. Domek musi być najlepszy z najlepszych!!!

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, szafirka napisał:

Ja też uważam, że trzeba dać jej trochę czasu. Daszka jest nieufna, a podzisiejszym moim wybryku (kąpiel) trzyma się ode mnie z daleka. Ona musi przekonać się, że nic jej już nie grozi.

To może zacznijmy ją ogłaszać najwcześniej pod koniec stycznia?

Haniu proszę podaj elik nr konta

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, AgusiaP napisał:

Oj nie poznałam Daszenki na zdjęciu po kąpieli.

Teraz jestem śliczna i pachnąca !!!

Agusiu, Daszeńka jest piękna od zawsze :)  Co zaś do zapaszku, nie będę się wypowiadać, bowiem nie węszyłam :) Tu zdałabym się  na zdanie szafirka :) aczkolwiek odpowiedzi się domyślam :)

8 godzin temu, Havanka napisał:

Dziś przelałam z bazarku 635 zł, na konto Szafirki, na poczet transportu. Do dopłaty pozostanie 80,50 zł.

...

Havanka, dziękuje również wielceca%2525C5%252582uski%252520serca.gif

 

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

O, dwie czyściutkie ślicznotki!!!

Haniu kiedy planujesz zaszczepić małą przeciw wirusówkom?

A czy Daszeńka była odrobaczana  i co zeszczepieniem p/wściekliźnie?

3 godziny temu, Tola napisał:

Najsłodszy kurdupelek :)

Co racja,to racja - i kurdupelek i najsłodszy :)

1 godzinę temu, b-b napisał:

Dajcie jej jeszcze tydzień i wtedy się zobaczy :)

Też myślę, że nie ma co się spieszyć. Stres + szczepienie to niedobra kombinacja.

37 minut temu, Gabi79 napisał:

Ok. świetnie, w takim razie poproszę elik o przelew 40,50 za Daszeńkę, Anulko przelej proszę  40,- nie będziemy się bawić w końcówkę 25 groszy

Zaraz skoczę do banku i zrobię przelew, ale ponieważ jutro już jest weekend, przelew przejdzie dopiero w poniedziałek.

33 minut temu, Gabi79 napisał:

...

Ja jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o DS. Domek musi być najlepszy z najlepszych!!!

Jestem za, a nawet przeciw :)

21 minut temu, szafirka napisał:

Ja też uważam, że trzeba dać jej trochę czasu. Daszka jest nieufna, a po dzisiejszym moim wybryku (kąpiel) trzyma się ode mnie z daleka. Ona musi przekonać się, że nic jej już nie grozi.

Ostrożna dziewczynka :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Gabi79 napisał:

...

Tak sobie myślałam, że nie jest to duża kwota i abyśmy podzieliły na 2, + Nutelcia gratis., albo za Abi i Daszkę po 30,-

Czy jakoś tak, żeby się tak co do grosza nie liczyć.

Proszę zadecydujcie.

 

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Anulko,dziękuję że rozliczyłas koszty transportu :) Końcową brakującą kwotę 80,50zł podzieliłabym tylko na Abi i Daszkę.Nie wiem co na to inne ciocie?

 

12 godzin temu, Anula napisał:

Ja myślę,że też należy 80,50zł podzielić na Abi i Daszkę.Nutelcia jest w BDT i nie należy obciążać elik. To by wyszło po 40,25zł.

Ja tylko wstawiłam do wiadomości w miarę rzetelne rozliczenie transportu psiaków.

Jesteście wspaniałe i wspaniałomyślne :) Bardzo serdecznie Wam dziękuję

z%252520tulipanami.gif%2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

 

Wczoraj zrobiłam przelew na konto szafirek na kwotę 40,50 zł

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, auraa napisał:

zaglądam do ślicznej suneczki :)

Witaj auraa u Kurdupelka!!!

4 godziny temu, szafirka napisał:

Elik zaproponowała, aby ze szczepieniem na wirusówki poczekać jeszcze tydzień, tak aby okres od odrobaczenia był dwutygodniowy. Dopóki Daszka i tak jest u nas, to dla mnie nie problem.

Haniu, elik zapewne ma rację. Ja nigdy nie pamiętam ile ma być przerwy między np. odrobaczeniem, a szczepieniem. Zawsze pytam weta.

Elik, Kochana czekam na nr konta z bazarku cegiełkowego jest dla Daszeńki 167,- Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom!!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, dorcia2 napisał:

Daszeńka jest śliczna, te króciutkie łapinki boskie 

 

a kto wymyślił dla niej imię ? chwilę temu czytała "Drogę przez mękę" Tołstoja i jedna z bohaterek miała na imię właśnie Dasza 

Dorciu, elik zrobiła bazarek imienny( link w 2 #), drogą głosowania wygrało imię Dasza

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Havanka napisał:

Imię Daszka, bardzo pasuje do naszej sunieczki. Ciekawe, jak długo będzie strzelać focha na Szafirkę za tą kapiel?

Elu, czy możesz mi zdradzić tajemnicę, skąd pobierasz te gify i jak je wklejasz?

Może już Daszeńce przeszedł foch?

Też mi się podobają gify wklejane przez elik

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Imię Daszka, bardzo pasuje do naszej sunieczki. Ciekawe, jak długo będzie strzelać focha na Szafirkę za tą kapiel?

Elu, czy możesz mi zdradzić tajemnicę, skąd pobierasz te gify i jak je wklejasz?

 

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Może już Daszeńce przeszedł foch?

Też mi się podobają gify wklejane przez elik

Ja też chętnie skorzystam z linku, bo u mnie nadal nie działają emotikonki

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gabi79 napisał:
4 godziny temu, dorcia2 napisał:

Daszeńka jest śliczna, te króciutkie łapinki boskie 

a kto wymyślił dla niej imię ? chwilę temu czytała "Drogę przez mękę" Tołstoja i jedna z bohaterek miała na imię właśnie Dasza 

Imię zaproponowała Elisabeta na bazarku i w wyniku głosowania, Dasza została Daszą :)

3 godziny temu, Havanka napisał:

Elu, czy możesz mi zdradzić tajemnicę, skąd pobierasz te gify i jak je wklejasz?

 

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Też mi się podobają gify wklejane przez elik

 

27 minut temu, Tola napisał:

Ja też chętnie skorzystam z linku, bo u mnie nadal nie działają emotikonki

 

Z przyjemnością podzielę się z Wami emotkami :)

http://marlena83.bloog.pl/kat,41430092,index.html?smoybbtticaid=6164fe

pod tym adresem jest ich bardzo dużo wiele :)

Teraz na dogo nie dość, że emotki nie działają, to jeszcze nie można ich teraz tworzyć ze znaków.

:) zawsze tak wygląda, a przedtem na wątku robił sie uśmiechnięty pycholek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...