Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosa Pokrzywa z Radys znalazła kochający dom:) Zamieszkała w Krakowie.


Marysia R.

Recommended Posts

Pokrzywa zjadła zasilacz?! i dobrze się czuje?

 

Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że czuje się znakomicie ;)

Zjadła to był oczywiście taki skrót myślowy, po prostu przegryzła kabel w trzech miejscach. Swoja drogą dobrze, że nie kopnął jej prąd bo podczas tej "operacji" zasilacz był podłączony do kontaktu. Dzisiaj wychodząc przełożyłam komputer w niedostępne miejsce a kabel od radia wyłączyłam z gniazdka. Tak na wszelki wypadek ;) Po powrocie zastałam na szczęście idealny porządek :)

 

Nutusiu widziałam zdjęcie drzwi i naprawdę w porównaniu z tym, zasilacz to tyle co nic... Bardzo współczuję :/

Link to comment
Share on other sites

Pokrzywa już po zdjęciu szwów i szczepieniu na wirusówki (koszt 40zł, rachunek w drugim poście), w pełni gotowa do zmiany miejsca zamieszkania :) I mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta potwierdzi, że Pokrzywa zostanie Krakowianką :) Ale na razie nie zapeszamy i trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że z takim opóźnieniem ale mogę już oficjalnie poinformować, że... Pokrzywa zamieszka w Krakowie! :) :) Wizyta wypadła bez zarzutu, może jak Amiga zajrzy to podrzuci parę szczegółów :) Jutro będę dzwonić do p. Marty i ustalać kwestie transportowe, dam znać.

Link to comment
Share on other sites

A zajrzałam, zajrzalam. Musiałam wczoraj "złapać oddech"

Pokrzywa będzie miała bardzo fajną panią, która dotąd miala wciaż jakieś zwierzątka, ale "drobnicę" = chomiki, szczury itd. W szczurach była zakochana, chwaliła ich inteligencję i niesamowitą "przedsiębiorczość" w zdobywaniu tego, czego chciały. Jedynym mankamentem jest ich bardzo krótki żywot. Pani chce z Pokrzywą prowadzić aktywne życie - dużo.wycieczek po Parku Jurajskim,  aquility itd. Najlepszą zaprawą będą codzienne spacery, bo pani mieszka na poddaszu w starej kamienicy, więc wspinaczka na górę dla mnie była niezłym wyzwaniem. Za to Pani jest szczuplutka:). Pani ma już zapewnioną pomoc w postaci koleżanki mieszkającej bardzo blisko, która sama nie może mieć psa, ale bardzo jej tego brakuje. Koleżanka będzie "matką chrzestną" Pokrzywy i w razie potrzeby "przechowa" Pokrzywę u siebie, czy wyjdzie na jakiś spacer.

Pani była kilka frazy w schronisku, żeby wybrać dla siebie jakiegoś psiaczka,   ale wyszła stamtąd po obejrzeniu pierwszego boksu. Nie była w stanie wejść dalej i wybrać jednego spośród tłumu.

To tak w zarysie to wszystko. Cieszę się, że mogłam Pokrzywie pomóc

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi się "Pani od Szczurów", za całokształt i za lubienie szczurów. Ja szczury poznałam z racji pracy zawodowej i bardzo je polubiłam. To są wspaniałe, mądre, empatyczne zwierzaki. Świnki morskie, króliki i chomik, oraz rzecz jasna - myszy - wysiadka ;). Niestety, faktycznie żyją krótko :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...