Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosa Pokrzywa z Radys znalazła kochający dom:) Zamieszkała w Krakowie.


Marysia R.

Recommended Posts

A właśnie, że nie :D Wcale jej jeszcze nie kąpałam a sierść ma w takim dobrym stanie od momentu przyjazdu. Aż sama jestem zdziwiona, że po tak długim czasie w schronie jej sierść wygląda wręcz na zadbaną. To prawdopodobnie zasługa "szorstkości" :)

Link to comment
Share on other sites

A ja bym dała głowę, że była kąpana. Nie śmierdzi schronem?

 

Trochę śmierdzi dlatego dzisiaj będę musiała ją wykąpać :)

 

Dopiero na zdjęciu samochodowym widać jaka to malizna :)

 

Taka całkiem mała to ona nie jest, właściwie to taki średniaczek - 13kg i sięga tak tuż pod kolano :)

Link to comment
Share on other sites

Fajna szczoteczka. Wcale nie taka malusia. Miała dziewczynka szczęście ,że Marysia ją wypatrzyła.

Byłam chyba prekursorem dawania DT psom z Radys. Też miałam szczoteczkę , która dostała na imię Braszka od brush .Wyglądała o niego lepiej po trymowaniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak najserdeczniej witam wszystkich nowych gości u Pokrzywy, proszę rozgośćcie się i zostańcie z Nami :)

Pokrzywa jest już po kąpieli, bała się ale była grzeczna. Teraz ma jeszcze ładniejszą sierść niż wcześniej :) Została też dzisiaj na 1,5 godziny z moimi psami w domu. Po powrocie nie zarejestrowałam żadnych zniszczeń i wszyscy byli w jednym kawałku. Nie słyszałam, też żeby wyła albo szczekała po tym jak wyszłam.

 

Marys, znowu masz psa w typie dzikiego zwierzaka :) tylko ne wiem jakiego :)

 

Też już się nad tym zastanawiałam i doszłam do wniosku, że to jakiś mieszaniec hieny z jeżozwierzem ;) :D

 

Cały czas myślę nad zdrobnieniem tego jakże oryginalnego imienia i sama się nadziwić nie mogę, że jeszcze na nic nie wpadłam!!! ;)

Maryś, chyba Ci fanciki przywiozę, żeby zobaczyć dziewczynę na żywca - może mnie wtedy... oświeci :D

 

Zapraszam serdecznie! :) Bo przyznam się szczerze, ze też mam z tym problem ;)

Link to comment
Share on other sites

A co tu tak cicho?

 

Nie miałam chwili, żeby napisać :)

 

Pokrzywka została dzisiaj z resztą towarzystwa na 8 godzin z kawałkiem, poległ mały kalendarzyk w twardej okładce ale nie mam ciężko powiedzieć kto go wykończył ;) Prawdopodobieństwo, że to Pokrzywa jest równie 1/6 ;)

 

Nutusiu, Konfirm dziękuję za listę oryginalnych zdrobnień :D Wypróbuję je, zobaczymy które się najlepiej sprawdzi :D

 

Fotki Pokrzywki po kapieli poprosze :) Faktycznie, cos jakby dzik z jezozwierzem :)

 

Fotek jeszcze nie mam, postaram się zrobić jakieś jutro :)

Link to comment
Share on other sites

A ja pozazdrościłam Marysi i choć siedziałam cichutko, cichuteńko, wczoraj mi znaleziono tymczaskę - też szorstką, a co?! ;)

Wiem, wiem - nie wszystkie szorstkie takie same prawa mają, ale zaproszę na jej wątek jak już powstanie :)

Wyrzucona z samochodu pod przydrożnym barem w okolicy... Makowa Maz. (ale tam albo DT zajęte albo na "kuracji" :D)

 

4 kg żywej psiej wagi!

1_zpsqge7ljrk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zapraszaj, zapraszaj zameldujemy się u maleńtasa :)

 

Dzisiaj Pokrzywę widział Doktor, sterylkę umówimy na przyszły tydzień (w tym z powodu nadmiaru zajęć po prostu bym się nie wyrobiła). Paskuda jest odrobinę nieufna w stosunku do obcych, nie podejdzie od razu, potrzebuje chwilkę czasu żeby się przekonać, na niektórych nawet szczeka. Wiem już też, że nie ma morderczych zapędów względem kotów - interesuje się ale nie próbuje pożreć ;)

 

A tu obiecane zdjęcia po kąpieli:

zdj%2525C4%252599cie%2525201-57.JPG

 

zdj%2525C4%252599cie%2525202-56.JPG

 

zdj%2525C4%252599cie%2525202-57.JPG

 

;)

zdj%2525C4%252599cie%2525203-49.JPG

 

zdj%2525C4%252599cie%2525204-44.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...