Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Dziś minęło 9 miesięcy od przyjazdu Gigi do nas. Pobiła rekord tymczasowania.

Podałam wagę i wzrost w kłębie, więc ktoś może sobie zmierzyć ile to jest 35 cm. Bo nogi ludzkie są różnej długości.

Jak poznać dobrego człowieka? A jak Ty poznajesz? Bo ja na mój wielki nochal .

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

Dziś minęło 9 miesięcy od przyjazdu Gigi do nas. Pobiła rekord tymczasowania.

Podałam wagę i wzrost w kłębie, więc ktoś może sobie zmierzyć ile to jest 35 cm. Bo nogi ludzkie są różnej długości.

Jak poznać dobrego człowieka? A jak Ty poznajesz? Bo ja na mój wielki nochal .

 

Ale zlecialo :)

Link to comment
Share on other sites

O 15.06.2016 o 21:47, Poker napisał:

Dziś minęło 9 miesięcy od przyjazdu Gigi do nas. Pobiła rekord tymczasowania.

Podałam wagę i wzrost w kłębie, więc ktoś może sobie zmierzyć ile to jest 35 cm. Bo nogi ludzkie są różnej długości.

Jak poznać dobrego człowieka? A jak Ty poznajesz? Bo ja na mój wielki nochal .

 

U mnie "tymczasowych" rekordzistów jeszcze więcej.... :) adopcje jakby stanęły w miejscu :( chyba "podaż" przewyższa "popyt"  :(

Link to comment
Share on other sites

Oj,  tak :(.  Podczytuję fb.  Ilość psów  szukających domów,  narasta lawinowo.  Szczeniaków zatrzęsienie- np w DT Judyta.

Ogłaszane są też psy w każdym wieku,  w  każdym typie rasy.  Sporo psów wraca z adopcji(z różnych  powodów),   lub traci dom,  bo państwo wyjeżdżają  za granicę,  lub się  przeprowadzają do bloku.

 Odnoszę  wrażenie,  że  mimo pięknych słów  i deklaracji,  ludziom dzisiaj  łatwiej  jest  się rozstać  z psem,  niż kiedyś :((.  Cóż,  w razie nawrotu uczuć,   wezmą sobie  następnego psa i pochwal ą się  tym na fejsie. 

Link to comment
Share on other sites

Był pierwszy telefon w sprawie Gigi z OLX.  Gigą jest zainteresowana 70.letnia pani mieszkająca w  Kamieńcu Wrocł. w bloku obok córki z kolei mieszkającej w domku. Pani straciła jorczka ,a teraz postanowiła pomóc biedzie. Rozmawiałam z córką , niczego nie owijałam w bawełnę. Mają się skontaktować i umówić na zapoznanie Gigi. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pani brzmiała bardzo sensownie.

Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, Poker napisał:

Giga nie ma tendencji do wychodzenia z obroży. Jak dojdzie do spotkania i zainteresowania, to na pewno poinstruuję co i jak. Wiesz Anulko , mam fisia na tle bezpieczeństwa psów.

Napisałaś Poker o zainteresowanym Gigą domku.No i mnie ogarnął strach i czarne myśli o zaginięciu,ponieważ ludzie nie znają psa i nie mają pojęcia jak Giga potrafi zachować się na spacerze a przecież będą z nią musieli wychodzić.Powtarza się kilka razy adoptującym aby w pierwszych tygodniach szczególną uwagę zwracali na dobrze zapięte szelki,obrożę i koniecznie dwie smycze,adresówka ale to nie dociera często.Gdyby Giga nawiała nie będzie jej łatwo złapać,ponieważ jest strachulcem a więc specyficznym psiakiem odbiegającym od normalnie zachowujących się psów.No nic może będzie dobrze,oby Pani poradziła sobie,jeżeli zdecyduje się na adopcję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...