Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

2 godziny temu, Poker napisał:

terierfanka nie jest straszna tylko Giga ma strachy.

Właśnie wrócił pańcio.Giga zbiegła na dół, machała ogonkiem i podstawiła się do miziania.

Może Giga sprytnie wymyśliła, że będzie zniechęcać "obcych", bo chce zostać u "swoich" ! :)

Link to comment
Share on other sites

Giga prawie doszła do siebie.  Rano był całus w czółko pańcia, ładnie zjadła.Na spacerze wszystko jak trzeba. Sierść wychodzi z niej garściami.

AAA,i rano witała mnie , machała ogonkiem opierając łapki o łóżko. Ale żeby wszystko nie było takie różowe, to ucieka przede mną też.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

Giga prawie doszła do siebie.  Rano był całus w czółko pańcia, ładnie zjadła.Na spacerze wszystko jak trzeba. Sierść wychodzi z niej garściami.

AAA,i rano witała mnie , machała ogonkiem opierając łapki o łóżko. Ale żeby wszystko nie było takie różowe, to ucieka przede mną też.

Biedna z tym strachem

Link to comment
Share on other sites

Ułożyłam taki tekst do ogłoszeń. Proszę o sugestie.

Mała GiIGA czeka na MEGA serce.

Giga to mała , filigranowa , ok. 8.letnia sunia.Przeszła w życiu wiele ciężkich chwil.Od kilku miesięcy powoli odzyskuje wiarę w człowieka. Jest spokojna, łagodna, zgodnie żyje z psami i kotem.

Szukamy dla niej domu z wyjątkowymi , wrażliwymi osobami , które cierpliwością i miłością zdobędą jej serduszko i zaufanie.

Sunia jest wysterylizowana, zachowuje czystość , nie jest szczekliwa, nie niszczy, ładnie chodzi na smyczy, waży ok. 7,5 kg i ma 35 cm w kłębie.

Pożądany najlepszy dom we Wrocławiu i najbliższych okolicach  z dorosłymi właścicielami i chętnie innymi psami .

Informacje pod numerem telefonu 71 34......

 

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Lucyna napisał:

mam się szykować do ogłaszania Giguni?

bardzo proszę,jeszcze zdjęcia muszę wybrać.

37 minut temu, terierfanka napisał:

może wagę bym jeszcze dodała dla zobrazowania jaka jest malutka

Dzięki za czujność.Zawsze przestrzegam zasady podania tych danych ,a tym razem zgapiłam się.

Link to comment
Share on other sites

O 22.05.2016 o 15:53, Mattilu napisał:

Jestescie bardzo dzielni, to chyba najtrudniejszy z Waszych dotychczasowych tymczasow

Zdecydowanie masz rację.

Giga jakby robi malutkie postępy, takie mini mini. Bardziej okazuje radość na nasz widok. Częściej opiera łapki rano o materac. Całuski w pańcia czółko już są stałym punktem programu przy zapinaniu smyczy. Jak podaję jej miskę z papu, to już nie odskakuje jak oparzona a,le nadal nie ma mowy , by coś wzięła z ręki.Odwraca się z obrzydzeniem.

Szczeka równo z naszymi psami. Na ogródek nie ma mowy ,żeby wyszła nawet jak jestem z  wszystkimi futrzakami.

Małe , słodkie dziwadełko.

 

Link to comment
Share on other sites

Po powrocie nadrabiam zaległościusmiech.gif

O 24.05.2016 o 10:02, Poker napisał:

Zdecydowanie masz rację.

Giga jakby robi malutkie postępy, takie mini mini. Bardziej okazuje radość na nasz widok. Częściej opiera łapki rano o materac. Całuski w pańcia czółko już są stałym punktem programu przy zapinaniu smyczy. Jak podaję jej miskę z papu, to już nie odskakuje jak oparzona a,le nadal nie ma mowy , by coś wzięła z ręki.Odwraca się z obrzydzeniem.

Szczeka równo z naszymi psami. Na ogródek nie ma mowy ,żeby wyszła nawet jak jestem z  wszystkimi futrzakami.

Małe , słodkie dziwadełko.

 

... nigdy się nie dowiemy co przeszła w życiu, można się tylko domyślać!... ale każdy taki postęp ,cieszy! i to bardzo!... "one" chyba miłość do człowieka mają w genach!

ludzie potrafią zniszczyć wszystko!... zadziwia mnie zawsze, jak potrafią "dać drugą szansę"

Link to comment
Share on other sites

O 24.05.2016 o 10:02, Poker napisał:

Na ogródek nie ma mowy ,żeby wyszła nawet jak jestem z  wszystkimi futrzakami.

To mi wcześniej jakoś umknęło. Jak to możliwe? Nie wyściubi z własnej woli noska poza drzwi ? Pomijam spacery na smyczce, ale jak drzwi sa otwarte to nie jest ciekawa świata?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, togaa napisał:

To mi wcześniej jakoś umknęło. Jak to możliwe? Nie wyściubi z własnej woli noska poza drzwi ? Pomijam spacery na smyczce, ale jak drzwi sa otwarte to nie jest ciekawa świata?

Absolutnie nie wyjdzie z własnej inicjatywy.. Siedzi na górze ,a właściwie leży w legowisku. Czasem ją wyprowadzam na smyczy, zamykam drzwi do domu i odpinam. Wtedy trochę pobiega z psami .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...