Jump to content
Dogomania

Kulawy staruszek przezimował w lesie ze strachu przed człowiekiem. Pomocy!


bigosik

Recommended Posts

[quote name='Agata69']Kasiu, czy wy dacie radę z dwoma psami jak dokwaterujemy Barremu suczkę? One podobno dzikawe są więc tr\eba będzie popracować? No i budę tyrzeba będzie dowieźć.

Wiesz, ja mało pomogę bo mam sajgon tutaj. Od wczoraj mamy nowa sukę , no i czekam na 2 szczeniaczki....

Może trzebaby jakąś zbiórkę na karmę zorganizować?[/QUOTE]

Wiesz wykarmimy z Tamarą dwójkę, Cywil też był dzikawy.. Towarzystwo innego zsocjalizowanego psa wiele może zdziałać. Obyśmy tylko zdołały mu pomóc,zanim będzie za późno. Nigdy nie wiesz, kiedy przepadnie szansa..
Przepraszam,ale mam kryzys. Jeśli i jemu nie pomogę to chyba mi pęknie serce..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasia, ale ty mu już pomogłaś. On ma ciebie i Tamare i opiekę jakiej pewnie nigdy nie miał. A niepowodzenia sa wpisane w naszą robotę. Musisz mysleć do przodu, nie udało sie teraz , uda się pomóc innemu.

Kupie wam dzisiaj puszek z karmą albo suchego, co Bary woli?

Pomyslcie o przewiezieniu tej budy, bo inaczej nie damy suki, bo gdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Kasia, ale ty mu już pomogłaś. On ma ciebie i Tamare i opiekę jakiej pewnie nigdy nie miał. A niepowodzenia sa wpisane w naszą robotę. Musisz mysleć do przodu, nie udało sie teraz , uda się pomóc innemu.

Kupie wam dzisiaj puszek z karmą albo suchego, co Bary woli?

Pomyslcie o przewiezieniu tej budy, bo inaczej nie damy suki, bo gdzie...[/QUOTE]

Barry uwielbia puszkowe. Pałaszuje aż mu się uszy trzesą i pomrukuje jak poczuje zapach. Będę dziś łapać koleżkę od samochodu z przyczepką, do tej budy. Dzięki. Wiem,że trzeba do przodu, to ten żal wyłazi z człowieka. Bardzo mi zależało na Pumie [*],ale i na Barrym mi zależy,nie mogę go zawieść.

Link to comment
Share on other sites

Bigosik, potrzebujesz po prostu terapii od Barrusia! Tylko to cię może postawić ekspresowo na nogi! ;)
Widzę, że Barry'emu szykuje się koleżanka? Fiu, fiu, dziewczynę dostanie, w dodatku pora właściwa, bo wiosna :cool3: Oj, będzie się działo! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z Barym na spacerku. To fajny , miły pies. Baardzo zadbany przez Kasię i Tamarę. Ciepły, łagodny, kochany, rozczulający. Aż żal go zostawiać w tym kojcu, chociaż wcale tam źle nie ma.
Chyba go częściej zacznę odwiedzać.


Kasia, gdzie jesteś?

Link to comment
Share on other sites

Buziaczki Barrusiu, od razu mi się robi cieplej na sercu, jak do Ciebie zaglądam - musi być z Ciebie naprawdę słodki pychol, bo we wszystkich budzisz same dobre emocje :loveu: No, a tak przy okazji - Barry to autentyczny talent terapeutyczny, nieprawdaż? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']No i jak tam nowa kolezanka spisuje się u Barego, czy już oswoiła się z nowa sytuacją.[/quote]

Koleżanka będzie miała swój własny wątek. Gaja jest fajny, bary sie zakochał bidak. Niestety p[otomstwa nie będzie. Sterylka w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...