Jump to content
Dogomania

Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat


APSA

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie, Izzie, to ja działam irracjonalnie. :P
Tak wygląda sprawa:


[quote name='alicjazar']Od metra Pola Mokotowskie jechaliśmy poprzez Chodkiewicza, park Morskie Oko, wzdłuż Chełmskiej i uliczek, skwerów. Nawet nie zauważyłam, kiedy znalazłam sie na Marszałkowskiej. Byliśmy też na Polach Mokotowskich. Jeżeli dziś widziano Fiodorka, to znów był szybszy.

Trzeba plakatować dalszą okolicę, tak, żeby go ubiec. Np. plakatować centrum i dalsze rejony, gdzie mógł sie udać. Bo inaczej znowu będziemy krążyć po Chełmskiej, a on podrepcze spokojnie przed siebie.

[URL="http://www.pies.pl/znajdz-fiodora_n1733.html"]
[/URL][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Nie zapominajcie o Fiodorku. On tak bardzo potrzebuje pomocy i plakatów.

Dziś znów obeszliśmy wczorajsze tereny i zatoczyliśmy wokół nich spore koło. Potencjalnego Fiodora :placz: widziano tylko w parku przy ulicy Grottgera. I to 3 dni temu. Jedna pani wzięła od nas plakat, bo widziała "takiego" z kimś na smyczy w tamtym parku. :crazyeye:

PS. Tydzień temu był widziany w okolicach Piaskarni na Siekierkach.

Link to comment
Share on other sites

nie moge pomóc. nie jestem z Warszawy. Moge tylko powiedzieć, ze jestem pełna podziwu i uznania dla Twojej walki o tego psa. tylko dlaczego dlaczego to tak długo trwa. To nie może byc, ze tyle energii pójdzie na darmo. nie może tak być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alicjazar']Nie zapominajcie o Fiodorku. On tak bardzo potrzebuje pomocy i plakatów.
[/QUOTE]
będę miała przez tydzień dzieciaki na wakacjach, bedą łaziły po warszawie, w pon postaram się podrukować plakaty Fiodorka, i wyposaże w nie dzieciaki :p

co prawda nie jest to kierukek w którym przemieszcza sie Fiodor, ale ludzie też sie przemieszczają :)

ps. powieszę plakat na dworcu śródmieście, widziałam tam plakat Zuli przez kilka dni wisiał niezerwany, nawet po tym jak juz doczytałam ze sie znalazła
tylko ciągle zapominam, wydrukowac plakaty które juz lezakują na pracowym komputrze
[SIZE="1"]musiałam to napisać bo inaczej znów bym zapominala, a teraz musze to zrobić bo bedzie mi głupio wejśc na topik i napisać ze "zapomniałam",[/SIZE]

[B][COLOR="Red"]On musi się zlaneźć[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']będę miała przez tydzień dzieciaki na wakacjach, bedą łaziły po warszawie, w pon postaram się podrukować plakaty Fiodorka, i wyposaże w nie dzieciaki :p

[B]co prawda nie jest to kierukek w którym przemieszcza sie Fiodor, ale ludzie też sie przemieszczają :)[/B]

ps. powieszę plakat na dworcu śródmieście, widziałam tam plakat Zuli przez kilka dni wisiał niezerwany, nawet po tym jak juz doczytałam ze sie znalazła
tylko ciągle zapominam, wydrukowac plakaty które juz lezakują na pracowym komputrze
[SIZE=1]musiałam to napisać bo inaczej znów bym zapominala, a teraz musze to zrobić bo bedzie mi głupio wejśc na topik i napisać ze "zapomniałam",[/SIZE]

[B][COLOR=red]On musi się zlaneźć[/COLOR][/B][/quote]


to bardzo dobre podejscie:loveu::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']to bardzo dobre podejscie:loveu::loveu::multi:[/QUOTE]
skoro ja codziennie jezdze włochy praga i spowrotem to mam podstawy przypuszczac ze inni pokonuja podobne odległości
i niekoniecznie w tym samym kierunku co ja ;)

Link to comment
Share on other sites

Ot co! Tym bardziej, że ten dzielny podróżnik mógł dotrzeć już praktycznie wszędzie. Tak jak mówiłam dziś Izzie przez telefon - w ciągu ok. 4 godzin rozklejając po drodze plakaty przeszlismy piechotą od stacji metra centrum na Ursynów zataczając spore kręgi. A Fiedka już tyle dni drepcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alicjazar']Ot co! Tym bardziej, że ten dzielny podróżnik mógł dotrzeć już praktycznie wszędzie. Tak jak mówiłam dziś Izzie przez telefon - w ciągu ok. 4 godzin rozklejając po drodze plakaty przeszlismy piechotą od stacji metra centrum na Ursynów zataczając spore kręgi. A Fiedka już tyle dni drepcze.[/quote]

Ale jestem pełna podziwu za to jak bardzo rozważnie drepcze. Tyle ulic już pokonał. A z każdym dniem nabiera więcej wprawy i jestem pewna, że znajdziecie go całego i zdrowego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wyposażam wszystkich znajomych w plakaciki, każę :evil_lol: nosić w torebce dla porównania, a w razie spotkania spróbować zatrzymać uciekiniera. Ludzie jezdzą po całej Warszawie, w końcu ktoś go gdzieś spotka...

Link to comment
Share on other sites

Cudownie! Każdy plakacik się przyda. Nie wiadomo na który się "napatoczy" znalazca Fiodora.

Tak sobie jeszcze myślę, że to co się stało, to jakaś kara Opatrzności :eviltong:, albo co.. Miesiąc przed tą spektakularną ucieczą Fiedki też znalazłam psa. Też ktoś na pewno na niego czekał, tęskinił za nim i szukał go. A ja się zachowałam dość nieporadnie i kiepsko... [url]http://www.dogomania.pl/forum/12420507-post486.html[/url] I mam za swoje.

Link to comment
Share on other sites

Tak przy okazji to podaj dokładny w miarę opis tego piesa, którego spotkałaś. Mieszkam w okolicy i znam tu większość czworołapów...

Wiecie, przyszło mi do głowy, że w takim przypadku wartoby od razu zdjęcie zrobić komórką (większość telefonów ma już chyba aparaty), nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda...

Alicjazar, nie obwiniaj się. Cóż mogłaś więcej zrobić w tamtym momencie, skoro on od Ciebie uciekł? Jedynie poobserwować, czy nadal się pojawia, ewentualnie porozglądać się, czy ktoś takiego szuka. W internecie popatrzeć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']jedna pani [SIZE=5][B]widziała Fiodora Na Bartyckiej 22 - jakieś 1,5 h temu![/B][/SIZE]

goniłaby go, ale miała klapki i nie chciała sobie podrapać nóg......


Paveł tam jest....![/quote]
zaciskam kciuki..................
i czekamy na wieści............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...