Jump to content
Dogomania

LEKI - wątek zbiorczy


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasza']Oddam trzy opakowania [B]Encortonu[/B] ( każde bodajże 50 tabletek).
Oraz antybiotyk [B]TAROMENTIN,[/B] jedno opakowanie.
Leki nowe, nieotwarte, kupione niedawno.

Edit - Taromentin nieaktualny.
Jutro wysyłam do Grazia68.[/QUOTE]


Dzięki :) przesyłka wczoraj dotarła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Oddam trzy opakowania [B]Encortonu[/B] ( każde bodajże 50 tabletek).
Oraz antybiotyk [B]TAROMENTIN,[/B] jedno opakowanie.
Leki nowe, nieotwarte, kupione niedawno.

Edit - Taromentin nieaktualny.
Jutro wysyłam do Grazia68.[/QUOTE]

Chętnie przyjmę Encorton dla Mimi. Sunia ma zalecony między innymi również ten lek i ipakitynę.
W dalszym ciągu poszukuję Minirinu Melt 120 mg dla Toi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek'][B]Chętnie przyjmę Encorton dla Mimi[/B]. Sunia ma zalecony między innymi również ten lek i ipakitynę.
W dalszym ciągu poszukuję Minirinu Melt 120 mg dla Toi[/QUOTE]


Jaki ten encorton potrzebujesz dla Mimi ?
Bo sa tabletki: 1 mg, 5 mg, 10 mg i 20 mg ...

Link to comment
Share on other sites

Oddam, najchętniej jakiemuś psiakowi z domu tymczasowego:

Ipaktine 1/3 opakowania 150g, ale ważne do 1.09.2012 [COLOR=#0000cd]Oddane[/COLOR]
flawitol tabl. wit-min dla zdrowej skóry i pięknej sierści ważne do 28.03.2013 [COLOR=#0000cd]Oddane[/COLOR]

Edited by lilia1983
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilia1983']Oddam, najchętniej jakiemuś psiakowi z domu tymczasowego:

Ipaktine 1/3 opakowania 150g, ale ważne do 1.09.2012
flawitol tabl. wit-min dla zdrowej skóry i pięknej sierści ważne do 28.03.2013[/QUOTE]
Ja bym potrzebowała dla tymczasowicza bo przechodził choroby skóry i sierść ma w fatalnej formie , AKTUALNE? flawitol tabl. wit-min dla zdrowej skóry i pięknej sierści ważne do 28.03.2013
Chodzi o pieska z tego wątku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239451-Majk-cudny-czarny-psiak-juz-w-PDT-ale-nadal-potrzebne-wsparcie-albo-Sta%C5%82y-Dom[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mam do oddania [SIZE=3][B]płyn Cromation[/B][/SIZE] środek o działaniu świerzbobójczym, bakteriostatycznym. przeciwświądowy, działa na bakterie gram - dodatnie. Mam 3 buteleczki jeśli komuś by się przydały to proszę o PW.

Nieaktualane !!!

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3] Może ktoś ma zbędny Hepatic Royal lub mogłby okazyjnie odstapić ?[/SIZE]
Potrzebny jest dla starszego bokserka Diego z wątku pieskow uratowanych z Olkusza : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów?p=20754359#post20754359[/url]
"... ostatnio miał wirusa żołądkowego, nie wiem skąd mu się przyplątał. Było z nim bardzo źle, cud że z tego wyszedł, ale napewno odbiło się to na jego ogólnym stanie. Dwa tygodnie leczenia, kroplówki i antybiotyk. Biedak schudł i się osłabił. Tak by się przydała dobra karma dla niego, ale ja nie mam najmniejszych szans mu takiej zakupić. Weterynarz wspominała o Hepatic'u Royala. " Prosze o informacje na PW lub bezpośrednio do opiekunki pieska na mail [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo potrzebujemy dla psów z wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215417-CHOC-MAJA-SPORO-LAT-TO-JESZCZE-DUZO-PRZED-NIMI-ZBIERAMY-NA-UTRZYMANIE-i-SPLATE-DLUGU/page26[/URL]

karsivan , Carprodyl 100mg
Vetmedin 2,5 mg i Trocoxil 75mg ( ale tego ostatniego to pewnie nikt nie ma , bo kupuje się pojedyńczo),

z "ludzkich" : Iskial Forte albo cokolwiek podobnego - każdy olej rybi przyda sie na pewno, witamina E Tocovit ,najlepiej Solgaru i generalnie suplementy z Solgaru, ale to raczej nie do zdobycia, selen - tez najchętniej Solgaru, ale Welmark tez chętnie,moze jakims cudem znajduja sie niepotrzebne suplementy z astaksantyną, Theovent 100 , Enarenal 5mg , Furosemid 40mg ,osłonowe na wątrobe - wszystko sie przyda , suplementy na stawy - w biedzie się przyda, jak nie będzie na te lepsze/właściwe , to zawsze można sie ratować tym co jest .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...