Jump to content
Dogomania

lilia1983

Members
 • Posts

  338
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lilia1983's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

10

Reputation

 1. I jak wygląda teraz sytuacja z twoim psem? Mój właśnie jest też po usunięciu kamieni z pęcherza i dostał karmę weterynaryjną Royal Canin Urinary S/O. Ile po zabiegu dochodził do siebie?
 2. Stosuję tą karmę u swojego psa już od dłuższego czasu i jestem z niej bardzo zadowolona. Pies nie ma na niej żadnych problemów.
 3. Czy ktoś stosował tą karmę u swojego psa i może podzielić się opinią?
 4. Ja polecam Ci karmę farmina gastrointenstinal właśnie dla psów z takimi problemami. Tylko cena niestety jest wyższa: 12 kg w necie kupuję za około 180 zł. Ale po niej nie ma żadnych problemów, pies na niej nawet leków nie musiał łykać a wcześniej to biegunki, wymioty itd.. Tylko mu się trochę utyło teraz, ale to przez brak ruchu i starszy wiek.. Też z tej firmy jest tańsza linia cibau lamb&rice. Na tej karmie pies był wcześniej i też było ok.
 5. Ciekawią mnie opinie o tej karmie. Karmił nią ktoś psa?
 6. Nie zgodzę się z tym, ponieważ mojemu psu karma Royal Canin Gastrointenstinal Low Fat zupełnie nie służyła. Już zdecydowanie lepiej tolerował Royal Canin Hepatic.
 7. lilia1983

  CIBAU

  Są mniejsze opakowania po 2,5 kg - tylko cenowo jest wtedy drożej niestety w przeliczeniu na kg niż w dużym worku.
 8. Nigdy nie stosowałam sprayu, zwykle kropelki na skórę lub obrożę. I tak teraz zastanawiam nad stosowaniem sprayu, jakie sa za i przeciw. Jak wygląda tutaj skuteczność, cena, wydajność sprayu? Stosujecie jako główne zabezpieczenie przed kleszczami czy dodatkowo do innych preparatów? Jakieś polecacie?
 9. Stosował ktoś obrożę Bayer Foresto? Działa podobno 7-8 miesięcy. Jej skład to głównie: imidaklopryd i flumetrynę. Kosztuję dość drogo bo ok. 80-100 zł. "SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY SUBSTANCJI CZYNNEJ(-YCH) I INNYCH SUBSTANCJI Jedna bezzapachowa obroża w kolorze szarym o długości 38 cm (12,5 g) zawiera imidaklopryd w dawce 1,25 g oraz flumetrynę w dawce 0,56 g jako substancje czynne. Jedna bezzapachowa obroża w kolorze szarym o długości 70 cm (45 g) zawiera imidaklopryd w dawce 4,5 g oraz flumetrynę w dawce 2,03 g jako substancje czynne" / https://www.bayer.com.pl/content/42/press_room/144 / "Substancje pomocnicze: tytanu dwutlenek (E 171), żelaza tlenek czarny (E 172)" / http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=11049 / A, zauważyłam że jest cały temat o tej obroży: http://www.dogomania.com/forum/topic/111832-nowa-obro%C5%BCa-przeciwkleszczowa-bayera-foresto/
 10. lilia1983

  CIBAU

  Z rybą "dla średnich i dużych psów" ma granulki takie same jak z jagnięciną dla "średnich i dużych psów". Powiedziałabym, że są one takie bardziej średnie niż duże, spłaszczone okrągłe.
 11. Zgadza się dość drogie te karmy. Forza10 125zł za 4 kg, czyli ok. 31zł za 1kg. Z Farminy też jest drogo w opakowaniach 2kg, bo wychodzi ok.70zł, czyli za 1kg to 35 zł. W przeliczeniu na kg korzystniej wychodzi duży worek 12kg to 220zł, czasem są jakieś promocje to może być i taniej. Tylko taki duży worek to przy dużym psie się sprawdzi, bo przy małym nie wiem czy by nie zaczęła się psuć.
 12. Hej, i jak tam na Forza10 (Mini?) diet Fish się sprawdza?
×
×
 • Create New...