Jump to content
Dogomania

Przygarnełam chore bezdomne psiaki z pola na dt - błagam o wsparcie karmą ! ! !


Pipi

Recommended Posts

[quote name='przyjaciel_koni']
Uważam, że takie Osoby należy bardzo wspierać !!!
[/quote]

Jesli tak uwazasz to wspieraj, wolny kraj wolni ludzie, nikt nie zabrania.
Pozwolisz, ze ja podejde do sprawy,narazie, "z ograniczonym zaufaniem".

Link to comment
Share on other sites

[B]Gdybym umiała kląć --zrobiłabym to, nie zwracajac uwagi na moderatora: [/B]

-kiedy Pipi przewoziła piesy, szczepiła, biegała po weterynarzach, zbierała psie gówna, aby je spalic..oswajała, uczyła zaufania do człowieka, sterylizowała, siedziała godzinami w boksie -ucząc kontaktu z człowiekiem
gotowała ryz z marchewka,
[B]dostawała cenne rady:[/B]

- dołozyć oleju, siemienia lnianego, koniecznie niemielonego,

- wybrzydzano na to ,ze jest [B]płatnym[/B] domem tymczsowym, podawano swój nieskazitelny przykład bezpłatnego domy..fiu,fiu - dyscyplinowano: jak i w jaki sposób ma sie rozliczać, obawiano sie,czy aby przysłaną karmą nie obdzieli [B]swoich[/B] ( pozbieranych po okolicy ,poturbowanych przez ludzi...)piesów... ,no,no, wyrażano niesmiałą watpliwośc,czy aby ugotuje ..
-wykazywano niezwykłą inwencję w wymyślaniu sposobów na to, aby ustrzec sie przed nieuczciwoscia Pipi.

A tam w kojcach 19? psów do nakarmienia, odpchlenia, odrobaczenia, zaszczepienia, zaprowadzenia do wet, dogladania chorych, posprzatania im bud,kojców... ..I[B] TO WSZYSTKO ROBIŁA I ROBI PIPI-NIE ZADNA , NAS SIEDZACA PRZED MONITOREM KOMPUTERA [/B]

Przeczytałam dzisiaj watek -"śliczna " lektura na niedzielny wieczór...
[B]Pipi- mam do Ciebie niewiarygodny szacunek, i wcale nie spodziewam sie,ze jesteś kryształowym człowiekiem ( sama nim nie jestem) ale masz odwagę i determinację .umiesz walczyć o zycie tych okaleczonych przez los i ludzi psów....masz serce w rozmiarze XXXL[/B]
Proszę przyslij mn nr. konta -będe o Tobie pamietała-nie mogę dużo ,ale pamietac będa długooooooo i [COLOR=red][B]nie waż mi sie znich rozliczać.[/B][/COLOR]
[B]I jescze jedna prośba PIPI -tak jak umiesz walczyc o piesy ,WALCZ O SIEBIE...nie dawaj sie ...:lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Pipi, koniecznie potrzebne są lepsze zdjęcia.
I jeszcze jakieś opisy psów do ogłoszeń, to porobię jakieś.
Ja niestety tylko tak mogę pomóc :shake:[/quote]


Iza jak możesz podjechac do Pipi to jedź i weź aparat. Porób dobre zdjęcia. Załóż wątki każdemu psiakowi z osobna. Te adopcje muszą iść. Pipi przybywa psiaków. To nie jej wybór! To brak pomocy.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Iza jak możesz podjechac do Pipi to jedź i weź aparat. Porób dobre zdjęcia. Załóż wątki każdemu psiakowi z osobna. Te adopcje muszą iść. Pipi przybywa psiaków. To nie jej wybór! To brak pomocy.:-([/quote]

Obiecuję pomóc w pisaniu ogłoszeń...miło mi w [B]Waszym[/B] towarzystwie...:oops:
[SIZE=1] Z :oops:całym szacunkem ARKO:shake:....[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Iza jak możesz podjechac do Pipi to jedź i weź aparat. Porób dobre zdjęcia. Załóż wątki każdemu psiakowi z osobna. Te adopcje muszą iść. Pipi przybywa psiaków. To nie jej wybór! To brak pomocy.:-([/quote]


Niestety do pełnoletności kilka miesięcy mi brakuje i samochodu jeszcze nie posiadam :shake:
Nie wiem gdzie Pipi mieszka, ale pewnie dojeżdżają tam pksy także mogłabym spróbować tam się wybrać ;)
Pipi co Ty na to ?

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images39.fotosik.pl/75/f4ac86a503467764med.jpg[/IMG]
Balbinka.Błąkała się w Białymstoku na Pietraszach,spała na studzienkach ciepłowniczych.Leżała patrząc w oczy i płakała.O nic nie prosiła,do nikogo nie podchodziła.Miała wszy i biegunkę.Chuda i brudna.Po dwóch tygodniach syn nie mógł już patrzeć na jej skamlanie i wziął na stancję,ale właściciel domu kazał ją wyrzucić,tak więc trafiła do mnie.Jest bardzo karna.Ciągle śpi.Na początku nie przepadała za kotami,ale w tej chwili potrafi kotu umyć futerko.Ma ok 3 lata,waży lekko ponad 5 kg i sięga do połowy łydki.[IMG]http://images38.fotosik.pl/75/40f455c6ee0afae1med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To jest Misia.Ktoś przywiązał ją na sznurku do mojej bramy kilka dni temu.Ludzie powiedzieli mi,że ona już od dawna plątała się po wsi.Widocznie komuś zrobiło się jej żal i postanowił jej "pomóc".Była zapchlona,zawszona i miała kilka kleszczy w uszach.Jest raczej zdrowa.Młoda.Myślę,że nie miała jeszcze pierwszej cieczki.Do wszystkich przyjazna.Warzy prawie 12 kg.Ciągle domaga się przytulania.Boi się mężczyzn.Za każdym razem kiedy widzi obcego mężczyznę z daleka odrazu się kładzie i pokazuje brzuszek.[IMG]http://images39.fotosik.pl/75/eef77a46f4881e79med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To jest Demon-ek.Biegał za swoją bezdomną mamą we wsi gminnej 9 km od mojej wsi.Miał jeszcze pięcioro rodzeństwa,ale wszystkie albo zamarzły,albo były chore.Myślę jednak,że to pierwsze.Mama została na ulicy,ale Demonka nie mogłam zostawić.Był zupełnie dziki,jeszcze nie poznał ręki człowieka, za to nogę napewno.Miał zwichniętą,albo złamaną nóżkę.Ledwo go złapałam,tak uciekał z wrzaskiem,że aż wydawał się "śmieszny".Łapkę usztywniłam listewkami i owinęłam bandarzem i jest już dobrze.W uszach miał świerzb i wszy i łupierz.Ma jeszcze mleczne ząbki.Już człowieka się nie boi i nawet się bawi.Straszny pieszczoszek.[IMG]http://images48.fotosik.pl/79/0ec52fd3c5d84b94med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja zamówię suchą karme i wyślę, podaj mi Pipi adres proszę.
Poprosze o allegro evitę, ale fot więcej wyraźnych potrzeba.....
[B]ustalmy: kto jest najbliżej Pipi i może podjechać???[/B]

ps. czy potrzebujesz kocy, narzut używanych???:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]pipi[/B] a może warto pomyśleć o wyadoptowaniu również innych psów, które są pod Twoją opieką: Kropkę, Lampo, Ozziego czy Monę??
Zmniejszy się liczba psów i będziesz miała mniej obowiązków a więcej miejsca dla ewentualnych kolejnych, skoro sobie nie radzisz to myslę, że to najlepsze rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

[B]pipi [/B]-:loveu:...juz dzisaj ale b. pózno wieczorem napisze ze 2 -ładne ( postaram się) teksciki dla wybranych piesów, dziewczny ( i ja równiez na alegracte,i mój pupil) porobią ogłoszenia ,nie umiem allegro ale jedno na pewna zrobię przy pomocy ..zaprzyjaznionej ciotki. Jedna prosba [COLOR=red][B],KTO Z OKOLICY PIPI DOJEDZIE - OBWOCI BARDZIEJ FACHOWO PIESY -SAMI WIECIE,ZE FOTKA TO PODSTAWA.. [/B][/COLOR]takie sa prawa rynku:evil_lol:
[B][SIZE=3][COLOR=red]PROSZE....:oops:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]PIPI :loveu: Z TAKA EKIPA ...DAMY RADĘ ,GŁOWA DO GÓRY-a moze i warto sciagac dobrze znane sobie odpowiedzialne ciotki...czeka nas mnóstwo ogłoszeń i ...:roll:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Koców i narzut potrzebuję,bardzo potrzebuję.Nie odrzucę żadnej pomocy.Wszystkie młode psy wydam,aby tylko znalazły się domy.Dzisiaj muszę już jechać do Białegostoku/mam sprawę w Sądzie/,ale powklejam jak wrócę wszystkie pieski.Na razie takie zdjęcia jakie mam,do pokazania ich dla was.Dobrze by było,żeby ktoś przyjechał.Albo pożyczył mi lepszy aparat chociaż na jeden dzień.Zadzwonię do Izy może się umówimy na zdjęcia.
Zapomniałam napisać,że dla suczki Saby już antybiotyku nie podaję,tylko kwasy nienasycone tłuszczowe KAPSELIN DENMENORM plackowate łysienie jeszcze ma,ale zaczyna się trochę błyszczeć.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Pipi']Koców i narzut potrzebuję,bardzo potrzebuję.Nie odrzucę żadnej pomocy.[COLOR=red]Wszystkie młode psy wydam,aby tylko znalazły się domy[/COLOR][COLOR=black].[/COLOR][/quote]

Trzymam Cię za słowo!!!
Porób fotki dla psów o których pisałam bo one też są młode i trzeba odmienić im los.

Mam w domu 10kg worek karmy więc jak będziesz w Białymstoku lub jak będziesz się wybierać to daj znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Trzymam Cię za słowo!!!
Porób fotki dla psów o których pisałam bo one też są młode i trzeba odmienić im los.

Mam w domu 10kg worek karmy więc [B]jak będziesz w Białymstoku[/B] lub jak będziesz się wybierać to daj znać.[/quote]
Pipi napisała, że dziś jest w Białymstoku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...