Jump to content
Dogomania

OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !


hanek

Recommended Posts

Suczki mają ogloszenia, od tego zaczęłam szukanie im domu, włączyło się w nie wiele osób.
Zapraszam na ich wątki:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniak-spinka-z-olkuskiego-schroniska-128944/index2.html[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-muszka-szuka-domu-serduszka-128943/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']dopiero trafilam na ten watek jaka jest teraz sytuacja? Ile tam jest jeszcze psow , co jest potrzebne ?[/quote]
Około 150 psów zostało w schronisku, wedle informacji Burmistrza Olkusza. Właściciel schronu konsekwentnie odmawia współpracy z organizacjami prozwierzęcymi (nie zgadza się na fotografowanie psów na terenie schroniska). Potrzebne jest ogłaszanie tych psiaków, czym chwilowo zajmują się urzędnicy (mają im zrobić zdjęcia i kampanię zachęcającą do adopcji).

Malagos spytała mnie kilka dni temu na PW gdzie są ogłoszenia suczek. Odpisałam jej, że jak je wrzucę na stronę to dam znać.
I kto u licha powiedział, że nie dostaniesz obiecanego zwrotu za sterylizację obu suczek?

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!
Przeczytajcie co pisze osoba,poszukująca swego psa:

Cytat:
Napisał [B]morus_krk[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f96/zaginal-posokowiec-bawarski-krakow-129780/index5.html#post11688386"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]W olkuszu byliśmy - tam jest już tylko kilka psów... nie wiem, co się stało z tymi 200 o którym była mowa w TV[/I]

Moze trzeba jechać,zobaczyć co się tam dzieje?:placz:
W kilka organizacji np.TOZ,ci ze Skawiny też?

Link to comment
Share on other sites

Epe my nie mamy po co tam jechac, dla nas jest tam wstep wzbroniony,moze inspektora KTOZ wpuszcza, my wyslalysmy pismo w tej sprawie do p. Palki z wiadomoscia do Burmistrza. Wczoraj w UM uzyskalismy unformacje ze p. Palka sie nie zgadza na robienie zdjec przez organizacje pro zwierzece, i dlatego musimy miec to na pismie, informacja telefoniczna nie wystarcza od niej nie mozna sie odwolac. Wiemy ze tam zywe stworzenia sa, ale glowa muru nie przebijemy. :shake: Urzedasy maja czas jak widac, postepuja dalej tak samo nie patrzac na dobro zwierzat, a minal juz miesiac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']dlaczego?
maja prawo?[/quote]
Nie mają prawa, Ada-jeje napisała z punktu widzenia fochów Pałki. Ja uważam, że na żywioł też można jechać i wzywać policję w razie gdyby robił przeszkody w wejściu na teren albo w robieniu fot. Każde "ewentualne sprzeciwy i ich spektakularne przejawy co do wykonywania[FONT=monospace] [/FONT]zdjęć zwierzętom oceniać należy w kategoriach art. 191 par. 1 k.k.". Czyli najlepiej mieć ukryta kamerę, żeby był jakiś dowód namacalny sprzeciwu.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, spokojnie, nie chodzi nam o wzajemnie dogryzanie sobie.
Ja rozumiem Wasze zmęczenie, zdenerwowanie i podziwiam ile z siebie dajecie.
To nastraja optymistycznie do życia.
Nie wyładowujmy swoich frustracji, spróbujmy na spokojnie.
Wiem, że to się łatwo mówi, wierzcie, bywało mi równie ciężko i samej było mi cholernie źle, gdy wyładowywałam się na moim otoczeniu:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Dziewczyny!
Przeczytajcie co pisze osoba,poszukująca swego psa:

Cytat:
Napisał [B]morus_krk[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f96/zaginal-posokowiec-bawarski-krakow-129780/index5.html#post11688386"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]W olkuszu byliśmy - tam jest już tylko kilka psów... nie wiem, co się stało z tymi 200 o którym była mowa w TV[/I]

Moze trzeba jechać,zobaczyć co się tam dzieje?:placz:
W kilka organizacji np.TOZ,ci ze Skawiny też?[/quote]

Dajcie spokoj, nie robcie paniki, nie nakrecajcie sie. To juz bylo:uspionych 200 psow,zapomnieliscie???!! I co?? .Pałka???? "strzela sobie w obie nogi"? NIE WIERZE!!

Link to comment
Share on other sites

Arka!
Ja nie robię paniki,wkleiłam tylko wypowiedź osobyz Krakowa.która była tam szukać swego posokowca- teraz była!
Pałka przecież płakał,że nie ma pieniędzy:angryy: Przydałby się fachowy "nalot",żeby ustalić jaka jest prawda! Przecież ten facet może kłamać,że ma 150 psów-myśląc,że gmina mu pomoże.
Niech nie myśli,że został bez dozoru!

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje, zastanawiałaś się nad wysokością cen w Arce, mam kolejne doświadczenie sprzed dwóch dni. Jako, że w krakvecie na nocnym dyżurze była młoda, mało doświadczona wetka musiałam jechać do Arki, bo stan kota, którego wzięliśmy kilka godzin wczesniej ze schronu był beznadziejny. Niestety, na miejscu okazało się, że przyjechaliśmy juz z nieżywym bidusiem. Pozostawienie schroniskowej kotki do utylizacji to koszt dla fundacji 80 zł :angryy:, na co dzień płacę 20 zł, w tym wypadku chyba cena nie zależała od stopnia naukowego przyjmującego weta :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Ada-jeje, zastanawiałaś się nad wysokością cen w Arce, mam kolejne doświadczenie sprzed dwóch dni. Jako, że w krakvecie na nocnym dyżurze była młoda, mało doświadczona wetka musiałam jechać do Arki, bo stan kota, którego wzięliśmy kilka godzin wczesniej ze schronu był beznadziejny. Niestety, na miejscu okazało się, że przyjechaliśmy juz z nieżywym bidusiem. Pozostawienie schroniskowej kotki do utylizacji to koszt dla fundacji 80 zł :angryy:, na co dzień płacę 20 zł, w tym wypadku chyba cena nie zależała od stopnia naukowego przyjmującego weta :shake:[/quote]


Przywiozlysmy raz z Kiwi do krakvetu w srodku nocy kota potraconego przez samochod. Niestety dla kotka bylo juz za pozno. Lekarz w krakvecie NIC nie wzial od nas za utylizacje !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...