Jump to content
Dogomania

NaamahsChild

Members
 • Content Count

  2850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

NaamahsChild last won the day on February 8 2010

NaamahsChild had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

About NaamahsChild

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/17/1988

Contact Methods

 • AIM
  7522904

Converted

 • Biography
  Dobermaniaczka.
 • Location
  Wrocław.
 • Occupation
  studentka weterynarii.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wreszcie udało mi się zalogować, mam nadzieję, że mój post się zapisze. Jestem szczęśliwa, że Molly udało się znaleźć ten odpowiedni domek, mam nadzieję, że jej ostateczny do końca życia. Mocno trzymam kciuki, a w razie jakichkolwiek problemów - lekarze tutaj są zawsze gotowi pomóc. Powodzenia Molly!
 2. Dzisiaj miałam kolejny telefon o Molly, dałam jej namiary na Ciebie, Fiziu, ale opowiedziałam wszystko o zdrowiu Molly.
 3. Kingek może spróbuj zostawiać ją z włączonym TV lub radiem, jakąś smakowitą zabawką.. Sąsiedzi to niestety ciężka materia.. Często dobrze robi po prostu inny zwierzak w domu, ale rozumiem, że jest to niewykonalne.. Ciężka droga przed Tobą..
 4. Podałam też Bounty maila tej Pani oraz okolice, w której mieszka, bo adresu nie mam. Fiziu, wyślę Ci te dane na PM.
 5. [quote name='majqa']Naa, spróbuj sobie przypomnieć nazwę tego leki. Dziewczyny, a co z tą drugą osobą, która mogłaby sprawdzić dom w Bytomiu i jak wygląda sprawa tego kolejnego maila z Wrocławia, który dobrze nam zabrzmiał? Czy kontakt z tym domem został podtrzymany?[/QUOTE] Tak, odpisałam tej Pani. Pani Magda prosiła o telefon w czwartek lub piątek, bo do środy jest niestety nieosiągalna (wyjazd). Spróbuję skontaktować się z moim wetem, on powinien pamiętać i napiszę.
 6. [quote name='Jasza']A czy zauważasz może, czy widać po Molly, że ją coś boli? Że coś jest nie tak?[/QUOTE] To bardzo ważne pytanie! Molly dostała długo działający lek przeciwbólowy firmy Pfizer (zapomniałam nazwy w tej chwili), to taka nowość rynkowa, działa około miesiąca. Jest szansa, że ból może w ogóle zniknąć, ponieważ produkt ten bardzo skutecznie radzi sobie w problemach bólowych kości i stawów. Szczerze mówiąc, baaaardzo na to liczę!
 7. Nie pisałam na dogo, ponieważ nie czułam się na siłach, by to oznajmiać, ciężko było mi to ubrać w słowa. Napisałam po prostu do Fizi tak jak wydawało mi się najszczerzej i bez żadnego kombinowania, wynikło z tego nieporozumienie, bo się nie zrozumiałyśmy. Ale tego już niestety nie zmienię.
 8. Nie mogłam odwiedzić jej przez święta, byłam jakieś 200 km od niej.. Uznałam też, że każda wizyta Molly w hoteliku byłaby dla niej traumatycznym przeżyciem. Kiedyś odwiedzałam swoje byłe tymczasy przebywające w domach we Wrocławiu. Efekt taki, że psy przestawały jeść, wyły i płakały, bo każda moja wizyta była traktowana jakbym po nich wracała i znowu zostawiała. One tego nie rozumieją. Dlatego na osobiste wizyty decydowałam się wiele miesięcy później. Moje pożegnanie z Molly przed oddaniem jej do hoteliku i tak było mega traumatyczne, nie tylko dla niej.
 9. CaloPet to pasta wysokoenergetyczna, stosowana jako suplement diety w przypadkach zagłodzeń, wychudzeń i ciężkich wyniszczeń organizmu:) Mam nadzieje, że się przyda!
 10. Paczuszka nadana przed południem, karmy wyszło cosik więcej, koło 2 kg.. ale to chyba lepiej:) Dołączyłam do tego nieco napoczętą pastę CaloPet, jest ważna co prawda do końca marca, ale dzwoniłam do weta rano i mówił, że spokojnie do końca kwietnia można zużyć:)
 11. Poszła do Kasi paczka dla deMollki, zmieściła się w duużej kopercie, wysłałam tam wszystko co trzeba plus odrobaczenie z potrzebną wklejką. Jest tam też wykaz wszystkich leków, które brała Molly przez cały ten czas, mam nadzieję, że wymieniłam wszystkie; faktura za zabieg sterylizacji oraz zdjęcia RTG. No i coś ode mnie dla niej. A odzew jest, bo wreszcie jest dużo ogłoszeń, do tego wiosna, ludzie zaczynają szukać psa dla siebie.
 12. Mnie bardzo cieszy przede wszystkim stały kontakt z dr Niedzielskim, który jest b. dobrym specjalistą i powinien świetnie poradzić sobie z postępowaniem ze specyficzną bądź co bądź Molly. (to ten dr, który proponował przeprowadzenie operacji jej kręgosłupka, ale po przeanalizowaniu z lekarzami wszystkich za i przeciw wyszło nam więcej przeciw).
×
×
 • Create New...