Jump to content
Dogomania

OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !


hanek

Recommended Posts

[quote name='irenaka']Wiem Elu, że nie rozumiesz.
Dlatego wyślę Ci Pw.[/quote]

To zamiast rzucać oskarżenia i chować się za PW może publicznie wyłożyłabyś kawę na ławę tak, żeby wszyscy uczestnicy mogli poznać tą straszną prawdę o dziewczynach z Pro-Animals?? :lol:.
Kompletnie nie da się czytać kogoś, kto nie przeczytawszy wątku od początku włącza się w temat w miejscu kłótni i oprócz publicznego zarzuca innym niekompetencji nie ma publicznie nic więcej do powiedzenia. Ten wątek przez takich "oszołomów" robi się naprawdę nieciekawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']
Dla mnie liczy się konkretna pomoc dla psów.
A niestety jej nie ma.
Moje poglądy znasz, więc spróbuj poznać konkrety.
Aż się boję, że znowu Krzyczki się powtórzą. Dlaczego ludzie nie umieją uczyć się na błędach innych?:shake:.[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

a wyciagnięcie

[IMG]http://proanimals.org/hanek/o/p2.jpg[/IMG]

[IMG]http://proanimals.org/hanek/o/s6.jpg[/IMG]

i innych to co - nie konkrety?:crazyeye:
a faktury z Arki za leczenie psów - to fatamorgana?

Pro Animals zaczęła robic allegra cegiełkowe, bazarki itd zeby pokryć długi za leczennie tych psów

Prosiła o dt - ale jakoś nigdzie nie widziałam, żeby napisała - bierzcie psy na dt a my zwrócimy za to czy siamto (a tak było w przypadku Krzyczek!)
Ruch TOZu był ruchem nie uzgodnionym wcześniej przez TOZ i Pro Animals - na pewno gdyby Ada-Jeje wiedziała, że trzeba będzie płacic za psy w innych dt to by się na to nie zdecydowała - z prostej przyczyny - brak finansów....

A więc nie bardzo widzę podstawy do oskarżeń kogokolwiek!!!

Jeśli Pro Animals będzie chciała pomóc i będzie miała na to srodki - na pewno pomoże (tak myślę)

Natomiast nikomu nie stoi na przeszkodzie żeby takie same bazarki, aukcje cegiełkowe robić na psy u Misieek, u pani x czy u pani y - czy ktoś widzi jakieś przeszkody??? Nie? A więc zamiast wykłócać się poszperajcie w szafach, na strychach i wyklikajcie bazarki i aukcje cegiełkowe - dla psów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Trafiony zatopiony!
Właśnie o to chodzi, fundacja która pod płaszczykiem ratowania psów z Olkusza zbiera pieniądze na inne cele traci twarz.
Nie wolno nigdy lekceważyć woli darczyńców. To Oni zdecydowali, że właśnie zwierzakom z Olkusza chcą pomagać. I są to wpłaty celowe.
Mam nadzieję, że znajdą się tu, na dogo konkretne informacje na temat wysokości wpłat i ich rozliczenie. Pieniądze muszą iść za psami. Gdziekolwiek one są.[/quote]
JUż nie mam sił tego czytać...Kompletnie nie znam się na finansach..ale do cholery...a na jakie psy ida pieniadze jak nie na olkuskie??Jakim prawem zarzucasz kretactwa ludziom???Kobieto...przez takie pisanie i myslenie- nie pomozesz ani tym psom- ktore na tychh watkach sa leczone..ani psom innym- ludzie po prostu przestana wplacac...ja rozsylam watek ten wlasnie nie inny ludziom z prosba o pomoc...na aukcjach Allegro sa fotki konkretnych psow- nie innych wyciagnietych(chociaz nie mniej jest mi ich ząl- to one powinny miec swoje wątki i swoje Allegro)...Piszesz bzdury po ktorych odechciewa sie wszystkiego...jakiejkolwiek pomocy...sam lek dla Lorda (jeden lek) na tydzień kosztuje 1000zł....malo tak???A gdzie zaplaty za leki w Arce- gdzie lekarze "koczują" przy psach 24 na dobe...wyciagajac je z najgorszych mozliwych chorob????Za darmo to maja robic a dziewczyzny beda sie dzielily kasa????Non stop w Arce od ponad tygodnia przebywaja zwierzeta wyciagniete z Olkusza- w krytycznym stanie....KRYTYCZNYM!!!!myslisz ze nic nie kosztuje??Oprocz jednego- do tej pory WSZYSTKIE ODZYSKALY ZDROWIE!!!!!co nie znaczy ze sa calkiem zdrowe i juz nic nie potrzebuja...(chocby Lord...)...APELUJE DO CIOTEK ABY WRESZCIE PRZESTALY TUTAJ PISAC TAKIE RZECZY BO CALY DZIEN DZIS WALCZYLAM ZE SOBA ABY TU WEJSC...PRZEZ TAKIE WPISY ODECHCIEWA MI SIE POMOCY I DOGOMANII...A COZ DOPIERO LUDZIE, KTORZY OTRZYMALI LINK DO WATKU I DO ALLLEGRO..WESZLI TUTAJ...NO NA PEWNO BEDA WPLACAC PIENIADZE JAK TO PRZECZYTAJA..JUZ TO WIDZE...O TO CI CHODZI????nikt nie napisal ani raz ze psy Misieek nie dostana pieniedzy...ale ciagle malo i ciagle ciagniesz swoja spiewke...dla mnie...mysle ze dla kazdego milosnika zwierzat nie jest wazne ktory pies...kochamy kazdego...ale wszystkim na raz nie da sie pomoc...zrobcie watki, allegro dla tamtych pieskow- sama kupie cegielke bardzo chetnie....PRZEPRASZAM, ALE CALY DZIEN MI SIE ZBIERALO..MUSIALAM WRESZCIE SOBIE ULZYC BO CHYBA INACZEJ WYKASOWALABYM DOGOMANIE ZE SWOJEGO KOMPUTERA.....wiem- nikt by za mna nie plakal..ale ja tu jestem nie dla ludzi a dla zwierzat...

Link to comment
Share on other sites

Więc i ja zapytam, w jaki sposób TOZ wspomógł Misieek oprócz tego , że zabrał dla niej psy?...

Dlaczego zabrano psy po akcji Pro-Animals (gdy ta fundacja prosiła o ewntualne dt na ten czas - nie było chętnych do wspólpracy :diabloti:) a teraz od Animals bez wcześniejszych uzgodnień wymaga się finansowania postępku TOZ ??:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Oczywiście!
Proszę o podanie konkretnych rozliczeń zbiórek na rzecz psów z Olkusza i gdzie trafiła pomoc i w jakiej wysokości.
Przecież jest to zbiórka publiczna, na konkretny cel-Olkusz.[/quote]

Przecież wiadomo, że pieniądze idą w pierwszej kolejności na leczenie psów z Olkusza. Zrozumiałe jest też, że gdy pieniądze zostaną to Fundacja sama postanowi co z nimi zrobić. Nie wiem o co tyle szumu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorixx']:crazyeye:
b/k
liczysz się z ewentualnymi konsekwencjami tego co napisałaś?
:p[/quote]
Oczywiście!
Proszę o podanie konkretnych rozliczeń zbiórek na rzecz psów z Olkusza i gdzie trafiła pomoc i w jakiej wysokości.
Przecież jest to zbiórka publiczna, na konkretny cel-Olkusz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Oczywiście!
Proszę o podanie konkretnych rozliczeń zbiórek na rzecz psów z Olkusza i gdzie trafiła pomoc i w jakiej wysokości.
Przecież jest to zbiórka publiczna, na konkretny cel-Olkusz.[/quote]
a jesteś jednostką kompetentną do tego celu ?nie znam się na tym?

Link to comment
Share on other sites

No tak, posty przeskoczyły. Gonia66 ma rację, po co się wykłócać tu o takie rzeczy, to podkopuje wiarygodność Fundacji. Fundacja ma osobowość prawną i nie musi się przed nikim spowiadać, tym bardziej z finansów własnych. Co innego jakby to była osoba fizyczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Oczywiście!
Proszę o podanie konkretnych rozliczeń zbiórek na rzecz psów z Olkusza i gdzie trafiła pomoc i w jakiej wysokości.[/quote]
Zatem napisz odpowiednie pismo, wyślij listem poleconym na adres siedziby fundacji i cierpliwie poczekaj. Na pewno dostaniesz wyczerpujące informacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorixx']Więc i ja zapytam, w jaki sposób TOZ wspomógł Misieek oprócz tego , że zabrał dla niej psy?...

Dlaczego zabrano psy po akcji Pro-Animals (gdy ta fundacja prosiła o ewntualne dt na ten czas - nie było chętnych do wspólpracy :diabloti:) a teraz od Animals bez wcześniejszych uzgodnień wymaga się finansowania postępku TOZ ??:lol:[/quote]

Kto, kompetentny do reprezentowania toz, wymaga od Pro Animals "finansowania postępku TOZ"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Kto i w których postach domaga się wsparcia dla "psów przez nas wyciągniętych" ?

[/quote]
o psy u Misieek przecież chodzi, że Animals nie wiadomo czy się wywiąże...
doczytaj pare ostatnich postów...
Nie zarzuca tego TOZ ale pare innych osób. To bardzo przykre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Nie muszę być, wystarczy, że fundacja ogłosiła zbiórkę pieniędzy na dogo.
Proponuję skontaktować się z administratorem.[/quote]

[B]irenaka[/B], nie szukaj dziury w całym. Zbiórka prowadzona jest nie tu, tylko w formie cegiełek na allegro. Dlatego nie widzę potrzeby rozliczania [U]tutaj[/U] Fundacji. Nie jesteś członkiem Fundacji i Fundacja nie ma obowiązku okazywać tutaj żadnych rozliczeń. To [U][B]organizacja zaufania społecznego[/B][/U] i wpłat dokonuje się właśnie na podstawie zaufania społecznego, nie są potrzebne żadne dowody w postaci wpłat, etc. Każda wplata jest dobrowolna, nikt nikogo nie zmusza do zapłaty. Jeśli nie ufasz, nie płać, nikt Ci nie każe.

Link to comment
Share on other sites

Napiszę jeszcze raz bo posty przeskoczyły:

[SIZE=4][B]irenaka[/B], nie szukaj dziury w całym. Zbiórka prowadzona jest nie tu, tylko w formie cegiełek na [B]allegro[/B]. Dlatego nie widzę potrzeby rozliczania [U]tutaj[/U]Fundacji. Nie jesteś członkiem Fundacji i Fundacja nie ma obowiązku okazywać tutaj żadnych rozliczeń. To [/SIZE][SIZE=4][U][B] organizacja zaufania społecznego[/B][/U] i wpłat dokonuje się właśnie na podstawie zaufania społecznego, nie są potrzebne żadne dowody w postaci wpłat, etc. Każda wplata jest dobrowolna, nikt nikogo nie zmusza do zapłaty. Jeśli nie ufasz, nie płać, nikt Ci nie każe.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorixx']Frotka , nie atakuję, ale dlaczego osoby postronne domagają się wsparcia dla psów przez Was wyciągniętych i dokumentowania tego tutaj na forum ?[/quote]

Kto i w których postach domaga się wsparcia dla "psów przez nas wyciągniętych" ?

Co do "osób postronnych" : na jakiej zasadzie Ty, jako osoba postronna, nie reprezentująca (jak sama przyznajesz kilka postów wczesniej) Pro animals wypowiadasz się w imieniu tej Fundacji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...