Jump to content
Dogomania

OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !


hanek

Recommended Posts

Dobra otworzyło mi się...
Co z tego wynika
Pałka + Zub czyli towarzystwo "przyjaciół" zwierząt czyli wzajemnej adoracji - to jedna wielka sitwa i chyba robią w gacie, bo Zub tak naprawdę jąkał sie i plątał na całego. Pałka idiotę zgrywa - jak wyjdzie że psy z jego schronu są, a wyjdzie - jest utopiony. Sam na siebie szubienicę ukręcił.
Burmistrz - tak jakby się odciął i zaczął myśleć realnie, a Janik - będąc pomiędzy młotem i kowadłem - jeszcze nie wie dokładnie na którą stronę się przechyli, bo to zależy od wyniku końcowego :cool3:

No ale ten Zub....

[COLOR=red][B]PANIE ZUB - WSTYD I ŻENADA. PLĄCZESZ SIĘ PAN W ZEZNANIACH.[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]SITWA!!! Już niedługo :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Dobra otworzyło mi się...
Co z tego wynika
Pałka + Zub czyli towarzystwo "przyjaciół" zwierząt czyli wzajemnej adoracji - to jedna wielka sitwa i chyba robią w gacie, bo Zub tak naprawdę jąkał sie i plątał na całego. Pałka idiotę zgrywa - jak wyjdzie że psy z jego schronu są, a wyjdzie - jest utopiony. [B]Sam na siebie szubienicę ukręcił.[/B]
[/quote]
:evil_lol: sam se w noge strzelil.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']nie otwiera mi się:placz::placz:[/QUOTE]

Jak mi do pół godziny wyślesz adres mailowy na pw to Ci podeślę plik z tym materiałem (otworzysz nawet przez Windows Media Palyer).
Po 9:00 jadę do Nowego Sącza zawieźć kota do adopcji więc wrócę dopiero wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Mam nadzieję, że te wszystkie pseudoschroniska uda sie jednak w Polsce polikwidować. Opinia publiczna i dziennikarze to chyba najskuteczniejsza broń w walce.[/quote]
No niby tak...niby dziennikarze...ale jakoś po obejrzeniu filmu..gdybym tu nie była..(wiadomość o dogomanii nawet podali w tym reportażu ale szybko, niedostrzegalnie właściwie)..nie wiem komu bym uwierzyła...tym razem chyba media sie nie postarały..a może to dopiero początek i to taki wstęp... i będzie lepiej...mam tylko nadzieję, że cioteczki z PRO nie popuszczą...ofiara juz i tak miała miejsce wiec teraz nie ma już nic do stracenia...można tylko zyskać..i tak na ten czas to myślę sobie, że te psy które tam zostały...póki co ędą bardzo dobrze traktowane, bo pan P boi sie i będzie wolał dmuchac na zimne...i wie, że wojna dopiero się zaczęła..widzałam w filmiku...firaneczki na każdej budzie przed wejsciem...jakos na zdjeciach kilka dni wczesniej takich nie ma....No ale lepiej poźno niz wcale...zanim zamkną tą mordownie to przynajmniej psy bedą tam lepiej traktowane...to juz jest plus tego wszystkiego..mam nadzieje, że tych plusów niebawem ędzie znacznie więcej....

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny zadam głupie pytanie
......czy wy macie na pismie inf ze zabrałyscie te psy z tego wlasnie schroniska .......

pytam po obejrzeniu tego programu ..gnojek sie odgraza ze zgłosił sprawe itd itd




tyle bidulków ..chociaz te budy takie solidne wygladały i nawet maiły wejscie do budy przysłoniete aby im nie wiało ..czy to była lepsza czesc tego schroniska czy tam tak jest ..brakuje tylko opieki weta ....



widziałam tam przez ułamek sekundy takiego pięknego rudego bernardyna .....serce mi płacze .....


nie krytykujcie mnie ze zauwazyłam tylko benka widziałam inne psie futra i serducha .....ale zancie mnie juz troche ze ben to ben to moja słabośc

Link to comment
Share on other sites

Widziałam film (dziekuję Kinya :p) :angryy: totalne brednie!! jak można mówić, że to nie ich psy!! oj ktoś tu bardzo kłamie, za takie manipulacje tv i oszczerstwa trzeba będzie kiedyś odpowiedzieć :angryy: po prostu brak słów. Ciekawe dlaczego właściciel schroniska nie chciał udzielić głosu :angryy:
Panie P. nie może Pan pozostać bezkarny. Są świadkowie, osoby, które tam były i porównując ich głos kontra Pana to wynik jest raczej negatywny na rzecz Pana. Głos Pana kontra Fundacja i większość dogomaniaków :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę (z braku czasu) przebrnąć przez cały ten wątek i inne dotyczące Olkusza

Nie wiem, czy ktoś kiedyś poruszał ten temat, choć się nie doszukałam, ale moze to już było przedyskutowane! Jeśli tak to przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale spać mi to nie daje od 3 dni !

Pierwsze, co mnie się rzuciło w oczy widząc wątki dotyczące psów z tego schronu, to fakt zaburzonej jak dla mnie w schronie (choć w polskim schronie wszystko możliwe), proporcji psów "rasowych", "w typie rasy" w stosunku do całokształtu "stanu" ! Trzema huskimi, bokserem, sznaucerką, pudlem, może PONem, Czarną ruską terrierką - zresztą prześliczną, astami, pitem, foksicą, welshem, ONkami, grzywaczem, mixami labradorów, mixem leonbergera itd. itp. można by "obdarzyć" schron na 1000 - 1500 psów a nie schron taki, jak olkuski mający 200 - 250 psów !

Ale nie byłam tam, więc nie wiem jak jest Mogę tylko oceniać po wątkach, a to co widzę bardzo mi się nie podoba :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona_k1']co sugerujesz?[/quote]
Na razie zapytałam po prostu, czy nikt nie zwrócił na to uwagi?

Zazwyczaj nie sugeruję, jeśli nie mam podstaw. A jak mi się coś nie podoba, to jasno piszę co i dlaczego i kiedy ....
Choć widzę, że moje pytanie wzbudziło zainteresowanie przynajmniej jednej osoby!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...