Jump to content
Dogomania

Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 820
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rokitek :loveu: bardzo zapadł mi w serce, chociaż nigdy go nie spotkałam.
Czytałam relacje ihabe i oglądałam zdjecia Rokitka z podróży i pożegnania ze łzami w oczach. Jakbym tam była. To były łzy wzruszenia, żalu i radości.

Życzę Rokitkowi :loveu: aby w życiu zaznał już tylko miłości i radości.
Jak sobie jeszcze raz pomyślę co ta bidula przeszła :shake:.

To teraz dla niego już tylko co najlepsze.

Rozumiem że nie potrzeba już ogłaszać pieska ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Najważniejsze że teraz Rokitek jest bezpieczny.
A co będzie dalej , zobaczymy.[/quote]
no właśnie, dlatego nawet ich nie nękam i nie pytam jak tam? Ale jutro juz nie wytrzymam:cool3::loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe'][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Jaworzno-20090521/IMG_3637.jpg[/IMG][/QUOTE]

ciągle patrze na to zdjęcie i jakos mi tak dziwnie. Z jednej strony się cieszę , żę odchodzi ze swoja rodziną, a drugiej strony to żal dlaczego sie nie oglądnął ... a może ja za duzo wymagam, przepraszam cioteczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']ciągle patrze na to zdjęcie i jakos mi tak dziwnie. Z jednej strony się cieszę , żę odchodzi ze swoja rodziną, a drugiej strony to żal dlaczego sie nie oglądnął ... a może ja za duzo wymagam, przepraszam cioteczki[/quote]

On kochana Marysiu się oglądnął tylko, że wtedy to ja mialam mokre oczy i nie mogłam robic zdjęcia:loveu:

na allegro Rokitka ktoś zalicytował. Zobaczymy czy to żart, czekam na kontakt. Osoba nie ma żadnych wpisów, więc trochę dziwne

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Asią, jej jest juz głupio ciągle do nowych Państwa Rokitka dzwonić i pytać jak tam...ale zapewnia, że Rokitek jrst cudny, juz sisia tylko na dworku, a Państwo są zakochani i potwierdzają regułę, że psiaki ze schroniska są najcudowniejszymi psiakami pod słoncem:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

on na tym zdjęciu tak idzie na tej smyczce jakby całe życie był z nimi:crazyeye:..uwierzyć sie nie da!!!:loveu:
dziewczynkiii...podacie mi na pw nr albo adres do tych panstwa, bo jako że to mój mały podopieczny chciałabym go kiedys odwiedzic, mam tam po drodze na Bytom czasem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Troszkę mnie u Rokitka nie było, a tu takie zmiany :crazyeye: Czytając kolejne posty, pogubiłam się czy ten domek to DT czy DS... Ale wnioskuję z tytułu, że to DT. Najważniejsze, że Rokitek bezpieczny już jest. Oglądałam także jego zdjęcia z podróży - piękny pies o cudownych oczach :)

Link to comment
Share on other sites

Też czekam z niecierpliwością na wieści.
Też wydaje mi się, że to jednak będzie DS. Z jednej strony szkoda by było, gdyby teraz nagle ktoś chciał przygarnąć Rokitka, zanim Ci Państwo podejmą (właściwą) decyzję. Czy może troche przesadzam? Sama nie wiem....
Coś czuję, że on jednak z nimi zostanie.
Duuuuuużo miłości maleńki!

P.S. Potwierdzam - psy ze schroniska to najlepsi przyjaciele na świecie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...