Jump to content
Dogomania

Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.


monika55

Recommended Posts

Według mnie trzeba zadzwonic i zapytać czy są miejsca i za ile. Jeśli będą i będzie ok to jedziemy a na miejscu osoba, która dowozi psiaka jeśli coś bedzie nie tak to skontaktuje się z Wami i da znać co jest nie tak i wcale nie musi zostawić psiaka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 820
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I wlasnie dlatego, ze pies pod nasza opieka, to musimy wszystko przemyslec. To moze byc drazniace,
ale juz tak mam.To nie tylko o Rokitka chodzi. A trudno decydowac, ktory ma zyc, a ktory nie.
Chodzi mi takze o szpica wilczego, ktory w glebokiej depresji juz prawie nie wychodzi z budy.
Kombinowalam wiec - ktory? Problem finansow, transport, itd.Nie potrafie wiec tak na lapu-capu decydowac.
Moze tez dlatego nie mam moze oszalamiajacej liczby adopcji, ale chociaz sa pewne.A teraz do rzeczy: mam miejsce
dla Rokitka i szpica w tym samym DT. Skorzystalam z tego watku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/platny-dom-tymczasowy-okolice-krakowa-134948/[/URL]
Rozmawialam z Pania rzeczowo - jest miejsce i nadzieja na prace z psami. Czy ktos zna to DT? Bardzo prosze o opinie.

Watek szpica:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szpic-oszukano-nas-dalej-w-schronisku-prosimy-o-pomoc-jastrzebie-zdr-130001/index24.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na tym wątku poraz pierwszy-przebrnęłam z trudem ,możecie się obrazić ale wątek zaczął się w grudniu a dzisiaj mamy maj i ani pół kroku do przodu-to w końcu ten pies potrzebuje pomocy czy problem się sam rozwiąże jak zostanie zagryziony :placz::mad:

Link to comment
Share on other sites

no własnie jakoś tez niewiem czemu ciągle sie nie udawało i niewiem za co ty nas chcesz winić. :icon_roc:

my żadne cudotwórcy, a oceniac to kazdy umie.

Zdecydowałysmy ze wezmiemy szpica i Rokitka do tego DT z linku, to nie p.Ania z Podłeża tylko inna osoba zajmujaca sie DT. Ale transport musze dograc bo ciężko kogokolwiek znależć. Najgorsze że bdzie potrzebna klatka na szpica i jakies auto do którego to wlezie:shake:...niewiem,cos wymyslę. Rokitek posiedzi mi na kolanach,bo jego znam bardziej.
Tylko problem czy finansowo jestescie nas w stanie wspomóc w tym DT(chodzi oczywiscie o Rokitka)?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']

Zdecydowałysmy ze wezmiemy szpica i Rokitka do tego DT z linku, to nie p.Ania z Podłeża tylko inna osoba zajmujaca sie DT. Ale transport musze dograc bo ciężko kogokolwiek znależć. Najgorsze że bdzie potrzebna klatka na szpica i jakies auto do którego to wlezie:shake:...niewiem,cos wymyslę. Rokitek posiedzi mi na kolanach,bo jego znam bardziej.
Tylko problem czy finansowo jestescie nas w stanie wspomóc w tym DT(chodzi oczywiscie o Rokitka)?...[/quote]

Dlaczego Szpic musi siedzieć w klatce?
Ja mam Wana szarana więc nie powinno byc problemu, pisałam na atku szpica, że mam transport, kwestia tylko kiedy?
Pracujemy..... i mamy rehab z sunią Frelą....
Kiedy chcecie zawieżć psiaki?:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

:angryy:Co napisze to mnie wylogowuje.Cale zamieszanie z tymi hotelami. Jest ich tam kilka. Wreszcie wyjasnilam. No i jeszcze wiekszy metlik mam. Co lepsze to nieosiagalne z roznych wzgledow. To co osiagalne na juz, to mam watpliwosci. No i zabijcie, nie wiem. Transport by byl do Krakowa. Tam ta Pani by odebrala psy. I co mam robic???

Link to comment
Share on other sites

o klatce pisałam dla szpica jakbym z kumpela musiała dowozic psiaka, bo tak razem z tyłu dwa to ja niweiem...A potem dopiero wlazłam na watek szpica i poczytałam co i jak.
Rokitek nie jest w osobnym boksie, chodziło mi oto ze jesli byłby w DT tez jakos spychany na bok to miałby to samo,jesli chodzi o socjalizacje, niedokładnie sie wyraziłam.
Dobra,moze weżmy co jest skoro inne DT niemożliwe... ale jest chyba problem z deklaracjami na szpica:sad: bo Rokitkowi cioteczki obiecały...A jak juz brac to za jednym zamachem.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowalysmy ze jada. Beda bardziej bezpieczni niz w schronisku.A zawsze jest czas, zeby ewntualnie szukac czegos innego.Brakuje jeszcze pieniedzy, prosze zajrzyjcie:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-roznosci-ksiazki-zabawki-ubrania-dla-oszukanegoszpica-zbiorka-na-dtdo25v-138033/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Uprzedzajac krytyke tego co postanowilysmy - tlumacze co nastepuje : Rokitek
i szpic Misiek jada do p. Ani. Podjelysmy decyzje po zasiegnieciu opinii
dogociotek, ktore znamy i cenimy. Psy nalezy zabrac ze schroniska jak najszybciej z pewnych wzgledow.
A tylko p. Ania zgodzila sie je przyjac, nie baczac, ze jeszcze nie mamy pelnej kwoty na obydwa.
Oczywiscie nie jest to wyjscie ostateczne. Nie ujmujac niczego p. Ani, bedziemy szukac
innego rozwiazania.Szukamy innego DT lub hoteliku, patrzac realnie na co nas stac.
Sa hoteliki, gdzie jest wolne miejsce za 750zl od psa.Niestety, w Totka nie wygralam.
Szukamy intensywnie. Jestesmy otwarte na porady i pomoc. Jednoczesnie prosze te krytykujace
Ciotki, aby swoja niespozyta energie zuzyly na pomoc w szukaniu. Transport zalatwiony jest na sobote
dzieki nieocenionej Ihabe. Dziekuje tym Cioteczkom, ktore juz zaangazowaly sie w pomoc. Oczywiscie,
jesli do soboty znajdzie sie cos lepszego, to zmienimy cel podrozy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Uprzedzajac krytyke tego co postanowilysmy - tlumacze co nastepuje : Rokitek
i szpic Misiek jada do p. Ani. Podjelysmy decyzje po zasiegnieciu opinii
dogociotek, ktore znamy i cenimy. Psy nalezy zabrac ze schroniska jak najszybciej z pewnych wzgledow.
A tylko p. Ania zgodzila sie je przyjac, nie baczac, ze jeszcze nie mamy pelnej kwoty na obydwa.
Oczywiscie nie jest to wyjscie ostateczne. Nie ujmujac niczego p. Ani, bedziemy szukac
innego rozwiazania.Szukamy innego DT lub hoteliku, patrzac realnie na co nas stac.
Sa hoteliki, gdzie jest wolne miejsce za 750zl od psa.Niestety, w Totka nie wygralam.
Szukamy intensywnie. Jestesmy otwarte na porady i pomoc. Jednoczesnie prosze te krytykujace
Ciotki, aby swoja niespozyta energie zuzyly na pomoc w szukaniu. Transport zalatwiony jest na sobote
dzieki nieocenionej Ihabe. Dziekuje tym Cioteczkom, ktore juz zaangazowaly sie w pomoc. Oczywiscie,
jesli do soboty znajdzie sie cos lepszego, to zmienimy cel podrozy.[/quote]

Ja podpisuję się pod tym dwoma rękami. Wydaje nam się, że najważniejsze zadanie to wydostać psiaki ze schronu. Do dyspozycji mamy tylko ten hotelik na chwilę obecną. Tam psiaki będą bezpieczne, będą miały kontakt z Panią Anią, która kocha psy. W międzyczasie bedziemy szukać innych miejsc aby odciążyć Panią Anię. Może znajdą się bezpłatne DT? Może tak , może nie.

Link to comment
Share on other sites

A więc wszystko ustalone i dograne.

Nie bardzo tylko rozumiem brak konsekwencji, bo najpierw było napisane, że tylko super dt i warunki domowe dla Rokitka, a teraz ze schroniska psiak wędruje do miejsca gdzie jest także przytulisko. Ale ja już na dogomanii coraz mniej rzeczy rozumiem.

Skoro już jest jak jest to Marysiu, prosimy o tekst do allegro dla Rokitka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...