Jump to content
Dogomania

muczia

Members
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About muczia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/15/1983
 1. Ludzie to podłe stworzenia. Jak można byc tak okrutnym???? Biedny psiaczek, trzymam za niego mocno kciuki.
 2. Biedna Ciapulka. Czy to była jej ostatnia operacja?
 3. W naszym stadzie przewodnik jest tylko jeden- i jestem to ja:eviltong:. Cos jeszcze wymyśle żeby przekabacic ją na moja stronę:evil_lol:. Postaram się wkleić fotki, może mi się uda.
 4. [quote name='Ra_dunia'] Muczia - powodzenia w socjalizacji Prady. Trzymam za Was kciuki.[/quote] Dzięki. Prada jest niesamowita. Została tak strasznie skrzywdzona, a juz nam zaufała. Jest taka cudowna ze mogłabym o niej mówić i pisać przez cały czas. Jedyne czego nie mogę przeżyc jest to że woli mojego kochanego małżonka niż mnie, chociaz to ja spędzam z nią większość czasu:-(.
 5. Ależ ta psina ma szczęście że trafiła na takich wspaniałych właścicieli. Oni też mają szczęście, bo znaleźli najlepszego na świecie przyjiaciela:multi::multi::multi::multi:.
 6. Uda się. Musi się udać. W końcu do trzech razy sztuka;).
 7. Na pewno wpłacę coś na maluszka, tylko muszę to z mężem skonsultować, żeby nie było że się ne licze:eviltong:. Możemy też przekazać produkty firmy ami play animals na bazarki.
 8. Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi: Cudowne wiadomości.
 9. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Super!!!!!! Rokitek w łóżeczku:loveu:
 10. Witam, jestem komplenie zielona w sprawach żywienia BARFem, więc moge palnąć jakieś głupstwo. Chciałabym stosować tą dietę u mojego pieska. Pradę adoptowaliśmy dwa dni temu. Miesiąc temu ktoś poderżnął jej gardło, jest strasznie wychudzona,ale jedzenie jej nie smakuje. No chyba że jest to surowa wołowina lub wątróbka. Myślicie że taka dieta byłaby dla niej dobra. Czy kości nie stanowią zagrożenia dla jej przełyku, który juz sie zagoił, ale miesiąc temu był rozpruty?
×
×
 • Create New...