Jump to content
Dogomania

Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saphira']W jaki sposób Promyczek będzie transportowany do Warszawy ?[/quote]

narazie mamy problem z samym dostaniem się do schroniska ...

Położone w szczerych polach zasypane i ... szkoda gadać

Najprawdopodobniej przyszły tydzień będzie czasem transportowania zwierzaków bo oprócz Promyka, jeśli wszystko pójdzie OK jest jeszcze Grot, Katia, Rasputin ...

Musimy je wywieźć ze schroniska i jeśli będzie odwilż to będzie dobrze, gorzej jak będzie trzeba psiaki drzeć przez te zaspy co juz osobiście przeszłam. Możliwe że przyjadą z miasta i odśnieżą ale to właśnie raczej poniedziałek ...

OK masło maślane mi wyszło, więc ...

transport będziemy szykowac na przyszły tydzień ...

Pati dzwoniłam ale nie odbierasz. Wysłałam sms z prośbą o kontakt i czekam dzielnie :) - odpowiem na każde pytanie mam nadzieję ...

Link to comment
Share on other sites

jestem studentka.mieszkam w toruniu, w bloku, z kolezanka. mamy tu sporo miejsca a ja mam duzo wolnego czasu. poza tym Promyk moglby jezdzic ze mna do rodzicow na wies i tam sie bawic z nasza suczka Sara:) mialam tez kiedys pieska przygarnietego z ulicy.. dozyl u mnie w domu sedziwej starosci:) nie wiem co jeszcez..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...