Jump to content
Dogomania

Cezar i Mini maja DS!/historia 2 psiaków UR OD ODSTRZAŁU W LESIE k./RADOMIA


anhata

Recommended Posts

  • Replies 545
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anhata']u weterynarza okazalo sie, ze jest szczenna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ze za 2 tyg moze rodzic ?!
normalnie jak by miktos w glowe dal...[/quote]
Domyślam się.. wiadomo coś konkretniej? Sterylka aborcyjna nie wchodzi w grę? Ajj.. Trzeba będzie miot uśpić.. :-(

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na zdjęcia suni od razu pomyślałam, ze ona chyba szczenna. W dalszej częsci wątku okazało się, że to co najgorsze potwierdziło się. Ja podjęłabym decyzję o sterylizacji aborcyjnej. Po co obciązać ją porodem skoro nie wiadomo czy to nie będzie dla niej trudne, a potem jeszcze co ze szczeniętami zrobić. Przecież i tak musi być wysterylizowana aby móc ją wyadoptować, więc po co obciążać psa. Na tym wątku sunia też była wysteryliozwana na krótko przed porodem, inna skolei urodziła kolosa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-sunia-juz-po-sterylce-aborcyjnej-co-z-innymi-psami-123986/index22.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Natychmiast róbcie sterylkę aborcyjną! To sie świetnie udaje, robiłam to juz kilka razy. Nigdy nie żałowałam.
Wychowywałam też małe, które były juz na świecie. To wydłuży adopcję suni o przynajmniej 2-3 miesiące.
No i walka o dobre wyadoptowanie szczeniąt. Nie życzę.
Usypianie ślepego miotu też średnia przyjemność.

Podejmijcie decyzję natychmiast! Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mafik'] Na tym wątku sunia też była wysteryliozwana na krótko przed porodem, inna skolei urodziła kolosa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-sunia-juz-po-sterylce-aborcyjnej-co-z-innymi-psami-123986/index22.html[/URL][/quote]

ta sunia jest u mnie i ma sie swietnie .Do sterylki aborcyjnej nie trzeba nikogo przekonywac :p o ile nic sie nie zmieni będzie ją miała. Okaze sie po badaniu.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Ania i aż zaniemówiłam po tym, co usłyszałam.
Poszły z sunią do dwóch innych weterynarzy żeby zweryfikować diagnozę i ...

WCALE NIE JEST SZCZENNA!

Weterynarz się pomylił :roll: Suczka miała rozdęty brzuch z powodu gazów.

W takim układzie wszystko wraca do normy. Wieczorem przywożą suczkę, obfotografujemy ją i wieziemy razem do Pati.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcik']Dzwoniła do mnie Ania i aż zaniemówiłam po tym, co usłyszałam.
Poszły z sunią do dwóch innych weterynarzy żeby zweryfikować diagnozę i ...

WCALE NIE JEST SZCZENNA!

Weterynarz się pomylił :roll: Suczka miała rozdęty brzuch z powodu gazów.

W takim układzie wszystko wraca do normy. Wieczorem przywożą suczkę, obfotografujemy ją i wieziemy razem do Pati.[/quote]
O matko.. ale ulga. Biedna Ania musiała tam strasznego szoku dostać :/
czekamy na dalsze wieści.. ;)

Link to comment
Share on other sites

mówiłam od razu, żeby zweryfikować diagnozę dla pewności
po suni za nic nie było na life widać, aby była zaraz mamą

no cóż ulga niewątpliwa

[quote name='Soema']O matko.. ale ulga. Biedna Ania musiała tam strasznego szoku dostać :/
czekamy na dalsze wieści.. ;)[/QUOTE]

gdybyś ją widziała
taka malunia niunia
kładła się na plecki i brzuszek dawała
szczenie nie mamusia

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że się pomylił, tylko co to za lekarz, co on tam wybadał? ;) Tak czy inaczej trzeba myśleć o sterylizacji, można zapytać też lekarza o jej wiek. Najwcześniej można robić sterylizację ok. 6 - 8 miesiąca życia u suczek. Czekamy na zdjęcia i na 100% wiarygodną diagnozę ;)

Link to comment
Share on other sites

Jakieś pół godziny temu wróciłam do domu. Ania już się dziś nie pojawi.

Sunia zawieziona. Rzeczywiście przeurocza, przytulaśna i anielska w samochodzie. Zdjęć kilka zaraz wstawię tylko znajdę kabel od aparatu. Ewidentnie nie lubi być fotografowana bo jak tylko się zbliżałam to się odwracała. Fotek i tak mam ze sto :D Nawet nie chciała z nami wychodzić. Powąchała wszystko wokół, ułożyła się na materacyku i już była u siebie.

Zbieramy teraz pieniążki na sterylkę.

PS. Dziecko to nie jest ale młoda psinka. Weci ocenili ją średnio na 12 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...