Jump to content
Dogomania

Staruszek Miki - znalazł cudowny dom, teraz biega szczęśliwy za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z hotelami to jest tak, że każda doba kosztuje. Ludzie pomagają wpłatami przez pierwszy miesiąc, drugi... a potem nagle cisza, a my musimy dzielić ostatnie grosze pomiędzy wszystkich podopiecznych, których mamy na leczeniu... :(

Cud nie przydarzył się. Nie trafiliśmy na tą jedną jedyną osobę dla Mikiego. Tak mi przykro piesku :-( Na razie Miki jest jeszcze w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate'][URL="http://www.vetka.pl/hotel.php"]Vetka Beskidzka przychodnia weterynaryjna | Hotel dla psów i kotów[/URL]

może ktoś wie coś na temat któregoś z nich :roll:[/quote]
peate..!
W "Vetce" na Andersa ,Irena / ta od Reksia i Froda/ trzymała kota.Ale bardzo drogo to wyszło...
Sama ją zresztą zapytaj?

Link to comment
Share on other sites

tak, w Vetce drogo. A dodatkowy problem z hotelami jest taki ze przyjmuja min 2 tygodnie po szczepieniu a Miki bedzie mogl byc szczepiony najwczesniej 2 tygodnie po zakonczeniu antybiotyku ktory jeszcze dostaje. wiec 4 tygodnie po zakonczeniu antybiotyku najwczesniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Z hotelami to jest tak, że każda doba kosztuje. Ludzie pomagają wpłatami przez pierwszy miesiąc, drugi... a potem nagle cisza, a my musimy dzielić ostatnie grosze pomiędzy wszystkich podopiecznych, których mamy na leczeniu... :(

Cud nie przydarzył się. Nie trafiliśmy na tą jedną jedyną osobę dla Mikiego. Tak mi przykro piesku :-( Na razie Miki jest jeszcze w lecznicy.[/quote]


miesiąc czy dwa w domu tymczasowym to i tak lepiej niz od razu do schroniska ze względu na stan zdrowia psiaka.chociaz by sie trochę podkurował zanim trafi do boksu...a w tym czasie moze ktoś go przygarnie...?a może znajdzie się jakiś sponsor opłacający jego pobyt?
może warto by zmienić tytuł,że Mikuś zbiera pieniążki na hotelik...czy cos takiego.

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem...to nie chcecie go dac do hoteliku nawet jesli ludzie mieliby placic przez 2 miesiace?to chyba i tak lepiej dla niego prawda?w 2 miesiace odzyska choc troche sily a w tym czasie moze domek sie znjadzie..np moze do Niemiec?tylko ja nie wiem ktos sie zajmuje adopcjami do niemiec?
to co teraz z nim bedzie?ja sie na hotelik deklaruje i doloze ile bedzie trzeba

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jaki Miki jest na wielkość?Tylko w miare precyzyjnie poproszę,bo ostatnio wzięłam na tymczas płatny sunie,która miałabyć nie za duza,a okazało się,że sięga mi powyżej kolana(mam 172cm),więc nie chciałabym "niespodzianek".Po prostu nie moge brac duzych psów.ALE...nie mam juz miejcsa w domu,mógłby spać jedynie w ganku na posłaniu(ganek prowadzacy do mieszkania,zamykany,z drzwiami)a w dzień chodziłby po podwórku.Nic innego nie moge zaproponować.10zł za dobe wliczone jedzenie,ale leki wasze.Jeżeli pasuje,to musiałybyscie go dowieźć.Tyle
Na podwórku jest też Sati (ma wątek),jest bardzo łagodna,razem byłoby im raźniej.Ale decyzja Wasza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']można by też zrobić jakieś allegro np. ze zdjęciami Mikiego za 5 zł-jako cegiełka czy coś w tym stylu z informacją że potrzebne są pieniądze na opłacenie domu tymczasowego i że nadal szuka domu stałego.[/quote]

Cegiełka leci (i jak na fakt ze długi weekend to całkiem ładny wynik):
[url=http://allegro.pl/item477278711_ukamieniowany_psiak_miki.html]Ukamieniowany psiak - Miki (477278711) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

żaden problem puścić kolejną edycję



:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Cegiełka leci (i jak na fakt ze długi weekend to całkiem ładny wynik):
[URL="http://allegro.pl/item477278711_ukamieniowany_psiak_miki.html"]Ukamieniowany psiak - Miki (477278711) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

żaden problem puścić kolejną edycję



:p[/quote]
super,ładny odzew!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...