Jump to content
Dogomania

Staruszek Miki - znalazł cudowny dom, teraz biega szczęśliwy za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diana79']dałam ogłoszenie Mikiego na [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1738806_ukamieniowany_psiak_miki.html"]alegratka.pl[/URL]
[URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=18564"]animalia.pl[/URL] adopcje.org przygarnijzwierzaka.pl adopcjepsow.org[/quote]

a ja ogłosiłam go jak wyżej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Oj HAlbina...jestem tu kilka razy dziennia i zagladam do Mikusia...Dzis przy tej okazji weszlam na Twoje banerki i znowu wyje ze wzruszenia...znow mnie wcielo na dogo, a mialam byc tylkko kilka minut..(nie wstane na Msze rano..:P)Jak ja was dziewczny podziwiam i jak bardzo jestem szczesliwa ze znalazlam to dogo...myslalam ze juz swiat sie konczy i ze nie ma juz prawei dobrych i kochanych ludzi na nim..ale NIE!!!!!!NIE SKONCZY SIE DLUUUGO POKI SA TACY LUDZIE JAKICH TU SPOTKALAM!!!:multi::multi::multi::multi:czytam Was po nocach zamiast spac, rano wstaje z zapuchnietymi slepiami...tyle tylko ze czesciej jednak naprawde placze ze wzruszenia...a Miki...ja nawet wstydze sie pisac tego tutaj bo nie wiem czy moge i czy wypada..odkad trafil do Madzi..ja ciagle mam nadzieje, ze u Niej zostanie tak jak Platonik u Ciebie, bo jakos dziwnie nie wyobrazam sobie, zeby gdziekolwiek moglby miec lepiej...:oops::oops:Tylko Madziu nie gniewaj sie i nie denerwuj..ale naprawde o Mikusia jestem dziwnie spokojna, kiedy jest z Toba:lol:Prosze..napisz mi..czy sa jakies realne szanse na to, ze Mikus moglby zostac z Toba???Czy mozna cos zrobic, zeby tak bylo??Przepraszam od razu, jesli to bylo niestosowne pytanie, ale ja jeszcze nie znam za bardzo "regul tu panujacych" i we mnie ciagle biora gore emocje...Dziekuje Wam dziewczyny ze jestescie!!!!Dobranoc Mikus, dobranoc cioteczki, dobranoc wszystkie Psinki i koteczki...do juterka[/quote]
no i ja znowu upuściłam łezkę... :oops: a skoro bywasz na naszym wątku, to wpisuj, Kochana, swoje wzruszające refleksje i u nas! :lol:

Miki potrzebuje domku. Trzeba ściągnąć specjalistów od ogłoszeń... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jejku Klaudus nawet nie wiesz jak ja się wstydzę:oops::oops::oops:Napisałam, że Mikuś jest u Madzi...ale naprawde myslalam o Tobie, tylko pomyliłam wątki (Sajfer- tam jest właśnia Anioł Madzia)...Bałam się tu dzis wejść jak to sobie uświadomiłam, ale :"na szczęście" masz zepsutego kompa;)JUż to naprawiam i tłumaczę się tylko tym, że pora była bardzo pożna, ja zachlapana i zagilana od płaczu (oczywiście ze wzruszenia ze spotkania z Aniołami- bo kto by sie nie wzruszył w takim momencie)..Bo ja naprawdę uwazam, że tu na dogo spotkałam Aniolów z prawdziwego zdarzenia i niczego nie koloryzuję...A i tak twierdzę, ze Mikuś na jak u Pana Boga za piecem u Ciebie i dlugo pewnie będzie trzeba szukać mu takich warunków, jakie ma u Ciebie. Dzieki cioteczkom, które umieja robić ogłoszenia- szanse na pewno sa dużo, duzo większe:):):)A może faktycznie gdzies jakiś Anioł sie jeszcze zawieruszył, albo czeka na "tą specjalną" chwilę i może akurat zaraz zjawi się gdzies niedaleko Klaudusi????Coż ja naprawdę wierzę w cuda, więc teraz nie pozostaje mi nic innego:lol:Kochane jesteście dziewczyny i razem z Mikusiem dziękuję za Wasze poświęcenie i MIŁOśĆ:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A co tam słychać u Mikusia? Jak zdrowie? Jak łapki w taki brzydki dzień? Pogoda daje się we znaki?

Baffi, wysłałam dane do przelewu, przepraszam, że dopiero teraz. Mam nadzieję, że nikt mnie nie wyprzedził ;)

Dobre duszyczki nie opuszczają Mikiego ani na chwilę. Kolejne wpłaty! :multi:

Sportskrik 100zł
Wiedźma(bazarek żaby) 10zł
Olga_Littek 5zł
ellectra 5zł
Reniusia-r3 10zł
monia-kotus 10zł
fikusny19 25zł
Sławetna już Pani Hania 300zł :loveu: :loveu: :loveu:

NIE POSIADAMY SIĘ ZE SZCZĘŚCIA! Teraz tylko brakuje kochającego, pełnego oddania domu!!!

Link to comment
Share on other sites

[I]Witamy pamiętające i zatroskane Cioteczki :loveu:
Dziękuję Bubu ,że napisałaś o mojej awarii kompa :mad: (paskudna sprawa...)
Przejdźmy do sedna... A więc tak moje kochane...
Miki ma się bardzo dobrze. Okaleczona łapinka już zdrowa (strupek odpadł i jest ok.) psikaliśmy rankę "Propolanem" potoczna nazywa to "propolis"i bardzo ładnie się wygoiło ;)
Pinczerko co do łapek - wiadomo pogoda nie sprzyja i są troszkę słabsze... ale Miki nie daje pogodzie za wygraną ! Chociaż muszę przyznać,że już Go troszkę rozpieściliśmy :evil_lol: Dzisiaj jak piszczał ( bo piszczy jak chce wyjść - tylko nie zawsze głośno, ale piszczy :crazyeye: ) to poleciałam na dół i prowadzę łobuziaka na polko. A Pan Miki wyszedł - siknął... i zniesmaczony padającym deszczem i brakiem słoneczka wszedł z powrotem do garażu podążając do swojego pokoju :eviltong: Leń się z Niego zrobił. Ale to dobrze - niech dużo wypoczywa. Należy Mu się to :loveu: A wracając jeszcze do łapek to jak będą bardzo boleć to kupimy Rimadyl, albo co tam innego będzie potrzebne ;-)
Na dzisiaj Mik już ma dość - pospacerował jak deszcze przestawał padać i znowu kładł się spać. Chce Wam powiedzieć,że "sucha karma" już jest beee :mad::evil_lol: i bardzo mało Jej je (a kupiłam draniowi taką specjalną dla staruszków :mad::diabloti::evil_lol: hehe) ale to nic - niech je to co lubi, a gwarantuję Wam,że głodny to On nie chodzi :razz: Zauważyłam,że dużo lepiej się porusza - może dlatego,że odpadł stres i czuje się swobodnie. Na samym początku kładł się tylko na boku, a teraz kładzie się na boczku tylko jak idzie spać, a jak coś obserwuje to normalnie sobie leży. Przyzwyczaił się cwaniaczek,że nim zaśnie to Go głaszczę. I śmie wątpić,że w przypadku nie pogłaskania Miki by zaprotestował i nie zasnął (hehehe)
Fotki będą jutro. Bo ja na kompie nie mam nic :angryy: Baaardzo dużo straciliśmy z materiałów co na kompie mieliśmy ... No ale trudno... Już na to nic nie poradzimy...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

same dobre wiadomości :loveu:
Klaudus, Ty to umiesz same dobre strony wyłapać :cool3:
co do łapek to wiadomo, że na starość tak już musi być, ludzi też reumatyzm dotyka :roll:
no ale widać Miki najlepiej wie co dla niego dobre :evil_lol:
po co ma chodzić po polku jak mu leje na głowę :razz:
a jedzonko po co ma gryźć suche granulki, skoro może wciąć coś mięciutkiego :evil_lol:
mądry z niego cfaniak :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[I]Peate chyba nawet za mądry :evil_lol: Początkowo myślałam,że Miki nie potrafi wydobywać z siebie dźwięków... Ale raz puściłam Go na polko - potknął się i wylądował na choince. Nic Mu się naturalnie nie stało, tylko się biedak wystraszył,że znowu gdzieś uwięziony został. I chyba Mu się spodobało,że tak koło Niego biegałam. Bo następnego dnia Mama przerażona przybiegła do mnie i krzyczy "Leć na dół !! Mikiemu chyba się coś stało !!" I pełna panika... Lece na złamanie karku - myślę... Rany mój Ben też tak "płakał" jak Go sparaliżowało... 10 schodów dzieliło mnie od tego podstępnego łobuza a całe życie przed oczami... Otwieram drzwi nastawiona na tragiczny widok...
Patrzę... A Miki stoi i merda ogonem :mad: Mówię... O Ty Draniu ! I wyprowadzam na polko... Patrzę... A Miki jeszcze dobrze nie wyszedł, a już siusiu robi :lol::lol::lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

jA OCZYWIŚCIE JUŻ DAWNO MIAŁAM IŚĆ SPAĆ ALE GDZIE TAM..MUSIAŁAM WEJŚĆ, POSPRAWDZAĆ CO NOWEGO I OCZYWIŚCIE JU TU PRZEPADŁAM. NO ALE JAKWIDZĘ, OPŁACIŁO SIĘ. RELACJE KLAUDUSI SĄ..CO TU DUZO MÓWIĆ..NIE DO OPISANIA...JA JUŻ NIE MAM SŁÓW NA TĄ CIOTECZKĘ, CO KAŻDEGO DNAI WYCISKA ZE MNIE MORZE ŁEZ WZRUSZENIA..BUDZIECIE WE MNIE DZIEWCZYNY TAKIE EMOCJE, ZE POWOLI SIE UZALEŻNIAM...:eviltong:A SPOSOB TWÓJ KLAUDUSIU PISANIA O MIKUSIU MÓWI MI, ŻE KOCHASZ GO STRASZNIE BARDZO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!!!:loveu:EH..GDYBY TAK WSZYSSCY LUDZIE NA ŚWIECIE KOCHALI...SWIAT BYŁBY RAJEM...KLAUDUŚ..POWIEDZ PROSZĘ MIKUSIOWI DO USZKA, ŻE MA NAJLEPSZĄ I NAJUKOCHAŃSZĄ PANIA I OPIEKUNKĘ NA ŚWIECIE- JESTEM TEGO PEWNA:multi::multi::multi:DOBREJ NOCKI WAM ŻYCZĘ I CUDOWNEGO DNIA NASTĘPNEGO KOCHANI:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[I]Dzisiaj Miki wstał około 7:30 i zaraz poszedł pospacerować - załatwił potrzeby i poszedł w plener :eviltong: [ Bubu nie wiem czy wcześniej odpowiedziałam na Twoje pytanie o kupę :diabloti: jak nie to już odpowiadam :eviltong: Kupa jak najbardziej normalna - o biegunce ślad zaginął :evil_lol: ] jak już zauważyłam,że zmęczyło się psisko to zaniosłam ciepły posiłek i oddelegowałam Mikiego do spania :lol: Naturalnie pogłaskany jeszcze przez chwilkę z pełnym brzuszkiem zasnął.
Później jeszcze kilka razy wstawał, a teraz smacznie śpi. Może dzisiaj jakieś foteczki porobimy. I zaraz oczy Ciotek nacieszymy :evil_lol:
Chciałam Mikiego poczesać,ale niestety widać,że wręcz się tego boi... To stwierdziłam,że nie będę Go stresować, bo rozczochrany też jest uroczy :diabloti:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...