Jump to content
Dogomania

Barf


cyryl

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']wiosną na polach jest sporo sarnich racic (tzn nóg z racicami poucinanych), nie wiem czemu, ale też znalazłam je w polach. [/QUOTE]

Myśmy znalazły ogryzioną do kości nogę z bażanta z łapką. Fuj. Zu miała chrapkę, ale dostała zakaz. Ciężkie to psie życie czasem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']a ja szukam piór z ogona bażanta - do czapki szlacheckiej. Dostałam już ze skrzydła (za co wielkie dzięki!!!!) ale jak szaleć to szaleć. Więc jakbyś znalazła cd bażanta to pamiętaj o mnie :diabloti:[/QUOTE]
Można na allegro kupić. Albo popytać na forum.bazanty.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']Jeśli uda mi się odnaleźć gdzieś w garażu bażanta to mogę wyrwać mu kilka piór z ogona :eviltong:[/QUOTE]
będę zobowiązana :loveu: (jakoś nie mam potrzeby aby ubijać kolejnego pierzaka dla mojego chciejstwa - lepiej "zużyć" już raz ubitego :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Popytam bo na moich trasach z psami mnóstwo bażantów się kręci może gdzieś pióro zwleczone na wsi. Ja się trochę brzydzę więc osobiście nie zbieram ale niektórzy do bukietów wkładali suchych. Tak ładnie zbierały kurz.
Czasem na kolorowe piórko i ja się połaszę ale jakieś obrzydzenie miewam, że to siedlisko bakterii :D.

Link to comment
Share on other sites

może średnio z barfem związany link, ale wśród tych zdjęć jestem ja (z piórkami na łbie) oraz Tascha - ale tu same zgadnijcie która (wybierajcie z tych "najgrubszych")
[url]http://www.zkwpoprzemysl.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=140:41-kwpr-w-jarosawiu&catid=44:wczeniejsze-wystawy&Itemid=114[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']może średnio z barfem związany link, ale wśród tych zdjęć jestem ja (z piórkami na łbie) oraz Tascha - ale tu same zgadnijcie która (wybierajcie z tych "najgrubszych")
[URL]http://www.zkwpoprzemysl.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=140:41-kwpr-w-jarosawiu&catid=44:wczeniejsze-wystawy&Itemid=114[/URL][/QUOTE]


Tascha jak szara eminencja, niby to takie skromne a wystarczy że się na wystawie pojawi i już Pan Prezes do zdjęcia biegnie - a po co pies... mało to innych było na wystawie:evil_lol: nic się nie zmieniłaś - znajdę Cię w Opolu, ale gdyby panbazyl przyjechał to też znajdę bez problemu:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Tasiemiec jednak wygląda trochę inaczej - choć przyznaję, że jak pierwszy raz zobaczyłam to coś (to jest przełyk czy raczej tchwica?), to mną ostro i dogłębnie zatelepało :D Szczególnie, że "moje" było takie bardziej "splaszczone" :)[/QUOTE]
miałam dokladnie tak samo za pierwszym razem. Ale teraz to chyba już rutyna - a w dodatku fajnie sie to rozciąga :diabloti: Ta rura ze zdjęcia jest po odmrożeniu, może na "ciepło" wyglądała inaczej, jakoś jak pakowałam na porcje do zamrażarki to jej wtedy nie zauważyłam, bo bym od razu zrobiła fotę. A to były tzw ścinki z kurczaka z ubojni - czasem korpus się trafił, czasem końcówki skrzydeł a czasem nawet dość spore fragmenty piersi z chrząstką.

Link to comment
Share on other sites

ciekawostka z dnia dzisiejszego - poszłam na cotygodniowy targ po surowe mielone dla psa. Za mną w kolejce stała pani - i coś tam marudzi - a z czego to jest a z czego tamto. Ponieważ moje psy większośc produktów z tego kiosku próbowały, więc mówię tej pani, ze to mięso mielone tzn odpadki a to z kością mielone. Na co kobieta, ze jej psy to się zapchały kością kiedyś. To znów mówię, ze kości to surowe się daje, na co owa pani prawie że z wrzaskiem na mnie - "Przecież od 30 lat hoduję psy i wiem, że się tylko surowe daje!!!!" no zatkało mnie, bo pani tak na wygląd ok 60-70 lat....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...