Jump to content
Dogomania

Barf


cyryl

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']u mnie po 3 psach :diabloti: to sprzątania mam. Ale to fajne sprzątanie, bo kompaktowe a w lecie to się samo sypie.

aaa - kupiłam zamrażarę skrzyniową, fajna sprawa, mieści spokojnie 150 kg mrożonek pakowanych po 250 g w kostkach. Ale co najfajniejsze - wczoraj dopiero odkryłam - [B]zamrażara jest zamykana na kluczyk[/B] :diabloti:[/QUOTE]

Chciałabyś mieć dla siebie taką lodówkę, prawda? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziwne z tymi kupami, bo moje potwory robią 3 razy dziennie. A żarcia to one na głowę dostają więcej, niż Wasze razem wzięte. Wyniki wszystkie bardzo dobre, no i kupy super się sprząta. Na suchej karmie w ciągu 2-3 dni miałam cały ogródek zawalony :/

A zamrażalka na kluczyk świetna sprawa - moje niestety same sobie potrafią otworzyć i poczęstować :P

Edited by Tusia&NN
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Chciałabyś mieć dla siebie taką lodówkę, prawda? :evil_lol:[/QUOTE]

a która z nas by nie chciała?:evil_lol:
ja bym mogła w niej na przykład zamknac czasem sześciopak przed meczem i schowac kluczyk... a tak sobie, jakby mnie ktoś wkurzył w domu na przykład...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']a która z nas by nie chciała?:evil_lol:
ja bym mogła w niej na przykład zamknac czasem sześciopak przed meczem i schowac kluczyk... a tak sobie, jakby mnie ktoś wkurzył w domu na przykład...:diabloti:[/QUOTE]

Ja tak nie specjalnie, choć do figury modelki dużo mi brakuje ;)

Muszę kiedyś zobaczyć te Twoje "potwory" jak przyjadę do PL ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']Tascha - trochę nie z tej beczki, ale jako właścicielka pinczerów pewnie wiesz: co się stało z forum pinczeromaniaków? próbowałam je znaleźć ostatnio, bo znów wróciło do mnie marzenie o rudym średniaku i... nie ma:niewiem:[/QUOTE]
zliwkwidowali..cos mieli przenieścpod inny adres ale ni czorta nie pamietam jaki
Ale tam i tak mało kto sieogłaszał z maluchami- szukaj albo na alegratce,albo polecam hodowle Casarius -Margot ma w planach jakies super krycie,ale musiałabys sie dopytac czy to ma byc czarnym czy rudym samcem
[quote name='evel']Mam może trochę dziwne pytanie. Czy większa ilość kup może być związana ze wzrostem aktywności fizycznej psa? Kupy "standardowej" konsystencji itd. ;)[/QUOTE]
jak najbardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']zliwkwidowali..cos mieli przenieścpod inny adres ale ni czorta nie pamietam jaki
Ale tam i tak mało kto sieogłaszał z maluchami- szukaj albo na alegratce,albo polecam hodowle Casarius -Margot ma w planach jakies super krycie,ale musiałabys sie dopytac czy to ma byc czarnym czy rudym samcem
[/QUOTE]

aaa mi nie zależało na szczeniakach na już, chciałam sobie podpatrzyć hodowców i znaleźć jakiegoś fajnego, z którym chciałby mi się potem gadać... jeśli się zdecyduję, to za kilka lat dopiero... średniak ma być do domu, a nie na podwórko i muszę to "przepracować" ze współwłaścicielem domu:cool3:
namierzyłam już kilka stron internetowych hodowli, ale to co innego niż niezobowiązujace podglądanie na offtopie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

a- no to tym bardziej pisz-dzwoń do Casarius :)
Margot to lekarz wet, niedawno po studiach, poznałysmy sie na forum własnie jak przygarneła pinczerke średnia Shile :) Shila była oddana do uspienia w klinice w której wtedy Margot miała praktyki.
Shila była od małego u jakiejś rodziny która kompletnie sobie mnie radziła z psem, nauczyli ja wszystkiego odwrotnie, potem karali i w efekcie suczka zaczeła byc agresywna, nie chciała przychodzic na zawołanie, uciekała itd itp
po zamieszkaniu u Margot,w bardzo krótkim czasie okazało sie,ze pies jest idealny, zero agresji, nie ucieka, przyjaxni sie z całym swiatem...:)
Margot zaczeła Shi wystawiac /tu trochę ja miałm swój wkład :P) , zrobiła championat, intera ma na ukończeniu, otworzyła hodowlę.
Shi chyba juz maluchów nie bedzie miała, ale bedzie miała jej córka Amber i Margot mysli tez o nowym nabytku do hodowli. Dotąd skojarzenia robiła ambitne, samców wyszukiwała długo, jechała zawsze za granice.
Ostatnio cierpi na brak wolnego czasu /praca i doszkalanie/,ale pisz do Niej, naprawde warto poznac, to fajna dziewczyna z dobrym podejściem ;)

Link to comment
Share on other sites

nooo:crazyeye: miałam wątpliwości, ale teraz już nie mam... byłaś u mnie z Orlando i, nie pamiętam, taką czarną sunią na wystawie kilka lat temu... i Orlando zgarnął wszystkie nagrody:loveu: i spotkałyśmy Margot na miejscu... a ja byłam wredna i nieuprzejma wtedy i życie mi się waliło na łeb na szyję... i była też Twoja siostra:p zgadza się Anno B.?

Link to comment
Share on other sites

wxcale nie byłas nieuprzejma- wprost przeciwnie przeciez :) dwie stukniete obce baby z psami zaprosiłas na free nocowanie:multi:
ale zdaje sie miałas ciutke inne plany "psiowe"- miał byc raczej pinczer sredni własnie:eviltong:
a co z kotem ?

ps zajrzyj w kwietniu na wystawe - bedziemy z baskami :)

Link to comment
Share on other sites

tak, to ja:p

byłam mega nieuprzejma, z tego co pamiętam... jak już byłyście na miejscu, może kiedyś przy butelce wina Ci opowiem dlaczego...

miało być wiele rzeczy, a wyszło jak zwykle... pinczer z głowy nie wypadł...
kot niestety stracił życie po przeprowadzce do nowego domu, wyszedł w pola i po dwóch latach coś się stało, że nie wrócił... może miały w tym swój udział moje psy, bo sa strasznie cięte na koty, ale mam nadzieję, że nie... pilnowałam go jak oka w glowie, miał osobne wejście do domu...

na wystawę planuję zajrzeć, jak co roku, a co z tych planów wyjdzie - zobaczymy w dniu wystawy, też jak co roku..:eviltong:

co do bezpłatnego noclegu, teraz mam domek, więc oferta może pozostać aktualna... tylko moje psy nie tolerują innych na swoim terenie i nie chciałabym, żeby Twoim baskom spusciły łomot;)

Link to comment
Share on other sites

HA- i jak to sie wszystko toczy :) miałas kota, chcialas pinczera, a wylądowałas w dwoma wielkoludami:eviltong:
Na wystawe zajrzyj koniecznie- super byłoby sie spotkac :)
Ja z grupa p[rzyjeżdżam, nie nocujemy nigdzie, mamy kierowce "cyborga" :p

Link to comment
Share on other sites

postaram się, jestem ciekawa jakie teraz "bestie" hodujesz:eviltong: a z pinczerami już się nie wystawiasz? z tego co widzę na stronie, trochę Ci się gromadka powiększyła:p
a ten kierowca cyborg przywiezie mi też koźlątko? zdaje się, że ktoś mi tu coś obiecał...:eviltong:

czy wiecie coś o tym? chciałabym jakiś suplement dodać do diety przed wiosną, ale nie wiem czy warto aż tyle inwestować - przy moich psach, to zaledwie dwa tygodnie suplementowania
[URL]http://allegro.pl/happy-dog-krautermixer-1-kg-barf-gratisy-i3084179735.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Nie wiem, ale zauważyłam, że mój załatwia się częściej gdy jesteśmy na szlaku w górach - nie wiem, czy to ma związek z większą dawką ruchu, raczej miałam wrażenie, że on w ten sposób próbuje znaczyć obcy teren jak mu już sików brakuje, bo tak jakby dzieli na raty ;)[/QUOTE]

coś w tym jest, bo mój pies na "obcym terenie" potrafi zrobić kupę 4-5x (jak już skonczą sie siusie), przy czym taka wymuszona kupa pozostawia wiele do życzenia :razz: czasem dosłownie 2 krople polecą jakieś mazi, no ale ślad jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']postaram się, jestem ciekawa jakie teraz "bestie" hodujesz:eviltong: a z pinczerami już się nie wystawiasz? z tego co widzę na stronie, trochę Ci się gromadka powiększyła:p
a ten kierowca cyborg przywiezie mi też koźlątko? zdaje się, że ktoś mi tu coś obiecał...:eviltong:

czy wiecie coś o tym? chciałabym jakiś suplement dodać do diety przed wiosną, ale nie wiem czy warto aż tyle inwestować - przy moich psach, to zaledwie dwa tygodnie suplementowania
[URL]http://allegro.pl/happy-dog-krautermixer-1-kg-barf-gratisy-i3084179735.html[/URL][/QUOTE]
tylko basenji i pinczery ale fakt że wiecej ich mam niz kiiedys :eviltong:
a Ty chcesz zywe koźlątko ?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']coś w tym jest, bo mój pies na "obcym terenie" potrafi zrobić kupę 4-5x (jak już skonczą sie siusie), przy czym taka wymuszona kupa pozostawia wiele do życzenia :razz: czasem dosłownie 2 krople polecą jakieś mazi, no ale ślad jest :evil_lol:[/QUOTE]zostawiają w ten sposób informacje o sobie , więcej niż w moczu , do napisania takiej " wiadomości" służy wydzielina z gruczołów okołoodbytowych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']
Wiesz, az tyle to ja tego nie mam i daleko ciutke mieszkasz.
Ale jakbym sie na opolska wystawe wybierała- to jeśli autem własnym, to dam Ci znac, czy sie co da przywieśc ;)[/QUOTE]

znalazłam! żeby nie było, że coś sobie zmyślam!

i broń boszee żywe... jesteśmy w wątku barf przypominam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']zostawiają w ten sposób informacje o sobie , więcej niż w moczu , do napisania takiej " wiadomości" służy wydzielina z gruczołów okołoodbytowych[/QUOTE]

mojemu dość często się te gruczoły zapychają i co zauważyłam, że jak nie prowokuję "kup znaczeniowych terenu" to mniej sie zatykają, a latem jak chodzimy więcej po obcym terenie znacznie częsciej.

Domyślałam się, ze tak sie podpisuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']pamietam,pamietam - ale nigdy nic nie wiadomo, lepiej zapytac hi hi hi[/QUOTE]


tak, a swoją drogą musiałoby Wam być ciekawie w drodze... kilka psów w jednym aucie plus żywe koźlątko:evil_lol:
to czekam z niecierpliwością na koniec kwietnia:multi: i moje głodomory też:p

Link to comment
Share on other sites

no to się dziewczyny dogadały :) (a kierowca "cyborg" to bez problemu by i konia busem przywiózł)
a ja za chwilę biegnę na wieś, bo świniobicie było i sąsiedzi zostawili mi gnaty i inne "niejadalne" części świni (oczywiście bez prawdziwie niejadalnych)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...