Jump to content
Dogomania

Amarylis

Members
 • Posts

  424
 • Joined

 • Last visited

About Amarylis

 • Birthday 12/31/1994

Converted

 • Location
  Swarzędz

Amarylis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Witam, pragnę zaprosić Cię na jedyny na dogo, niepowtarzalny bazarek pod nazwą "Podaruj dzień w SPA dla Balto". Jeden dzień w SPA kosztuje 5zł. Zapraszam!!! :)

  http://www.dogomania.pl/threads/213843

  Pozdrawiam.

 2. Zapraszam na bazarek na operację stawów biodrowych Benia

  banerekbeniu.jpg

 3. no to fajnie : ) My za Tobą Caryca też będziemy tęsknić, a już na peno Kajtek i reszta psiaków :)
 4. chodzi o Kitę : ) Od 6 lat mieszka w schronisku... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206961-KITA-czarne-jest-piekne[/URL]...
 5. czytam od pewnego czasu wątek Franusia, jednak musze coś napisać. Jest mi bardzo przykro z powodu tej sytuacji co tutaj zapanowała. Ale nie rozumiem też zachowania co niektórych dogomaniaków. Nie rozumiem jak można tak się wypowiadać o Monice ( nie znam jej, ale czytając posty jestem wręcz pewna, że zrobiła by wszystko dla Frania). Prowadziła wątek Frania, robiła co mogła, by miał jak najlepiej! A Wy ją krytykujecie. Za te słowa mnie pewnie zjedziecie, ale trudno... Według mnie malibo57 i jubu byli najbardziej niemili dla Moniki i jest mi z tego powodu przykro, ponieważ prawdziwy dogomaniak powinien wspierać drugą osobe, która chce pomóc psom... I jeszcze jedno, Monika wiele razy prosiła Jubu o nowe zdjęcia Frania i dostaliśmy jakieś dwa, na których Frania praktycznie nie widać...
 6. a tak ogółem dla mnie smutne jest to, że Kajtek miał zarezerwowany dt u Ingi, a tu klapa. Deklaracje wszystkie zebrane, umuwiona wizyta u lekarza, kasa na leczenie i nic.
 7. [quote name='caryca26']A ile w tym Mokrym Nosku kosztowałby miesięczny pobyt? No i czy wchodziłoby w grę zawiezienia Kajtka na konsultacje i ewentualne leczenie?[/QUOTE] i jeszcze jedno, gdzie pies by spał ? w domu, czy w kojcu ?
 8. oby wyszło :)! i oczywiście trzymam kciuki.
×
×
 • Create New...