Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Guest papillonek

Posiadam dwie suczki hawanki. Pytania co to za rasa, branie moich hawanek za yorki lub inne rasy, kompletnie mnie nie dziwi, ani też nie rusza. Prześmiewców i ich docinki typu "o wyrośnięta świnka morska" zbywam milczeniem. Nie toleruję tylko osób, które komentując moje psy, chcą się koniecznie popisać przed jakimś towarzystwem. Najczęściej dotyczy to facetów usiłujących popisać się przed kobietami, jakąś "ciętą" uwagą lub "znawstwem" tematu.
Zatrzymałem się kiedyś, odbierając telefon, przy tzw. ogródku piwnym. Przy stoliku siedział mężczyzna w towarzystwie trzech kobiet. Zorientowałem się (słyszeć nie słyszałem rozmawiając przez telefon), że towarzystwo komentuje moje suczki i ma przy tym niezły ubaw. Gdy skończyłem rozmowę, mężczyzna z głupawym uśmieszkiem na ustach, zagaił :
- To kundelki, prawda?????
- Nie, to nie kundelki.
- A co?
- Owczarki Niemieckie!
- ??????????
- Wie Pan, ostatno porównywałem z Szarikiem z "Czterech Pancernych" i obiektywnie rzecz ujmując wszystko mi się zgadza.
- Z Szarkiem??????
- No tak. Uszy mają, cztery łapy też, ogon, pazury, pysk z zębami. Tak jak Szarik.
- Ale owczarki niemieckie są inaczej ubarwione!!!!
- A skąd Pan to wie? Przecież film był czarno-biały..."

Bo widze wiele ON-ków chodzących po osiedlu i żaden nie wygląda jak pani kundelek! hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Idziemy sobie po plaży, pani do pana, zerkając na nas, mówi teatralnym szeptem: ... a bo to ten owczarek!

Mój owczarek:

[IMG]http://a.imageshack.us/img683/396/dscn5683g.jpg[/IMG]

:evil_lol:

P.S. Dla niezorientowanych - Zu waży 10 kilo i przeciętnemu człowiekowi nie sięga nawet do kolana ;)[/QUOTE]
Znam bardzo podobnego psiaka, tej samej wagi, ale jego właściciele są przekonani, że mają kundelka. Chyba muszę ich uświadomić, że od 6 lat żyją w niewiedzy i tak naprawdę mają owczarka :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Z charakteru by bardziej pasował terrier :eviltong: bo pod tym futerkiem mieszka diabeł :evil_lol: Ogólnie bywa, że ludzie pytają, jakiej rasy ten szczeniak, bo tak ładnie błyszczy, tak fajnie sztuczki robi, że to nie może być kundel... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jak już ludzi uświadomię, że mój szczenior to bokser to nie chcą wierzyć, bo przecież umie siad/waruj/łapa/hi5/kółeczko itp - a przecież boksery to takie głupkowate psy i ich nawet na smyczy nie da sie nauczyć chodzić a co dopiero podstawowe komendy ;]

Link to comment
Share on other sites

a ja się ostatnio dowiedziałam że nie mam pudla o.O bo Lenny jest duży, a jak duży to pewnie ten dowodny co go obama ma :D bo pudelki to takie małe co się w torebce mieszczą :D
ale później usłyszałam że to możliwe że on pudlem jest bo taki głupi lata za piłką w tą i z powrotem zamiast się położyć. no i ja też głupia byłam bo przecież pies potrzebuje odpoczynku, po za tym kto mądry bierze psa na wakacje i trzyma w pokoju? no i jakim w ogóle prawem pies biega po ośrodku wypoczynkowym?!
ach te wakacje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='awaria']Jak już ludzi uświadomię, że mój szczenior to bokser to nie chcą wierzyć, bo przecież umie siad/waruj/łapa/hi5/kółeczko itp - a przecież boksery to takie głupkowate psy i ich nawet na smyczy nie da sie nauczyć chodzić a co dopiero podstawowe komendy ;][/QUOTE]

Ludzie to mają na***ne w głowach normalnie...

Również chciałam zapytać co znaczy hi5 :)

Link to comment
Share on other sites

Hi5 to oczywiście przybij piątkę ;) Łapkę daje nisko, a haj-fajfa nad głową (swoją oczywiście) ;) Jakoś tak się wśród moich znajomych to przywitanie już lata temu przyjęło, więc i młodego postanowiłam nauczyć jak się z wujkami i ciociami witać należy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='awaria']Hi5 to oczywiście przybij piątkę ;) Łapkę daje nisko, a haj-fajfa nad głową (swoją oczywiście) ;) Jakoś tak się wśród moich znajomych to przywitanie już lata temu przyjęło, więc i młodego postanowiłam nauczyć jak się z wujkami i ciociami witać należy ;)[/QUOTE]

Musi się chłopak umieć witać a co !:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moją bokserkę, zresztą już nie pierwszą, ludzie często nazywają buldogiem. Nie mam pojęcia skąd się to bierze, bo bokser buldoga mi nijak nie przypomina :lol: .
Za to jakiś czas temu jechałam tramwajem z moim drugim psem (maltańczykiem), zaczepiła mnie młoda dziewczyna i zauroczona maluchem stwierdziła, że ona też ma w domu takiego białego yorka :crazyeye:.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

to tak jak do mnie :o popatrz ta chihuahua wygląda jak Niutuś!!!!
A kiedy powiedziałam ,że to nie jest chihuahua zdziwiona:a co to?
papillon
to może nasz niutuś to też papillon?
a kupiła go pani jako chihuahuałę?
nie ja ją przygarnęłam ze schronu
wtedy zrozumiałam,że to żadna chihuahua nie jest!

Link to comment
Share on other sites

to może teraz ja coś dorzucę :)
byłam na spacerze z moimi dwoma psiakami (Mixy wyglądające na jamniki). Sąsiadka-wredota oczywiście jak zawsze wyszła z domu i zaczęła się drzyć, że droga (wspólna z pięcioma innymi domami) jest wyłącznie jej i psy nie mogą po niej chodzić... Moje psiury, wyczuwając nastrój sąsiadeczki, zeszły z drogi i zaczęły dreptać po jej zbożu :-o mina zapowietrzonej sąsiadki - bezcenna:evil_lol:
druga syt. - czekam z psem na brata, pod sklepem. Przyjeżdża jakiś kolo, łysy niczym kolano, dresik, amstaff, fura full wypas... patrzy na mnie, rzuca okiem na mojego psa (jak mówiłam, Baks trochę się w oczy rzuca, bo wygląda niczym jamnik gigant) i tekstem wali "Uważaj mała, ( mam 19 lat - facepalm:mdleje:) na mojego Aresa, bo nie będę ciebie i twojego kundla z chodnika zbierał". Mój to chyba wyczuł i zaczął ujadać na gościa i amstaffa. "Ares" zaskowyczał i wcisnął się za auto, pociągając pana. Ten zaś do mnie z uznaniem: "Te, co masz takiego ostrego psa?" Ja: "Ano, proszę pana, widzi pan, co sterydy i siłownia robią z psem i człowiekiem" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...