Jump to content
Dogomania

Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='akucha']O rety... A Ty jak uważasz? Zapaszek z uszu jest niefajny?[/quote] Uważam, że może mieć przytkane zatoki przyodbytowe .
Dość intensywnie pachnie psem , ale bez przesady .
Saneczkuje i potem wacha trawe , a reszta psów tez wącha .Uchole nie smierdza .Moze weci wpadna do nas na griila , to ja poogladają w sobote . Jak nie , to pojade z nią w poniedziałek .Jak wetka odmówiła uspienia , to babka powiedziala , że moze iśc gdzie indziej .Potem niby po negocjacjach zgodziła sie przetrzymac ja do poniedziałku . Potem znów nie , bo może trafić do rozmnazaczy , potem kazała odebrac w godzine ...............Chyba jakas walnieta:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Nie wiadomo , czy Lola ma gronkowca . Teraz nie robiono jej badań . Babka kazała ja uspić ,bo ' śmierdzi zdechła rybą " :razz:[/quote]
Kobieta na cito poszukiwała weta który uśpi sunię , widać jednak wielu jej odmówiło i to uratowało malutką

Link to comment
Share on other sites

Jutro napiszę bo wyleciało mi z głowy :oops: ale coś mi świta fFilipo , jednak nie jestem pewna :shake: jest słodki , przewraca się kołami do góry taki pieszczoch mały , bardzo potrzebuje swojego człowieka
Bianko a jak tam mój ulubieniec Kobiś sprawuje się na letnisku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...