Jump to content
Dogomania

netti1

Members
 • Content Count

  1,672
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About netti1

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.nostalgia.sold.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zapraszam na BAZARKI NA DT U IWONIAM:

  UBRANIA BUTY TOREBKI PORTFELE

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858

  DROBIAZGI, BIZU, MISZ-MASZ, STAROCIE

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093

  KSIAZKI I ZABAWKI

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859

 2. [quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B] [COLOR=green][B]Skany są skanami czego ? Skany są nieczytelne - jakiekolwiek dane psa są nie do odczytania. Daty są równiez nie do odczytania. Nic nie jest do odczytania. [/B][B]Skany mogą byc skanami czegokolwiek i dotyczyc jakiegokolwiek psa. [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Poproszę o czytelne skany faktur sterylek Kreski i Kropki.[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]A czy Gacek nie został rozliczony na swoim watku ?[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Ja przypomnę, że pieniądze były zbierane na co innego niż są rozliczane. [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Nigdzie i nigdy na Dogo nie były przez AB zbierane pieniądze na transport psów. Nadal wątek jest nierozliczony. [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR][/quote] cokolwiek się zrobi to zawsze jest źle!to nie są skany czegokolwiek!jak masz jakieś wątpliwości czy podejrzenia to złóż doniesienie na policję,niech sprawdzają,czy oszukujemy czy nie!najlepiej zbanuj nas wszystkich a wątek zamknij,albo nie,zostaw otwarty by wszyscy nienawidzący Doroty i AB mogli się wpisać!to jest po prostu straszne!!!
 3. [quote name='brazowa1']aaa,to Twoj piesek.Przykro mi,ze psiarze zakładaja psom kolczatki i to tak dopasowane-przecież to go kłuje cały czas! może chociaz na czas zabawy i relaksu mu zdejmowac,zeby oszczędzic ząbki drugiego psa?[/quote] przyjrzałam się zdjęciu i musze dodać,że obroża nie jest dopasowana ani ciasna,jest odpowiednia,Porto ma taki wiszący podbródek i tak to tylko na zdjęciu wygląda
 4. postanowiłam zrezygnowac z tej kolczatki na rzecz obroży indukcyjnej aura,wyślę ci foteczki wieczorem!
 5. mnie też bardzo cieszy ,że inni psiarze są tak czujni i w mig wyłapują różne nieprawidłowości,tak trzymać!!jak posługiwać się kolczatką wiem,więc mozesz spokojnie zająć się innym psem w potrzebie,powodzenia!
 6. k bydziękuję za uwagi,jestem w stanie go utrzymać,kiedyś był nawet za gruby,teraz wygląda dobrze. gdybyś przyjrzała się uważniej zobaczyłaby że jest chory,i nie może ciągnąć na szelkach ani obroży,ani też przytyć,bo ma chore łapy i tak był już za gruby
 7. Porto jak wino,nie Portos:) Porto z maluchem nie ma nic wspolnego to wielki kloc,tylko mózg pozostał nieduży dziś mieliśmy gości i mój psiaczek wskoczył z kanapy na kolana siedzącej przy stole osoby wylewając kawę Auraa nie mogę się dokopać do zdjęć Portka u ciebie,a chciałam mieć fotki z jego dzieciństwa:)szczególnie zależy mi na takim w aucie,możesz pomóc??błagam!
 8. pks na dworzec łódź fabryczna lub dworzec północny,pociągiem na łódź fabryczną,albo kaliską dowiedz się dokładnie trasę to napiszemy gdzie najlepiej wysiąść:)
 9. Gacek zostawał sam w domu,nie przypominam sobie by było coś nie tak,chyba nie robił problemów w tym czasie :multi::multi:
 10. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/sliczna-kurteczka-dla-dziewczynki-na-gacka-do-30-09-a-147192/#post13019850[/url] bardzo proszę o przygotowanie rozliczenia Gacusia:)wstawimy w pierwszym poście!
 11. [quote name='gameta']Wszystkie szczeniaki rozmnożone przez Lavinię i inne laski już w nowych domach, mamy za to jeszcze kupę jorków i chichuachua na wątkach :cool1: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]przepraszam, nie mogłam się oprzeć[/COLOR][/SIZE][/quote] mamy też suczki w kiepskim stanie po rozmnożeniu i kilku facecików,jeden nawet jest bardzo bardzo odważny i przystojny!! [IMG]http://images41.fotosik.pl/137/4a0da6a93f0970b0med.jpg[/IMG] [SIZE=1][COLOR=Cyan]też nie mogłam[/COLOR][/SIZE]
 12. Gacek uczy się,jest z niego pan Zbyszek zadowolony,wszystko na dobrej drodze:)
 13. i jeszcze jeden [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/anioly-rekodzielo-artystyczne-na-gacka-do-30-09-a-146602/#post12976583[/url]
 14. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
×
×
 • Create New...