Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nareeeszcieeee :angel: :angel: :angel:

:o :o :o ogromna jest :o :o :o haha a miała być do kolanka :lol: :lol: :lol: ciekawe jak wyglada jej rodzeństow czy te tak wyrosło czy każdy inny :lol:

sliczna panna i proszę całą trójkę podrapać za uszkiem - oczywiście z zachowaniem kolejności w stadzie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki kochanej :buzi: Szantince mogę zaprezentować Wam najnowsze zdjęcia Dorki. :D

Pamiętacie Dorkę jak była malutka? Dla wyobrażenia wielkości - pudełko papierosów.

spotkanie22.jpg

Teraz to pudełko papierosów przy niej jest jakieś takie mini, mini :lol:

dora063.jpg

dora064.jpg

Portrecik :D

dora065.jpg

Dora śpioszek :D

dora062.jpg

dora066.jpg

W aparacie ma nowe zdjęcia, wspólne całej trójki. Ale muszę wykończyć film więc jeszcze troszkę to potrwa :)

Link to comment
Share on other sites

Ależ Ona wyrosła

A miala byc mautka :roll: :oops:

Co do rodzeństwa, to z jakies miesiąc temu widzialam jej siostre - wyglądała wypisz wymaluj, jak szczeniak golden retrivera :lol: - takie "goldenki" były dwa

W miocie od Dorki byla jeszcze jedna jej sunia identyczna jak Dorka, więc z niej pewnie też cos podobnego wyrosło :D

Byl jeszcze cały ciemno brązowy szczeniak, nie wiem jak wygląda teraz i się pewnie nie dowiem, byl jeszcze jedyny czarny braciszek, który trafił pod Warszawę, ale jak na razie nie mamy z nim kontaktu, może jak szantina wykaraska się ze szczeniaków to spróbuje kontakt nawiązac :D

A tu macie linka do zdjęć rodzeństwa Dorki i samej Dorki ale jeszcze z Rachowa :D

http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=14678&start=0

Link to comment
Share on other sites

Agnes - Dorka ma obecnie 5 miesięcy i 10 dni (tak mniej więcej :wink: ). A wzrost... no nie mierzyłam jej ostatnio ale jest już połową Gajki. Gajka ma 61 cm więc Dorka około 30, może ciut mniej :D

Tego tak pewnie nie widać, ale nogi to ona ma strasznie długaśne. Plus ogon... straaaasznie długi :D

Link to comment
Share on other sites

bylam pewna, ze jest wieksza, ale widac, ze ma dlugasne nogi:)

Z tego co pamietam do Warszawy zostal tez zabrany braciszek Dorki? Czy sa moze jakies jego tutaj zdjecia? Jak ona wyglada?

souris a czemu uwazasz, ze schroniskowe psy nie moga byc ladne?:) sa sa:) takie psy nie dosc, ze sa piekne to jeszcze wierne!:) ja mam moja pieknosc z ulicy - jak mowie, ze jest z ulicy nikt uwierzyc nie moze, bo to sama slodycz;)

Link to comment
Share on other sites

Agnes ja juz pisałam, chwilowo nie mamy kontaktu z braciszkiem Dorki, poczekamy aż Szantina znajdzie troszke czasu t może odszuka telefon do cżłowieka, kóry go wziął

souris - moje suczydło tez jest z ulicy a nie raz mnie ludzie wypytywali co to za rasa bo piekna jest, nie wielu wierzy, ze takie piekności od tak po ulicy samopas latają

Link to comment
Share on other sites

bylam pewna, ze jest wieksza, ale widac, ze ma dlugasne nogi:)

Z tego co pamietam do Warszawy zostal tez zabrany braciszek Dorki? Czy sa moze jakies jego tutaj zdjecia? Jak ona wyglada?

souris a czemu uwazasz, ze schroniskowe psy nie moga byc ladne?:) sa sa:) takie psy nie dosc, ze sa piekne to jeszcze wierne!:) ja mam moja pieknosc z ulicy - jak mowie, ze jest z ulicy nikt uwierzyc nie moze, bo to sama slodycz;)

Ja broń Boże nie uważam że schroniskowce są nieładne, ale po prostu jak byłam kiedyś w schronisku, to owszem podobały mi się psiaki ale nie umierałam z zachwytu. Natomiast Dorcia jest śliczna, wątpie żeby ktoś niewiedzący o jej przeszłości stwierdził że kundelek. :D

Link to comment
Share on other sites

Dorka poza tym, że piękna z wyglądu to jeszcze jest cudowna w dotyku :roll: taka jedwabista, miękka sierść, że aż nie mozna przestać ją miziać :D. (jak kiedyś zaginie to nie podam Kasi swojego adresu :D)

souris - psiaki w schroniskach moze z reguły nie powalają wyglądem bo sa trochę zaniedbane, najczęściej chude, nie mają błyszczącego futra, ale ... jak da im się odpowiednie warunki, odkarmi, wypucuje, podstrzyże (jeśli trzeba) to pięknieją w oczach, a z oczu wyziera taka wielka miłość że aż strach. Zajrzyj do albumów do któych są linki w moim podpisie, to zobaczysz jakie piękne mogą być bezdomne psy po przygarnięciu. A w albumie Ronki możesz zobaczyć jak zmienia się pies w ciągu dwóch - trzech dni.

Link to comment
Share on other sites

hmmm, ciekawe czy paczka papiesow ta sama

a wiesz, ze o tym samym pomyslalam? :wink: :lol:

zaba mi tez sie wydaje, ze ma wiecej niz 30 cm - jakos nie moge jej sobie wyobrazic z takimi lapami:) kolezanki mlodziak ma 32 cm, a to jest po prostu jamnik na ciut wyzszych lapkach:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...