Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

Meldujemy, że odpażenia prawie całkiem się zagoiły. Są teraz ładne strupeczki. Łapa nadal bandażowana aby kość mogła się do końca wzmocnić/zrosnąć.

Wklejam trochę zaległych zdjęć... jeszcze z przed złamania łapy :)

"...halo, halo... oddaj mi zabawkę :) "

038.jpg

Przeciąganie się... kto silniejszy...

039.jpg

"oh... zabrała mi... ale czekaj podrosnę to nie dam się tak łatwo :) "

040.jpg

Wreszcie chwila spokoju :)

041.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nooo piękny spanielek Wam rośnie - tylko Dorcia ma iskierki w oczach a ten psiak coś nie bardzo :roll: :lol:
Iskierki powiadasz... :lol:
Kasiu,

Bierzesz którąs psicę do Pruszkowa?Dowiedziałam sie że będzie tam bardzo dużo corgi- ponad 100 :D

100 corgasów :o :D bosze... toż ja zwariuję :lol: Czy wezmę którąś... nie wiem... zobaczę... może właśnie Dorkę... :D
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Dorka przeszła samą siebie :roll: :lol: Wracam do domu a tam stertka gąbki wala się po podłodze. No cóż ... chyba przyjdzie nam kanapę wymienić... :lol: Narazie zbieram tą wyrwaną gąbkę i w przypadku braku kasy (co jest najbardziej prawdopodobne), wepchę tę gąbkę z powrotem do kapany i zaszyję :lol: Prowizorka ale jakoś trza se radzić. :lol: :wink:

Poza tym nastąpił totalny przełom w kontaktach Gaja-Dora :D Jak zaczną się razem bawić, przewalać na ziemi (bo po co na trawie, jak można w piachu :roll: :lol: ) to nie wiadomo gdzie Dora a gdzie Gaja :D Jest super :D Tyle, że po takiej zabawie Dora wygląda jakby wyszła z ciężkiej pracy w kopalni :lol: Gaja ją wyślini a potem obtoczy w piachu :lol:

Ale są urocze :D Strasznie się cieszę :D

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Dorka przeszła samą siebie :roll: :lol: Wracam do domu a tam stertka gąbki wala się po podłodze. No cóż ... chyba przyjdzie nam kanapę wymienić... :lol:

:roll: :roll: no to, to ona ma na pewno po mojej Sabie :roll:

Tu są efekty działaności gwiazdy :-? Brzeg łózka tam gdzie są te drewniane resztki powinein wyglądac tak jak w fotelach :roll: kawałek zielonego koca, który wystaje spod prześcieradła jest tam dlatego, że Saba openzlowała tapicerkę, gabke i pozostawiła drewnianą płytę z której wystawały gwoździe i jak spałam to mnie te gwoździe w nogi kuły to, to miejsce kocem zakryłam.

_316351_n.jpg

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:roll: :roll: no to, to ona ma na pewno po mojej Sabie :roll: Tu są efekty działaności gwiazdy :-? Brzeg łózka tam gdzie są te drewniane resztki powinein wyglądac tak jak w fotelach :roll: kawałek zielonego koca, który wystaje spod prześcieradła jest tam dlatego, że Saba openzlowała tapicerkę, gabke i pozostawiła drewnianą płytę z której wystawały gwoździe i jak spałam to mnie te gwoździe w nogi kuły to, to miejsce kocem zakryłam.

_316351_n.jpg

:lol: :lol:

bosze ... :o :o To jeszcze tyle mnie czeka? :o :lol: Ale nic... i tak kanapę spisaliśmy już na straty :wink:
Link to comment
Share on other sites

To jeszcze tyle mnie czeka? :o :lol: Ale nic... i tak kanapę spisaliśmy już na straty :wink:

Jak moge cos doradzic to na razie nie kupujcie nowej dopóki jej nie przejdzie, albo nie bedzie mogła zostawac razem z dziwczynami na dworze.

Wiem co mówie, bo to zdjęcie to to było robione 3 miesiące po wizycie tapicera :roll: Który po jej działaności ten bok naprawił, on naprawił, a ona i tak go rozwaliła, tylko bardziej :-?

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze tyle mnie czeka? :o :lol: Ale nic... i tak kanapę spisaliśmy już na straty :wink:
Jak moge cos doradzic to na razie nie kupujcie nowej dopóki jej nie przejdzie, albo nie bedzie mogła zostawac razem z dziwczynami na dworze. Tyż na to wpadłam :D Poza tym chwilowo kasy brak :roll:

A tapicer to może tak do chałupki przyjść i naprawić? Bo tak myślę przyszłościowo że by może tą dziurę jakoś zalepił... (ja mam dwie lewe rączki do szycia :-? )

Link to comment
Share on other sites

A tapicer to może tak do chałupki przyjść i naprawić? Bo tak myślę przyszłościowo że by może tą dziurę jakoś zalepił... (ja mam dwie lewe rączki do szycia :-? )

Może,

Mój do mnie przyszedł, zabrał te boki (bo od 2 foteli też :roll: ) naprawił i przyniósł naprawione i zamocował.

A jesli to siedzisko to go zapytaj :wink:

Acha - my ta nową kanape kupowalismy w Ząbkach, jest na drewnie (a nie płycie) powiększyli nam na życzenie powierzchnie spania , dają roczną gwarancje.

A przede wszystkim masz i wybór – możesz sobie wybrać fason i tapicerkę. Czekasz kilka dni i Ci do domu przywożą za friko. I najwazniejsze nie jest pieruńsko drogo :wink:

Link to comment
Share on other sites

Może, Mój do mnie przyszedł, zabrał te boki (bo od 2 foteli też :roll: ) naprawił i przyniósł naprawione i zamocował.

A jesli to siedzisko to go zapytaj :wink: Acha - my ta nową kanape kupowalismy w Ząbkach, jest na drewnie (a nie płycie) powiększyli nam na życzenie powierzchnie spania , dają roczną gwarancje.

A przede wszystkim masz i wybór – możesz sobie wybrać fason i tapicerkę. Czekasz kilka dni i Ci do domu przywożą za friko. I najwazniejsze nie jest pieruńsko drogo :wink:

To uśmiechnę się do Ciebie później o namiar jakowyś :wink:
Link to comment
Share on other sites

To uśmiechnę się do Ciebie później o namiar jakowyś :wink:

Oki, a nawet jak ja bede miała przypływ gotówki w tym samym czasie co wy to pojedziemy razem bo ja jeszcze musze fotele do tej kanapy zamówic, coby identyczne były :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...