Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

hmmm, ciekawe czy paczka papiesow ta sama

a wiesz, ze o tym samym pomyslalam? :wink: :lol:

zaba mi tez sie wydaje, ze ma wiecej niz 30 cm - jakos nie moge jej sobie wyobrazic z takimi lapami:) kolezanki mlodziak ma 32 cm, a to jest po prostu jamnik na ciut wyzszych lapkach:)

hehe a więc Katerinas mierz to twoje suczysko :) Ty naprawdę jesteś przyzwyczajona do dużych psów, jeśli byś zobaczyła mojego to byś chyba pomyślała że ma 15 cm.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to może jeszcze dociągnie do 50

nigdy nie wiadomo z tymi maluchami;) moja sunka miala wlasnie ok 50 cm jak miala 5-6 m-cy, teraz ma 11 m-cy i 13 cm wiecej...ale od miesiaca nie rosnie (moze ze 2 cm) :) wiec Dorka moze byc podobna wielkosciowo do Saby i Gajki:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po długiej przerwie ... kilka fotek Dorki :wink: i nie tylko :D

Wypoczywające psiaki a wraz z nimi mój TZ :lol:

059.jpg

Małe i duże śpiochy :D

060.jpg

Mój TZ ustawia ferajnę do zdjęcia ... Gaja zamiast waruj podaje łapę a Dora zastanawia się czy klapnąć czy nie :lol:

061.jpg

ufff.... udało się :D

062.jpg

063.jpg

Gaja "dusi" Dorkę :D

064.jpg

A tu już sama Dorka pannica :D

dora067.jpg

dora068.jpg

dora069.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za tyle ciepłych słow :D

No jest w niej trochę spaniela bretońskiego :wink: Tak więc będzie spaniel bretońsko-izabeliński :lol:

Nie mierzyłam jej od ostatnich 49 cm... :o aż się boję :o :lol:

to chyba jej NN tatuś musiał być tym spanielem z baaardzo silnymi genami bo mamuscia to nic ze spaniela nie miała :wink:
No prawda ... do mamusi to ona wogóle niepodobna...

_286280_n.jpg

Swoją drogą serce mi się kraje jak patrzę na to zdjęcie... bo ta sunia nadal jest w Rachowie... (z tego co się orientuje...) :(

Link to comment
Share on other sites

a ja bardzo jestem ciekawa jak mają się pozostałe maluchy - rodzeństwo Dorki - szkoda, że nie mamy o nich wiadomości
ano szkoda...
Piękne psiaki! wszystkie... chyba masz wesoło w domu, prawda?
oj wesoło... żebyś wiedziała :lol: choć czasami myślę i śmieję się w duchu, że jak dajemy sobie radę z trzema psami to i czwartego moglibyśmy mieć :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...