Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak zaczną się razem bawić, przewalać na ziemi (bo po co na trawie, jak można w piachu :roll: :lol: )

No właśnie - coś w tym jest :roll:

A potem takie obślinione i obtoczone w piachu potfory wbiegają radośnie do domku coby się napoić, nachlapać, otrzepać z piachu i zrobić błocko! :wallbash: :wink: Przynajmniej moje....

Link to comment
Share on other sites

Jak zaczną się razem bawić, przewalać na ziemi (bo po co na trawie, jak można w piachu :roll: :lol: )
No właśnie - coś w tym jest :roll: A potem takie obślinione i obtoczone w piachu potfory wbiegają radośnie do domku coby się napoić, nachlapać, otrzepać z piachu i zrobić błocko! :wallbash: :wink: Przynajmniej moje.... MałGośka - Pocieszę Cię... u mnie jest to samo :wink: A mają wodę w miskach też na dworzu... :roll: ... to nie... lepiej wpaść do domu, napić się, nachlapać, narobić błotnistych śladów, i polecieć na zabawę dalej na dworek :roll: :wink:
Link to comment
Share on other sites

Jak zaczną się razem bawić, przewalać na ziemi (bo po co na trawie, jak można w piachu :roll: :lol: )
No właśnie - coś w tym jest :roll: A potem takie obślinione i obtoczone w piachu potfory wbiegają radośnie do domku coby się napoić, nachlapać, otrzepać z piachu i zrobić błocko! :wallbash: :wink: Przynajmniej moje.... MałGośka - Pocieszę Cię... u mnie jest to samo :wink: A mają wodę w miskach też na dworzu... :roll: ... to nie... lepiej wpaść do domu, napić się, nachlapać, narobić błotnistych śladów, i polecieć na zabawę dalej na dworek :roll: :wink:

A jeszcze w międzyczasie odpocząć na kanapie lub w fotelu :roll:

Link to comment
Share on other sites

U mnie jeszcze jest stosowane łapanie mokrym pyskiem koniecznie pluszastych zabawek i wynoszenie ich na ten piach, cierpliwe obtaczanie ich - by potem pańcia mogła radośnie oddać sie ulubionemu zajeciu czyli praniu :motz:

A Chip - Ty poczekaj aż dorobisz sie szczęśliwej trójeczki ogonów :evilbat: Wteeeedy dopiero zobaczysz.... Nie Kati? ;-) A właśnie - gdzie kolejne zdjęcia Dorki? :o

Link to comment
Share on other sites

U mnie jeszcze jest stosowane łapanie mokrym pyskiem koniecznie pluszastych zabawek i wynoszenie ich na ten piach, cierpliwe obtaczanie ich - by potem pańcia mogła radośnie oddać sie ulubionemu zajeciu czyli praniu :motz:
:lol:
A Chip - Ty poczekaj aż dorobisz sie szczęśliwej trójeczki ogonów :evilbat: Wteeeedy dopiero zobaczysz.... Nie Kati?
nooo.... jest już zabawnie :wink:
A właśnie - gdzie kolejne zdjęcia Dorki? :o
:oops: Obiecuję, że będą :) Tymbardziej, że Gaja z Dorką tak pięknie się bawią :D Dorka przewala się po Gajce, Gajka pozwala jej na wszystko :D Czasami to w kłębku przewalającym się na ziemi nie wiadomo gdzie Dora a gdzie Gaja. Wygląda to cudownie :D
Link to comment
Share on other sites

A Chip - Ty poczekaj aż dorobisz sie szczęśliwej trójeczki ogonów :evilbat: Wteeeedy dopiero zobaczysz.... Nie Kati? ;-) ...

Nie mogę - nie mam trzeciego fotela :wink: I tak się już zastanaawiam nad szerokością łóżka jakie powinnam mieć :roll: czasami wpada mi na myśł coby zamiast regularnego, normalnego łózka w sypialni zainstalować na podłodze taaaaki ogrooomny materac :wink:

Link to comment
Share on other sites

A Chip - Ty poczekaj aż dorobisz sie szczęśliwej trójeczki ogonów :evilbat:

Nie mogę - nie mam trzeciego fotela :wink:

Tia...jakby kiedykolwiek było tak jak sobie człowiek zaplanuje - my do psiej dyspozycji mamy 3 posłania, ale nigdy jakos psy równo nie chcą się dzielić. Ładują się wszystkie lub dwójkami do jednego, najmniejsza Kacper leży na samym środku największego posłania, a Mira - golden upycha sie na mini-posłanku dla najmniejszej. Poduchę zza kanapy (małe gabarytowo mają tam "budę") wywalają czasami na środek pokoju - bo chyba tak lepiej telewizor widać :roll: :wink:

Obiecuję, że będą :-) Tymbardziej, że Gaja z Dorką tak pięknie się bawią

No to szybciutko!!!! Po takim króciótkim opisie to ja się teraz na pracy skupić nie mogę! bo mi wyoraźnia działa, ale widać niewystarczająco :evil: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Obiecuję, że będą :-) Tymbardziej, że Gaja z Dorką tak pięknie się bawią

No to szybciutko!!!! Po takim króciótkim opisie to ja się teraz na pracy skupić nie mogę! bo mi wyoraźnia działa, ale widać niewystarczająco :evil: :wink:

Sorki... brak Ci u mnie cyfrówki :( Trzaskam zdjęcia tradycyjnie, wywołuję, skanuję - dopiero wrzucam...

Ale juz będą niedługo. Już niewiele filmu w aparacie zostało :) Mam nadzieję, że zdjęcia wyjdą super :)

Link to comment
Share on other sites

Sorki... brak Ci u mnie cyfrówki :( Trzaskam zdjęcia tradycyjnie, wywołuję, skanuję - dopiero wrzucam...

Ale juz będą niedługo. Już niewiele filmu w aparacie zostało :) Mam nadzieję, że zdjęcia wyjdą super :)

A zażycz sobie, aby Ci zgrali film na płytkę i od razu możesz wrzucac do komputera. To nie jest droga usługa, masz przegląd całej radosnej twórczości, a odbitki robisz tylko te, które bardzo chcesz.

Link to comment
Share on other sites

Sorki... brak Ci u mnie cyfrówki :( Trzaskam zdjęcia tradycyjnie, wywołuję, skanuję - dopiero wrzucam...

Ale juz będą niedługo. Już niewiele filmu w aparacie zostało :) Mam nadzieję, że zdjęcia wyjdą super :)

A zażycz sobie, aby Ci zgrali film na płytkę i od razu możesz wrzucac do komputera. To nie jest droga usługa, masz przegląd całej radosnej twórczości, a odbitki robisz tylko te, które bardzo chcesz. taa?? a można tak? nie wiedziałam, że ze zwykłym filmem mogę sobie tak zażyczyć...

Pika - Przekaże Doreczce :D :angel:

Link to comment
Share on other sites

taa?? a można tak? nie wiedziałam, że ze zwykłym filmem mogę sobie tak zażyczyć...:
:o jasne, że można, ja tak robie :lol: Myslalam, że wiesz :o kurka :oops: nie wiedziała... ja tradycjonalistka... kocham robić zdjęcia i mam już tonę albumów... ale zawsze wolałam zdjęcia takie w albumie niż w kompie... nawet te mniej udane... Co nie zmienia faktu że takie rozwiązanie jest wygodne.
Link to comment
Share on other sites

Kasia, ale wgranie na płyte, nie przeszkadza aby zrobić normalne odbitki. :D Po prostu przy odbiorze zapłacisz jakies 20 zł więcej za płyte. :wink:

Albo tak jak mówi Mokka. Obejrzysz zdjęcia na płycie i zrobisz te, które Ci się najlepiej podobają „z opisu” :D

Tylko, te zdjęcia sa dośc duże więc przed wstawieniem w neta, trzeba jej troszke obrobic :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...