Jump to content
Dogomania

Miga

Members
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja się wybieram w sobotę. Wreszcie od 3 lat, mogę ponownie wczuć się w klimat. Przez ostatnie wspomniane 3 lata, zawsze mi coś wypadało, jak nie wesele, jakieś urodziny itp. Mój Ł. też ma oddać na dniach pracę, więc nie wiem, czy go wyciągnę. Jeszcze go pieski świat tak nie pociąga, ale to kwestia czasu. Najwyżej będzie obserował pokazy lotnicze, jak mu się nudzić będzie ;) Szkoda, że Cię nie będzie. Choć może spotkam kogoś znajomego z dawnych czasów bytności na forum. Ostatnimi czasy (latami) na Dogo nie bardzo się udzielam, więc nie wiem, czy ktokolwiek mnie będzie kojarzyć ;)
 2. Witam :razz: Waszka wybierasz się do Krakowa, na weekend? ;)
 3. Miga

  DINO-terier skawiński ;D - NOWE fotki :)

  No nie przyłożyła się, ale potem poprawiła. Zdjęcie z poprzedniego sezonu fryzjerskiego ;) Kudłatego podcinam sama nożyczkami;) ale jak wiadomo nie zdziałam nimi wiele, a profesjonalnej maszynki nie mam. Na szczęście pies nie jest do końca świadom jak wygląda :eviltong:
 4. Miga

  DINO-terier skawiński ;D - NOWE fotki :)

  [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1619/dsc00553pjq.jpg[/IMG] Proszę. Kiepskiej jakości, bo z telefonu. Dino ostatnio tylko tak jest fotografowany. [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1327/dsc00143do.jpg[/IMG]
 5. Miga

  Basenji - Asiaczek- przyjaciele

  [quote name='Asiaczek'] I na koniec Gusio mówi: "Fajna laska, co nie?":evil_lol: [url=http://img11.imageshack.us/my.php?image=resizeofwielkanoc2009gu.jpg]ImageShack - Image Hosting :: resizeofwielkanoc2009gu.jpg[/url] Pzdr.[/quote] Fajna, fajna, ale z Gusia też przystojniak :) Ja też zagłosowałam.
 6. Miga

  DINO-terier skawiński ;D - NOWE fotki :)

  Pamięta nas jeszcze ktoś? :) [URL="http://img7.imageshack.us/my.php?image=dsc00059ao.jpg"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2352/dsc00059ao.jpg[/IMG][/URL]
 7. No to zupełnie inny tok myślowy miałam. Teraz już wiem skąd przydomek hodowli mając w domu dwie ostre dziewczyny ;)
 8. Witam Powoli od wczoraj zmierzam ku końcowi w Waszej galerii ;) szkoda, że wszystkie zdjęcia nie są dostępne. Imię Czuszki kojarzy mi się z ka-czuszką, albo ze staropolskim określeniem jakiejś kobiety, która przepowiadała przyszłość ;) Jest jakaś geneza tego imienia? :) Sympatyczna z Was rodzinka. Aż miło się ogląda :) Dawno Was nie było. Puk Puk Pozdrawiam Aga
 9. Miga

  kamien na zebach

  Ja mojemu 11-letniemu (wtedy) psu, kamień usuwałam pod narkozą. Oczywiście wcześniej przeszedl badania. Jak na swój wiek wyniki miał niezłe. Teraz podajemu mu często Denta-Stars (Hilton) i inne tego typu pokrewne. Nie ma juz tego specyficznego psiego "zapachu" z pyska. Zęby (te co się ostały;) ) też są w miarę czyste.
 10. Miga

  DINO-terier skawiński ;D - NOWE fotki :)

  Bieganko było, a jakże. Dino lubi pozować, więc nie mogłam tego nie wykorzystać (przeważnie z odwróconą głową w inna stronę, jakby mówił "Tylko nie, po oczach" ;). Poza tym zdjęcia w biegu wychodzą mi rozmyte, dlatego większość mam statecznych. Cóż, marna ze mnie 'fotografka' :p
 11. Miga

  DINO-terier skawiński ;D - NOWE fotki :)

  Witam Kudłacz na spacerze :) [IMG]http://images32.fotosik.pl/205/2a5e8afbeb933707.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/193/0673b8935784c34e.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/213/fb9db451bd95e71amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/213/7b35ac29c2d7e34amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/194/794807b16032724emed.jpg[/IMG] :)
 12. Miga

  DINO-terier skawiński ;D - NOWE fotki :)

  Liftingi, operacje plastyczne. Cóż, bez tego tak by nie wyglądał :lol: A jak kota zobaczy... to staje się niczym gazela 8)
 13. Miga

  DINO-terier skawiński ;D - NOWE fotki :)

  No pewnie, że młody duchem. W czerwcu skończy 11 lat, ale na spacerach wciąż miewa szalone pomysły :)
 14. Miga

  Rogata galeria szalonej sznaucerki

  Gratulacje Panny Gassirki :) Wasza dobra passa trwa i się nie skończy :)
 15. A ja nie umiem robić takich ładnych fot. Ffszędzie ładne foty :lol: Pepe uchole ma jak papillon :)
×