Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

[img]http://img224.exs.cx/img224/6192/awatarek5cf.jpg[/img]
Jakoś nie mogę do tych oczu przywyknąć, co spojrzę to mam ciarki :P :lol: :P


[quote name='alina71'][b]Tajdi[/b] a jaka to rasa kociaczka? TZ mnie pyta.[/quote]
[b]Alina[/b] Tajdzi dzisiaj ma przygarnąć schroniskową sierotkę, a za miesiąc odbiera Dymkową "siostrzyczkę", to będzie neva masquarade-odmiana kolorystyczna kota syberyjskiego :P .


[quote name='alina71']Widzę, że TZ są chwaleni to ja pochwalę publicznie swojego. Marzył mu się kociak brytyjski ale po mailu od hodowcy i kwocie biedak zrezygnował. Postanowił jednak, że przygarniemy jakiegoś malucha ze schroniska. Warunek tylko taki, żeby to było maleństwo bo łatwiej nauczy się bycia u nas bo mamy już kotkę i psa. :D[/quote]

:klacz: :klacz: :klacz: To on też niech dołączy do zlotu kotolubnych, bo widzę, że mój mąż jeszcze trochę "obróbki" potrzebuje :D .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beata no wiesz ona ma takie "miękkie" spojrzenie :wink: :D
Souris jak tam sprawy się mają w galerii nowe fotki Luny :wink: rodzice już ją kochaja teraz trzeba p[odmienic na małego rudzielca :D niby że z ekranu wylazł :wink:
Alina mój kochany się nie wsytdzi że bardziej kocha koty pd psów :D ale tylko swoje :D chocaz raz zrobił odstępstow ... (kotka bezdomna, dokarmiana przez koleżankę - sam jej fotki robił :D i stwierdził, że gdyby był wolny koszyk, to by ja wziął...)

[img]http://img201.exs.cx/img201/9230/img03364qk.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris']Patka wszystko idzie na razie dobrze, bardzo im się podoba Lunka i coś coraz śmielej zaczynają napomykac o kotecku, kto wie może na moje urodzinki się jakis kotecek pojawi :angel: :angel: :angel: :angel: ale koniecznie rudy :angel: :angel: :angel:[/quote]
Łaaaaaaaaaał - to kiedy te urodzinki???

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ termin obwieszczenia z przyczyn ode mnie niezależnych przesunął mi się na następną niedzielę to Wam powiem, bo nie wytrzymam.
Niestety w najbliższym czasie nie będę miała kocika :(
Ale tylko jedna wiadomość jest zła, druga jak to w życiu bywa jest dobra:
adoptujemy psa. Ponieważ jednak nie wiadomo,czy nasza suńka dobrze zareaguje na drugą suczkę możliwe,że to moja mama stanie się jej opiekunem.Wtedy droga do kota będzie przede mną nadal stała otworem.

Link to comment
Share on other sites

Faaaaaajnie, choć ja nadal trzymam kciuki, żeby mały korniszonek zgodnie z marzeniami u Ciebie zawitał :P :P :P .

[quote name='czarnowidzący, szczery aż do bólu Basenij']Życzę Ci, aby się zapeszyło. I to szczerze.
Zdrówko [/quote]
:evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata']
[b]Myszka.xww [/b] ja w imieniu większości, która nie lata po innych forach.
Czy mogłabyś te same opowieści z Miau przerzucać tutaj???
Dopiero dziewczyny będą miały radochę.
Zobacz, że coraz więcej zakoconych sie porobiło :angel: :angel: :angel: .[/quote]


A tu Dag wrzucila troche 8)

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=518129&highlight=zupek#518129[/url]


a reszta w moim blogu i pod linkami z bloga :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziara']Basenji nie licz, że facet przyzna się do słabostek - i to na forum.

Nie da rady :P:P:P:P:P[/quote]
Facet jeżeli jest facetem zdaje sobie sprawę ze swoich silnych i słabych stron. Dlatego też jako FACET gdyby mi się kociarstwo podobało to bym się do tego przyznał.
A zresztą forumowiczki znają mnie na tyle, że wiedzą że delikatnie ale szczerze mówię to co myśle.
Moje hasło to :
Pchlarze na Madagaskar! :evilbat:
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu'][quote name='Basenji']A zresztą forumowiczki znają mnie na tyle, że wiedzą że [b]delikatnie[/b] ale szczerze mówię to co myśle.
[/quote] :o[/quote]
I nawzajem :evilbat: .
Basenji też (mam nadzieję) ma świadomość co inne forumowiczki o nim myślą, zawsze szczerze, nie zawsze delikatnie :wink: :evil: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata'][quote name='Manu'][quote name='Basenji']A zresztą forumowiczki znają mnie na tyle, że wiedzą że [b]delikatnie[/b] ale szczerze mówię to co myśle.
[/quote] :o[/quote]
I nawzajem :evilbat: .
Basenji też (mam nadzieję) ma świadomość co inne forumowiczki o nim myślą, zawsze szczerze, nie zawsze delikatnie :wink: :evil: .[/quote]

Beatko - czytasz w moich myślach :roll: :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='Beata&Poświata'][quote name='Manu'][quote name='Basenji']A zresztą forumowiczki znają mnie na tyle, że wiedzą że [b]delikatnie[/b] ale szczerze mówię to co myśle.
[/quote] :o[/quote]
I nawzajem :evilbat: .
Basenji też (mam nadzieję) ma świadomość co inne forumowiczki o nim myślą, zawsze szczerze, nie zawsze delikatnie :wink: :evil: .[/quote]
Beatko - czytasz w moich myślach :roll: :P[/quote]
Haaaaaa, pewnie nie tylko w Twoich :P , ciekawe ile dziewczyn by sie pod tym podpisało :hmmmm: ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...