Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malawasia']kiedy będzie u Ciebie??? a jaki drugi?? też taki??? [/quote]

Odbieram ją koniec lutego-początek marca

A druga czterołapka będzie...ze schroniska. Ponieważ bardzo długo walczyłam ze sobą (bo taki kot z chodowli to na pewno znajdzie właściciela...a taka bida ze schroniska to nie....ale ten a chodowli to mój wymarzony...itd itd) Mąż powiedział "to weźmy jednego ze schroniska i Filcię" I tak będzie :angel:

Co prawda dziś moja mamusia (choć już 5 lat nie mieszkamy razem) obraziła się na mnie śmiertelnie :cry: (KOT???JA niecierpię kotów!!!!A kto będzie się nim opiekował, jak pojedziecie na wakacje???)

Ale jeszcze nie wie, że koty będą dwa 8) :lol:

Wtedy to dopiero zbiorę opiernicz.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi']
Ale jeszcze nie wie, że koty będą dwa 8) :lol:
Wtedy to dopiero zbiorę opiernicz.... :roll:[/quote]

Nic się nie martw.
Jeśli mój mąż przeżył dokocenie, i nawet prawie jada z Dymkiem z jednego talerza :wink: , a mój szwagier który nie lubi kotów, po jednym wieczorze w towarzystwie kotecka :evilbat: stwierdził "... ale takiego jak Dymek to mógłbym mieć", tzn. że twoja mama nie może się nie za[b]kot[/b]ać[b] i koniec kropka. Poza tym matki po to są, żeby sobie pogadać - tak by Ci powiedziały moje dzieci :D .

[quote name='malawaszka']ale masz cudownego TZ :D[/quote]
To samo stwierdziłam :D :P :D , chyba muszę go poznać z moim mężem, może wtedy zmieni się punkt widzenia mojego chłopa :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajka']postanowiłam usunąć posta,którego poprzednio napisałam,żeby nie zapeszyć, ale wszystko opowiem Wam po niedzieli. :D
Pozdrawiam[/quote]
[b]Ajka[/b] jejciu, czyżby....
Jak tu wytrzymac do po niedzieli :roll: .
No nic zęby zaciskam :evilbat: i siedzę grzecznie :( .
Tylko mam prośbę :modla: , dziwczyny ze wszystkimi niespodziankami proszę się wyrobić do przyszłego weekendu, bo ja potem wyjeżdżam :hand: na dwa tygodnie i nie wiem czy będę miała doskok do kompa.
[b]Myszka.xww [/b] ja w imieniu większości, która nie lata po innych forach.
Czy mogłabyś te same opowieści z Miau przerzucać tutaj???
Dopiero dziewczyny będą miały radochę.
Zobacz, że coraz więcej zakoconych sie porobiło :angel: :angel: :angel: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']A wyborcza ośmiesza spiskową teorię dziejów.
A tu proszę. Spiskujecie babiczki przeciwko waszym kochanym dobrodziejom. :roll: :tard:
Oj niewdzięczne :nerwy:
Zdrówko[/quote]
Ach, broń bosze, my się poprostu w ich imieniu umawiamy na :beerchug: , a że przy okazji coś skapnie dla nas......... :P

Link to comment
Share on other sites

Patka masz oczka Lunci w podpisie ? Skąś znam te piękne oczki :wink: :angel: :angel:


A on tam sam wlazł do tej wanny?

Beata&Poświata ma rację chcemy opowieście o koteckach, bez nich zdychamy usychamy itp :wink:


ajka będziemy wszystko trzymać, nieważne za co :D


Basenji jaki to spisek, jak potem sie jeszcze okaże że te przecudowne koteczki to ich pomysł... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajka']postanowiłam usunąć posta,którego poprzednio napisałam,żeby nie zapeszyć, ale wszystko opowiem Wam po niedzieli. :D

Pozdrawiam[/quote]

Życzę Ci, aby się zapeszyło. I to szczerze.
Zdrówko

Aha, Souris- ja wiem, że to krecia a raczej kocia robota, jak u gangstera Mruczysława.

Link to comment
Share on other sites

[b]Tajdi[/b] a jaka to rasa kociaczka? TZ mnie pyta.

Widzę, że TZ są chwaleni to ja pochwalę publicznie swojego.
Marzył mu się kociak brytyjski ale po mailu od hodowcy i kwocie biedak zrezygnował.
Postanowił jednak, że przygarniemy jakiegoś malucha ze schroniska.
Warunek tylko taki, żeby to było maleństwo bo łatwiej nauczy się bycia u nas bo mamy już kotkę i psa. :D

[b]Basenji[/b] to nie jest spisek. Mój TZ też nie był za bardzo przekonany do kotka. A teraz to jego ukochana księżniczka.

Dowód rzeczowy
[img]http://foto.onet.pl/upload/18/95/_417728_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...