Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

Szaraduszka tego zdjecia Luny jeszcze nie wklejalam, chyba podobne, bo to cala seria byla .... chyba ze się mylę :oops: :wink:
Monika - Lilith i Lunarazem fuj - to wedłóg nich wberw wszelkim regułą porządku świata :D one się obchodza i obrzydzenie fe fe :wink: Tylko Lilith z Walerem sie lubi :D Bo waler to kotopies :)
Tak leżą wspólnie i obserwuja jak pani "cos"gotuje, a Luna zaszyta gdzieś .... np. w szafie śpi :D

[img]http://img223.exs.cx/img223/2993/3001050019yx.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dbsst']
Beato jest taki pan jest jasnej siersci i nie boi sie duzych piesow ;) cy to ten sam :D[/quote]
Haaaa, i ma niebieskie oczęta :o ?!
To ten sam :loveu: przystojniaczek :iloveyou: .
Jakoś się podzielimy, my dwie, ich dwóch, proponuję na dni parzyste i nieparzyste :P :D :P .

[quote name='tajdzi']A widzieliście nowy program do czyszczenia ekranu komputerowego? :lol:
[url=http://www.btinternet.com/~j1media/lick.swf]o tu jest[/url][/quote]
Widziałam, widziałam jest suuuper.
Muszę Dymkowi pokazać, niech się chłopak nauczy, bo do tej pory wszystko ogonem zamiatał. Naelektryzowywał ( :hmmmm: ) sobie go przy okazji i potek ogonek był nastroszony jak szczota do mycia butelek :sweetCyb: .
[b]Wysłałm Ci nowy adresik, byłaś? Widziałaś?[/b]

[quote name='adda'][quote name='Beata&Poświata']Boszesztymój, co takim maczkiem[/quote]
Bo siem wstydzem :oops:[/quote]

Się domyśliłam, po tych rumieńcach siarczystych, z którymi zresztą Ci do twarzy :P .

[quote name='adda']Dziewczyny, wysłałam Wam :lol:[/quote]
Dostałam - dzięki, haaaaaa, haaaaaaaaa, haaaaaa.
A ja się dziwiłam z czego Dymek tak w łazience się podśmiewa.
Teraz już wiem :evil: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Beata&Poświata"'][quote name='dbsst']
Beato jest taki pan jest jasnej siersci i nie boi sie duzych piesow ;) cy to ten sam :D[/quote]
Haaaa, i ma niebieskie oczęta :o ?!
To ten sam :loveu: przystojniaczek :iloveyou: .
Jakoś się podzielimy, my dwie, ich dwóch, proponuję na dni parzyste i nieparzyste :P :D :P .


tak to ten z niezapominajakami zamiast oczu ;)

tylko musimy glosowac ktora ma dnie parzyste a ktora nieparzyste ;)

Link to comment
Share on other sites

[b]Tajdzi[/b] to się nazywa działanie.
Chciało sie kotecka i będą od razu dwa :angel: :angel: :angel: .
No to czekam z niecierpliwością na szczegółowe relacje i zdjęcia w duuuuuuużej ilości :P !!!

ps.[size=1]mnie też po głowie chodzi drugi kociak, ale mąż nie zdzierży :(. Chyba że podstępem, muszę pomyśleć nad taktyką :roll: :wink: [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']Beato jest taki pan jest jasnej siersci i nie boi sie duzych piesow ;) cy to ten sam :D[/quote]
[quote name='Beata&Poświata']Haaaa, i ma niebieskie oczęta :o ?!
To ten sam :loveu: przystojniaczek :iloveyou: .
Jakoś się podzielimy, my dwie, ich dwóch, proponuję na dni parzyste i nieparzyste :P :D :P .[/quote]
[quote name='dbsst']
tak to ten z niezapominajakami zamiast oczu ;)
tylko musimy glosowac ktora ma dnie parzyste a ktora nieparzyste ;)[/quote]
Zrobimy losowanie i pogodzimy się jakoś :P . Ciekawe tylko co na to sami zainteresowani Walery, Dymek i [b]Patka[/b], bo ona chyba nieświadoma snutej intrygi :evil: :wink: ?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina'][quote name='souris']Nie widzicie jak on z pogardą na was patrzy? :wink:[/quote]Eeee, nie znasz sie :-? :wink:
Pogarda to ludzkie uczucie. Zwierzaki na szczescie sa jej pozbawione.
Jego spojrzenie jest przenikliwe, analizujace sytuacje z dystansem. 8)[/quote]
A gdyby nie był dobrze wychowany, to pewnie zrobiłby tak: :stupid: :silly: :bad-word:.
A jeść mu nie dadzą, bo Waluś się dietuje :( .

Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie jakby wnikliwiej spojrzeć w jego oczki to wygląda jakby dopiero co chichotał szatańsko po załatwieniu jakiegoś piesiaka :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Patrz Patka jakiego masz uduchowionego kota, wszystko na nim widać, każdą skomplikowaną kocią myśl :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi']Beatko, dzwoniłam, wiem wszystko, są dwie opcje...Aczkolwiek plany się całkowicie zmieniły 8) (jak co kilka minut)...
Realizujemy je już od tej soboty.... :lol:
Będą 2!!!!!!!!kociambry he he - nie mogłam się zdecydować ;)[/quote]


:cry: :cry: :cry: aaaaa jak Ci zazdroszczę - ja tesh kcem dwa kociamberki :(

czekam na foty :D :P ma być i ch duuużooooooooo :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...