Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Luna chyba jednak stwiedza, ze woli tradycyjną forme pucowania futerka i dobrze na tym wychodzi jest bialuska na lapkach jak swieży snieżek dodatkowo zeby ładnie pachniec najlepiej położyc się na swiezo wysuszonym praniu (po dodaniu pieknie pachnącego zmiękkczacza najlepsze) albo wyperfumowanyjm swetrze i efekt murowany ;) (tylko dlaczego pańcia mi zawsze zabiera...)

[img]http://img203.exs.cx/img203/4619/im0031961yh.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monik@']
Co do śladów kocich łapek - ja to mam fajnie. Tomek lata po ogrodzie a potem wpada fdo kuchni, do łazienki i prosto do wanny. Ja mam ciągle BŁOTNISTE łapki na wannie i w łazience.
[/quote]

Dokładnie tak samo! moje koty też po dworze chodzą... i po domu... czyli łapki, łapki, łapki... :lol:

[quote]
Szaraduszko - kurde, jesteś następną osobą, która ma pręgowanego kota.
Populacja lubelska jest nakrapiana.
[/quote]

To daj jakieś zdjęcie tych nakrapianych proszę! U nas są zupełnie normalne pręgowane szaraki :) a to w umywalce to nie tak do końca, bo się z czarnym persem zmieszało i nie ma pełnego pręgowania gdzieniegdzie plamista :) .

[b]Patka[/b] kolejny raz wklejasz to zdjęcie, i kolejny raz nie mogę od niego oczu oderwać :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']A Truskawek radzi sobie inaczej, od małego szczyla tak pije:
[url]http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/Zmianarozmiaru35Tpijewode.jpg[/url]
[url]http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/Zmianarozmiaru25Truskawekpije.jpg[/url][/quote]
:o tylko czemu ja mam wrażenie, że ta miska coraz wyżej jest podkręcana :hmmmm: . A jak już się odezwałaś, to powiedz mi moja droga, czemu ostatnio tak mało zdjęć Truskawka i tutaj i w kociej galerii, cooooooo???? :nono: :nono:

[quote name='dbsst']hahaha a ja za to kocham Walerego :iloveyou:
chociaz nie jest on jeden jedyny ;)[/quote]
A kto drugi :confused: , bo jeśli ten o którym myślę, to obie mamy te same miłości :P .
[quote name='malawaszka']haha Myszka właśnie poczytałam troszkę Twoje kocie opowieści dziwnej treści :roflt: ......[/quote]
Myszka swoje opowieści powinna wydrukować i wydać jako,książkę.
Konkurencja dla Chmielewskiej :P .

[quote name='szaraduszka']http://img159.exs.cx/img159/9307/gryzapulpit6eb.jpg[/quote]
Cudne, nadaje się też na konkurs. Ja u siebie jeszcze nie doczekałam się śpiącego kota w umywalce :( . A łapki? No cóż coś za coś. Ja zgadzam się na łapki bylebym taki widok miała :P .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata'] A jak już się odezwałaś, to powiedz mi moja droga, czemu ostatnio tak mało zdjęć Truskawka i tutaj i w kociej galerii, cooooooo???? :nono: :nono: [/quote]
[size=1]przepraszam, poprawię się[/size] :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata'][quote name='malawaszka']haha Myszka właśnie poczytałam troszkę Twoje kocie opowieści dziwnej treści :roflt: ......[/quote]
Myszka swoje opowieści powinna wydrukować i wydać jako,książkę.
Konkurencja dla Chmielewskiej :P [/quote]


noo dokładnie ja pierwsza zapisuję się na egzemplarz z autografem :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Beata&Poświata'] A jak już się odezwałaś, to powiedz mi moja droga, czemu ostatnio tak mało zdjęć Truskawka i tutaj i w kociej galerii, cooooooo???? :nono: :nono: [/quote]
[size=1]przepraszam, poprawię się[/size] :oops: :oops: :oops:[/quote]
Boszesztymój, co takim maczkiem, ja ślepa komenda jestem, ale po tych rumieńcach się domyślam, że masz wyrzut sumienia. No to czekam na poprawę :P !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...