Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Miga'][quote name='Patka']A tu kot pilnujący domostwa - pełne skupienie ....
[/quote]

Najpierw szczeka, czy od razu gryzie ?;)
Gdzieś czytałam, że nawet gęś potrafi był dobrym stróżem, bo kąsa po łydkach nieproszonych gości ;)[/quote]

taaa goopie gęsi to wszystkich w doope szczypią 0X :evil: :x na rosół tylko się nadają :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='malawaszka']mózg się pewnie kurczy ale co tam :evilbat: czego się nie robi dla pięknej sylwetki bez wysiłku :lol: ADDA dawaj nazwę :D[/quote]
Znaczy mi się skurczył??? :evil:[/quote]

no żartowałam :calus: wybacz :modla: i powiedz jak sie nazywa :D możesz na pw jak chcesz :D :P

Link to comment
Share on other sites

Melduję posłusznie, że w sklepie byłam, "THERMO....cos tam" akurat nie było, ale uprzejmy pan powiedział mi, że akurat dla mnie na łażenie i wściekanie się w górach to odpada. Wzmaga to pocenie się, więc w połączeniu ze świeżym powietrzem to zapalenie płuc murowane :-? .
Polecił mi natomiast L-Karnitynę 500 forte plus, co też nabyłam, wypróbuję i po powrocie zdam relację :P . Tamto pierwsze "THERMO..coś tam" jest dobre przy wysiłku i treningach w pomieszczeniach, albo w lato np.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata']Tamto pierwsze "THERMO..coś tam" jest dobre przy wysiłku i treningach w pomieszczeniach, albo w lato np.[/quote]
Troszku on nie ma racji, jako że ja w ogóle się nie ruszałam (jedynie przy przeprowadzce), a schudłam w 5 tygodni 6 kilasów :lol:
Ale zapewne przy ćwiczeniach poszłoby szybciej albo więcej, ale mi wystarczyło :lol:

Link to comment
Share on other sites

Adda, nie ma problemu, kupię sobie po powrocie i wsiądę na rowerek rehabilitacyjny :-? :roll: i będę biegała po schodach :roll: .
A teraz będę łykała Karnitynę, mało żarła, hasała po górach jak kozica (w ciąży):lol:, 100 razy wychodziła z psem na spacer i nie wezmę przez dwa tygodnie słodyczy do ust :( (to moje największe poświęcenie).

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym, że wybywamy na dwa tyg. Dymcio żegna się z Wami:

[b]Pańcia, czas zdjąć już te dekoracje świąteczne......[/b]
[img]http://img197.exs.cx/img197/2392/31dekor4vf.jpg[/img]


[b]......Wielkanoc już niedługo.[/b]
[img]http://img184.exs.cx/img184/1252/53kosz8mp.jpg[/img]


[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=693240#693240]reszta zdjęć na tej i następnej stronie[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='malawaszka']Adda po tym się pociłaś jak świnka?? :lol:
[/quote]
W lecie łykałam i wcale sie nie pociłam jakoś więcej :D
Jak już napisałam, żryć mi się nie chciało. A to podnosi temperaturę o jeden tylko stopień.[/quote]

oooo mamo muszę to mieć :evilbat: i jesczze jak poćwiczę przy tym to będzie GIT 8) ale o co mam pytać w sklepie dla siłaczy???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...