Jump to content
Dogomania

Manu

Members
 • Content Count

  2,652
 • Joined

 • Last visited

About Manu

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 10/01/1976

Converted

 • Location
  woj. łódzkie
 • Interests
  psy zaprzęgowe, wilki, fotografia, wędrówki górskie
 1. Uff... No, powiem Wam, że nieco się bałam... Wygląda na to, że Viza bardzo szybko wychodzi z etapu przepełnionego strachem, więc i dzikością i powoli będzie wracać do normy :)
 2. Manu

  Qornoq's Arctic Qimas Blackcat

  To pewnie Spitzbergen ? Tam są grenlandy i grenlandowate.
 3. Manu

  Badania a hodowla psów

  Odświeżę temat... :cool3: Czy możecie mi potwierdzić, że dr Przemysłam Bryła jest jak najbardziej uprawnionym lekarzem do badań oczu i wydawania certyfikatów ? Ta lista psich okulistów się powiększyła, prawda ?
 4. Manu

  01-02.11.2008r. CACIB Nitra (SK)

  [quote name='Light of Shin-Ra']Dzięki. 50 euro to nie jest jakaś koszmarna kwota i taniej wyjdzie płacić na miejscu niż robić przelew bo bank żąda sporo kasy ( w PeKaO mi powiedzieli 102,- zł :angryy:).[/quote] [quote name='Maks i Spark']dzięki za podpowiedź, bo na europoejską w PKO BP za przelew zapłaciłam 100,- (słownie: sto zlotych polskich) prowizji:angryy:[/quote] Ja też nie wiem, czemu Wy tyle przepłacacie... W PKO BP niezależnie od kwoty za przelew zagraniczny z konta PLN płaci się 8 zł (warunki: SWIFT i SEPA, Słowacja jest przecież w obszarze SEPA...). Koszty przewalutowania to oczywiście inna sprawa. Ale głownie to ja chciałam Was zapytać, jak sie dowiedzieć, co za [B]pies grenlandzki[/B] jest wystawiany na tej wystawie ? Bo jest jeden, jestem go ciekawa... Będą jakieś wykazy po wystawie ?
 5. Manu

  GRENLANDY - Ile ich w Polsce ?

  [quote name='Manu']Nie, nie, absolutnie nie myślę o posiadaniu Grenlanda... [/quote] :lol: [IMG]http://1.1.1.1/bmi/manu.dogomania.pl/emot/rotfl.gif[/IMG] Tak jakoś zerknęłam w ten stary topik.... [quote name='Manu'] Ale mnie, kurka, to wciągnęło... [/quote]Tiaaa... skutecznie :diabloti:
 6. Manu

  Wrażenia po wizycie u wilków...:)

  Śliczne zdjęcia, dzięki ! :loveu:
 7. Manu

  Kącik koniarzy

  Hej, hej, ja się do atmosfery nie odnoszę :cool1: A duble stąd, że wyglądało na to, że posty się nie zapisały, a jednak tak... No i faktycznie, nie da się edytować ani osunąć posta. Perfekcjonizm sam w sobie nie jest zły. Oraz to, że jest tam więcej dorosłych ludzi niż młodzieży.
 8. Manu

  Mapa Pomocy Dogomaniakow - dyskusje

  No a działa już domena i strona jest na nowym serwerze ? Bo Admin przesłał dane zaraz po decyzji :)
 9. Manu

  Kącik koniarzy

  [quote name='Mi.'][I]i dzis ze stajnii odebralam to drugie wszechstronne[/I][/quote]Ja bardzo proszę o więcej szczegółów ! :razz: Znajomi może byliby zainteresowani kupnem i chciałabym im móc przekazac info :)
 10. Ta sunia de Ciukci na porównaniach (Kalisz) zdobyła Zwycięzcę Juniorów i Zwycięzcę Grupy :klacz: Nie wiem, czy coś dalej. Piękna jest :) Gratulacje dla wszystkich !
 11. No to słuchajcie, minęło nieco czasu, [b]gronki[/b] podrosły, niedawno skończyły rok i.... [CENTER][u]I z dumą się chwalę, że wraz z Waldkiem zdobyły właśnie w Jakuszycach [b]MISTRZOSTWO POLSKI 2008[/b] w klasie D2 !!![/u] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/cupgold.gif[/img][/CENTER] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/jupi3.gif[/img] To są łobuzy, nie...? :razz: Cała trójka zresztą :cool1: Waldek też był dzielny, dzięki dobrej kondycji bardzo im pomógł, ale gronki były absolutnie wspaniałe ! Trzy dni na wydłużonej do 7,7 km trasie (a miało być 5 km, takich długości nie trenowały) i sumarycznie zdobyły ponad 11 minut (!) przewagi nad kolejnym zaprzęgiem (też grenlandów). [url=http://manu.dogomania.pl/gronki-jakuszyce2008.jpg]Zdjęcie[/url]
 12. Manu

  Prosze o pomoc

  Na miejskie chodniki to może i ona dobra... Wydaje mi sie, że ma kilka minusów: 1) koła chyba nie są od górskiego roweru...? - wyobrażasz sobie jazdę nią po błocie, kamieniach lub mokrych liściach ? Błotniki też pierwsze do urwania. 2) rama zbyt pionowa, słabo widzę pokonywanie zakrętów.... 3) podest będzie śliski przy mokrej pogodzie. 4) ale dzwonek super, przyda sie przy wyprzedzaniu :) (sorry, ale nie mogłam się powstrzymać)
 13. Manu

  GALERIA - śmieszne wilki :-)

  [url]http://www.rebelz.net/gallery/d/2176-2/mad_wolf[/url]
 14. Oczywiście, że są tu jeszcze miłośnicy psów grenlandzkich ! Choćby ja :eviltong: Zapraszam do zapoznania się na mojej stronie z obszernym tekstem na temat tej rasy, jaki kiedyś napisałam :cool1: [URL]http://manu.dogomania.pl/grenland.htm[/URL] Tutaj jest bardzo dużo zdjęć moich dwóch grenlandów: [URL]http://manu.dogomania.pl/coppermine/thumbnails.php?album=24[/URL] A tutaj zdjęcia, jakie porobiłam innym gronkom: [URL]http://manu.dogomania.pl/coppermine/thumbnails.php?album=7[/URL] (część - dwa przyszłe moje jeszcze u hodowczyni - się powtarza)
×